Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam i o zdrowie pytam.....chyba głupa palę, bo takim czasie NIEBYTU to nie wiem jak zacząc i czy jeszcze jestem tu mile widziana:(

Misia myślałam o Tobie i o Twoim domku, zastanawiałam się co tam u was słychac. Ja cierpię na ciągły brak czasu....za dużo na głowie....ale właśnie się usprawiedliwiam...a nie powinnam, bo wyrodna forumowiczka jestem i tyle.....

 

Ślicznie sobie wykończyłaś w domku, jestem po WIELKIM wrażeniem Twoich zdolności plastycznych:o:yes:, cudne te malunki na ścianach.

I widzę że rodzina Ci się powiększyła:lol2::lol2:, cudny ten dalmatyńczyk. Wiesz co.......?????........Mi też rodzina się powiększyła..........................................muszę się pochwalic......................mam trzecie dziecko (tak jak Ty).....ma na imię STEFAN..............................i jest kotem rasy brytyjskiej:lol2::lol2::lol2:. Jest śliczny, kochany i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego zwierzaka.

 

Misia mocno Cię ściskam i pozdrawiam:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Was;)

Moose, obiecuje, ze juz będę. U mnie bez zmian, Misiek za granicą, nic sie nie dzieje, poza tym, że wsio na mojej głowie, teraz np. U.S. wczoraj jechałam w sprawie VZM, jakis materiał budowlany odpadł:bash: niby tylko 14 zł mniej, ale trzeba było poprawić i złozyc parawkę;).

A najlepsze jest to, ze ja składałam pod koniec roku 2011 i dzień wcześniej byłam w U.S. złozyć PIT Miska.

Nu i tak na głowie mojej wsio, rozpalanie, sama nie wiem kiedy ten czas mi zleci... wieczorkiem siąde przed TV i cholewka zasypiam.

Nie wspomnę teraz ile mam do nadrobienia na FM u innych:bash:.

Nu ale wiosna -to i budowy ruszyły;).

Tak patrze u sąsiadów naprzeciwko jak buduja te domki, po drugiej stronie drogi i rowu. zastanawiam się, nu po co im takie wielkie te domu, potem człek i tak sam zostanie a ogrzewać potem to -masakra. Rozumiałabym, gdyby dzieci było więcej itp.

Ale każdy ma upodobania inne:yes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam.....chyba głupa palę, bo takim czasie NIEBYTU to nie wiem jak zacząc i czy jeszcze jestem tu mile widziana:(

Misia myślałam o Tobie i o Twoim domku, zastanawiałam się co tam u was słychac. Ja cierpię na ciągły brak czasu....za dużo na głowie....ale właśnie się usprawiedliwiam...a nie powinnam, bo wyrodna forumowiczka jestem i tyle.....

 

Ślicznie sobie wykończyłaś w domku, jestem po WIELKIM wrażeniem Twoich zdolności plastycznych:o:yes:, cudne te malunki na ścianach.

I widzę że rodzina Ci się powiększyła:lol2::lol2:, cudny ten dalmatyńczyk. Wiesz co.......?????........Mi też rodzina się powiększyła..........................................muszę się pochwalic......................mam trzecie dziecko (tak jak Ty).....ma na imię STEFAN..............................i jest kotem rasy brytyjskiej:lol2::lol2::lol2:. Jest śliczny, kochany i zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. Już nie wyobrażam sobie życia bez tego zwierzaka.

 

Misia mocno Cię ściskam i pozdrawiam:hug:

 

Gosiu nawet niewierz, jak sie cieszę, że sie odezwałaś...a Ty mi piszesz, czy dobrze będziesz tu widziana...po doopie chcesz chyba ahahha. Nu to mnie zaskoczyłaś z tym Stefanem, ale to fajniutkie koty:) a zycie bez zwierzaków jest smutne, mój psina to niezły byczek, własnie musze poczytać o sposobie trenowania go, aby nie ciągał, bo coraz bardziej ciąga, nawet szelki mu kupiłam, i co? I tak ciągał aż jedną urwał ahahha...Nawet na kolczacce ciągnie... ale zwariowany psina. Maniek to przytulak na maksa, a Kubuś -straszy kocurek lufruje -w końcu marzec:)

Teraz wiosna to pewnie i Wy ruszyliście z domkiem:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 3 weeks później...
  • 6 months później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...