Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

taka_ja dziś znalazlam chwilke, żeby zajrzeć do Twojego dzienniczka i oczy mi wylazly na wierzch :o jestem pod ogromnym wrażeniem Waszej pracy :o

my byśmy nie dali rady niestety - praca zawodowa (Marcin bardzo późno wraca z pracy), małe dzieci... i niestey dlatego musielismy płacić ekipom :( ale cóś.. marzenia kosztują i do ich realizacji dochodzi się różnymi drogami. Wasza jest naprawdę piękna.... :) gratuluję serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Asia :) (tak masz na imię? Czy wolisz Joanna? )

 

Wpadłam tu na chwilę z re-wizytą - przyznaję, że poczytałam po łebkach ( nie mam w tej chwili czasu, ale NA PEWNO to nadrobię 8) ) i jestem W SZOKU!!!! :o :o :o :lol: :lol: :lol: Ja myślałam, że tylko ja taka jestem "niekobieca" :wink: z obłędem w oczach i rozwianym włosem z cegłówkami latam i z poziomicą i WOGÓLE 8) ale TY KOBIETO - :o :o :o na łeb mnie bijesz! ( nomenklaturę z wyścigów końskich pozwolę sobie przytoczyć ;) ) Herod baba z Ciebie!!! :0 ;) :lol: Skarb dla męża (mam nadzieję, że to docenia :) ) Moje ukłony najniższe! Chapeau bas!

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę dalszych sukcesó :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia z wiechą,to różnie bywa,w zależności od ekipy :wink: Nam budowała jedna,i mieliśmy jedną wiechę po skończeniu więźby. Ale czytałam u innych, że wiechy są po skończeniu każdego etapu budowy :o ,jak dla mnie to szkoda by było pieniędzy na stawianie praktycznie co 2 tygodnie.

Ale Ty masz to z głowy ,bo przeczytałam,że wiechę obleliście szampanem we dwoje :p

 

Pozdrawiam i życze pogody i siły na budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Asia :) (tak masz na imię? Czy wolisz Joanna? )

 

Wpadłam tu na chwilę z re-wizytą - przyznaję, że poczytałam po łebkach ( nie mam w tej chwili czasu, ale NA PEWNO to nadrobię 8) ) i jestem W SZOKU!!!! :o :o :o :lol: :lol: :lol: Ja myślałam, że tylko ja taka jestem "niekobieca" :wink: z obłędem w oczach i rozwianym włosem z cegłówkami latam i z poziomicą i WOGÓLE 8) ale TY KOBIETO - :o :o :o na łeb mnie bijesz! ( nomenklaturę z wyścigów końskich pozwolę sobie przytoczyć ;) ) Herod baba z Ciebie!!! :0 ;) :lol: Skarb dla męża (mam nadzieję, że to docenia :) ) Moje ukłony najniższe! Chapeau bas!

 

Pozdrawiam cieplutko i życzę dalszych sukcesó :D

 

ło matkoooooooooooooo

Wiesz z czego najbardziej smiac mi się chce, kiedy na budowę nagle przyjedzie facet autem, np. z piachem, czy wczesniej elektryk i oni krcą głowami, bo baba z młotkiem po budowie gania, albo z innymi pierdułami.

A co do imienia- to Joanna brzmi tak... hmm powaznie nieee...

Już tez zostałam Miską... Jak chcesz tak kochana pisz...

Pozdrawiam też cieplutko i jakie tam ukłony... :lol:

a czy Misiek docenia..hm... on z tych mało wylewnych... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia z wiechą,to różnie bywa,w zależności od ekipy :wink: Nam budowała jedna,i mieliśmy jedną wiechę po skończeniu więźby. Ale czytałam u innych, że wiechy są po skończeniu każdego etapu budowy :o ,jak dla mnie to szkoda by było pieniędzy na stawianie praktycznie co 2 tygodnie.

Ale Ty masz to z głowy ,bo przeczytałam,że wiechę obleliście szampanem we dwoje :p

 

Pozdrawiam i życze pogody i siły na budowie :lol:

Witaj Asiu!!!

Tak wiecha z głowy, szampanik był, ale co etap, to mozna sie rozpić :wink: :lol:

Pogoda jest i pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest i pozdrawiam serdecznie :Dkiedy na budowę nagle przyjedzie facet autem, np. z piachem, czy wczesniej elektryk i oni krcą głowami, bo baba z młotkiem po budowie gania, albo z innymi pierdułami.

 

Nooo Miska jak pogoda jest to wrzucaj na siebie bikini i ruszaj na budowe niech sobie wioska popatrzy jak to Miska na budowie tancuje bioderkami podając młoteczek Miskowi :lol: :p :lol:

a co tam niewazne co gadają , wazne ze gadają :lol: :p :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest i pozdrawiam serdecznie :Dkiedy na budowę nagle przyjedzie facet autem, np. z piachem, czy wczesniej elektryk i oni krcą głowami, bo baba z młotkiem po budowie gania, albo z innymi pierdułami.

 

Nooo Miska jak pogoda jest to wrzucaj na siebie bikini i ruszaj na budowe niech sobie wioska popatrzy jak to Miska na budowie tancuje bioderkami podając młoteczek Miskowi :lol: :p :lol:

a co tam niewazne co gadają , wazne ze gadają :lol: :p :lol: :p :lol:

 

Uffffffffffffffffffffffffffff jak gorąco, buffffffffffffffffffffffffffff jak gorąco :wink:

Gosiu, ja to jakaś pokręcona, przez conajmniej 2 tygodnie woziłam ze sobą górę od stroju kąpielowego i spodenki krótkie- aby się ciut opalić na pleckach i brzuszku... bo ramiona, ręce -to ciemny brąz.

Zresztą moje dziecko raz do mnie mówi tak:

- Mamusiu ty wyglądasz jak Rumunka :roll: :o :lol:

 

To dzisiaj Miskowi nie podawałam młoteczka, ale atlasem łatałam dziurki, szczeliny w kominach, podawałam jemu pustaki i takie inne duperelki do murowania :wink:

Więc jak było dzisiaj gorąco...to oto przykład...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_PS_-_gor%B1co_na_dzia%B3ce_16_VII_09.jpg

:lol: :lol: :lol:

No i dzisiaj na budowę po 18-stej przyjechało dwóch Panów w sprawie zerknięcia na komin... rozstawa pomieszczeń, mówiliśmy gdzie chcemy podłogówkę od pieca, maja nam wsio wyliczyć ( na sobotę bądź poniedziałek)...

A taka wystawa sobie wisiała... :o :-? wtedy miałam ubraną koszulkę, zdążyłam ubrac nim podjechali na działkę... ciekawe co sobie pomysleli... :roll:

Zakręcona jestem na maxa i weź tu ubierz strój...

Niestety w innych sytuacjach nie jest mozliwy taki strój, bo o zadrapania itp. łatwiej... :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak było dzisiaj gorąco...to oto przykład...

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_PS_-_gor%B1co_na_dzia%B3ce_16_VII_09.jpg

:lol: :lol: :lol:

 

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gif

 

Miśka ja coś czujeeee ze Wy nic dzisiaj na budowie nie zrobiliście http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/emot66.gif

widząc te ciuszki porozrzucane po budowieeeee. mąż pewnie umęczonyyyy. hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stroju to byś miśkowi tempo spowalniała.... :lol: :lol: :lol: bo myślałby już o wieczorze... :p :p 8) :lol:

 

a czy Misiek docenia..hm... on z tych mało wylewnych...

 

On Cię powinien na rękach nosić :p

 

Witaj :D

Właśnie..gdzie on jest... co będę biegała ...

- Misiekkkkkkkkkkkkkkk bierz mnie na ręce i noś ... nu wstawaj... nu...

:-? :roll: :o Nie reaguje...

 

:lol: :lol: :lol: Siły chłop nie ma, dość, że pustaki dźwida itp. to babę by miał nosić... -tak by odpowiedział... :wink:

Jak nie nosić to chociaz całować w paluszki ...u nóżek ahahah... ups- tez odpada... chłop ma chory kręgosłup...

Dam mu jednak spokój z tym noszeniem itp. nie będę go wykończała :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka ja coś czujeeee ze Wy nic dzisiaj na budowie nie zrobiliście

widząc te ciuszki porozrzucane po budowieeeee. mąż pewnie umęczonyyyy. hi hi

 

Takkkkkkkkkkkkkkkkkkk najpierw mi pisze..chodź w bikini itp. a teraz w szoku...

nestety nestety... prackowaliśmy tylko... :roll:

Okien nie ma to za duzo podglądaczy by było ahahahaaaaaa....

zresztą ja bym musiała wejść na rusztowanie... jeszcze bym spadła... albo nie daj Bóg ścianę wypionowaną, wypoziomowaną i wypieszczoną, bym jeścio przesunęła i cooooooooooooooo....

Na budowie figle są niebezpieczne...

To nie to co Ty Gosiu możesz już turlać się na podłogówce :lol: tj. pewnie niedługo panelakach :wink: w doopkę grzeje, okna ma... itp.itd...

:lol: :lol: :lol:

Wiesz co to by było.... Kierbud nie może molestować pracownika w pracy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisz co dzisiaj robiłaś :roll: :lol:

Jak tak sobie poczytam o Twoich dokonaniach,to niemal czuję zakwasy w całym ciele :o :wink: :lol:

Witaj Asiu :wink:

Melduję, że dzisiaj uzupełniłam dziennik...

Zakwasyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...

Jak dzisiaj pierdyknęłam w deskę - rusztowanie, wystawała taka długa, to poczułam jak mi zęby zadzwoniły... czapka spadła... a ja az gwiazdy zobaczyłam...

Misiek w szoku mówi- co ty... deski nie widzisz...

A ja juz chichrałam łapiąc się za łeb... Potem zawiesiłam tam wąż ogrodowy -kawałek, bo zielony bardziej jakos rzucał się w oczy...

Dobrze, że łeb cały...

Może ciut pustawo mam w tej łepetynie, że mi się tak odbiła od tej deski...

A jak miałam zauwazyć tę cholerną deskę, jak patrzyłam na dekold, czy opaliłam się :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie to co Ty Gosiu możesz już turlać się na podłogówce :lol: tj. pewnie niedługo panelakach :wink: w doopkę grzeje, okna ma... itp.itd...

:lol: :lol: :lol:

 

kurcze będę próbować jak pojedziemy aleeee..... trochę za dużo ludzi się u nas kręciii :roll: i niewiem czy sie uda ...chyba ze tak szybciutkooooo :lol:

 

Wiesz co to by było.... Kierbud nie może molestować pracownika w pracy :lol: :lol:

 

no tak rzeczywiście to niewypada aleeee.... pracownik moze pomolestowć kierbuda hi hi hi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...