Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !! :)

u nas tez dziś piekna pogoda była........

dopiero co wróciłam z działki.......w oststniej chwili zakupy na jutro zrobiłam:))

 

Witaj Kala;)

 

U mnie dzisiaj ciut popadało, ale cieplutko...

A mi i Miśkowi się porąbało, ale to ja jego wprowadziłam w błąd sądząc, że dzisiaj piątek. Sprawdzałam na 2 telefonach nie mogąc uwierzyć, że to SOBOTA :jawdrop: Zgubiłam jeden dzień:eek::).

Dzisiaj WOLNE...

Życzę dobrego dzionka:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ciotka ;)

 

odrazu nadstawiam doopsko....a zeby linczowały mnie za to ze opusciłam Was :rolleyes:

ale......starczy już........:eek: bo juz wróciłam.

a to przez to nowe fm. wkurzało mnie jak cholercia :bash: za nic niemogłam sie odnalesc

teraz pobiegałam troche po nim zeby sie przyzwyczaić i jest spoko. tylko za cholercie niekumam jak zamieszczac fotki , a musze sie nauczyc do poniedzialku bo mąż wraca z toną fotek z naszego domku ;)

 

A teraz przyjmij gratulacje :wave:

ja sobie zaglądam co u naszej misi a tu takie nowosci az mi kopara opadła :jawdrop::jawdrop::jawdrop:

ja myslalam ze ona odpoczywa a ona tu takie prace wykonuje

pięknie,pieknie......idziecie jak huragan ...

wielkie pokłony dla waszej wniesionej pracy :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ciotko:lol2:

 

Uf fffffffffffff znalazła się:wiggle:

 

Gosiu dziekuję za gatulacje:oops:

 

O zdjątach tak jak ja robię, mam nadzieję, że nie namieszałam -napisałam u Ciebie...

 

Gosiu, to ta tapeta napewno wygląda slicznie, poza tym widzę, że u ciebie też się dzieje. Mąz z walizą oświetlenia pojechał, poza tym tyle tuji -160 , no no, pracki ciut będzie.

Buziaki i nie znikaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne drzwi tarasowe.:o

 

Ale ja tu jestem od doradzania i komentowania:rolleyes:

Więc......

Montaż do poprawy. Przynajmniej na razie nie widzę kotew montażowych na dole .

Brak solidnego podparcia od spodu.

 

Witaj Zbysiu;)

 

Zbysiu mój Misiek będzie sam jeszcze robił spód tych drzwi, on sam sobie odmierzył tak, aby były dobrze osadzone, tam w ogóle jest przerwa między wylewką a drzwiami. Drzwi w ogóle oparte są m.in. na cegłach, które są tymczasowo.

Dziekuję za doradzenie... tylko zastanawiaja mnie te kotwy montazowe od spodu. Chyba ich nie ma:o, wiesz, że nawet nie wiem, bo kosiłam i potem nie zwracałam na to uwagi.

 

Ale melduję, że drzwi są nieskończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miska ,piekne te twoje drzwi tarasowe :):):) jak ładnie juz sie prezentuja ,a tarasem sie nie przejmuj my tez troszke pózniej bedziemy go robć

buziaki zostawiam

 

Dziękuję Jessi;)

 

Jak widzę wewnątrz te drzwi, to mam ochotę wypić na tarasie kawusię... Ale tyle robotki, że jeszcze wytrzymam:rolleyes:

 

Buziaki Jessi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zbysiu -jesteś Wielki:hug: Idealnie by to się nadało...

 

Pędzę szukać teraz tego... tylko zastanawiam się, czy to wcześniej nie powinno było być przykręcone od spodu do tych drzwi.:eek::jawdrop:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne drzwi tarasowe kochana!!! :)

.......i nie martw sie.......ja tez mam drzwi a tarasu niet !!! :)

 

O nie znowu uciekła mi odpowiedź...:mad:

 

Piszę, pisze i nagle widzę komentarze z przerwą... pod Twoim postem Kala...:o

 

Kala ja jak sobie pomyslę o tych 33 m2 tarasu, to ciszę się i zastanawiam ile znowu trzeba materiału. A my jeszcze zastanawialismy się, czy oby nie przedłużyć go o te 2 metry do końca kotłowni, którą najpierw trzeba postawić. Ale wydumaliśmy w końcu, że będzie jak w projekcie -taki wystarczy zdecydowanie, zaś posadzę kiedyś sobie iglaczki itp. taką skarpę zrobię. W przyszłości. :rolleyes::wiggle: a może rododendrony i hortensje:confused:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pochmurno i pada....

 

Może ktoś uzna mnie za świrniętą, ale ciut za duzo tych wolnych dni... Stwierdzam tak, gdy pomyslę ile wewnątrz byśmy juz zrobili.

Nu ale jutro do robotki :lol2: , niech w końcu coś zacznie się dziać w tym domu, bo mam wrażenie, że utknęliśmy przez te drewno, które w sumie i tak musiałoby być pocięte.

 

Lecę popatrzeć na schody strychowe... też tutaj mozna dostać mętliku. :o Napewno niedrogie, ale ocieplone. W końcu nie są one do częstego uzytku.

 

Szukam tych podpór montazowych ;). Szukam drzwi stalowych zewnętrznych - bo od tamtej strony takie muszą być, deszcz zacina. Cos jeszcze miałam poszukać i zapomniałam:bash: :o:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Misia

 

Twoje cudne drzwi tarasowe coś mi przypominają.........tylko co????.......:lol2: ano przecież moje są łudząco podobne:wiggle: my mamy tylko orzech a poza tym są chyba identyczne nawet profil wyglada tak samo:D

Nooo to za piękne drzwi i dobry gust:popcorn:........(kurcze myślałam że ta buźka pije piwko a ona popkorn wcina:eek:)

 

U nas w poniedziałek 10 maja wchodzi hydraulik:wave: JUPIIIIII w końcu cuś się bedzie działo:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzisiaj zamówiłam schody na allegro sosnowe -ocieplone, cena ok, 120x70 . Ogądałam podbitke i drzwi i stwierdziłam, że jednak musze w rzeczywistości te cuda budowlane zobaczyć...

 

Hm nie pisałam na co czekam...

 

Czekam jak narazie na 5 form do kamienia łupanego... Miska z Miskiem będzie tworzyć ścianę, jak się uda...;) Te dni wolne wsio przesuneły w dostawie. :bash:. A tak Asia by już działała w międzyczasie z odlewami. Odlewy chcę robić z gipsu... widziałam taki naturalny kamiń i te same z gipsu - super faktury i efekt nawet te gipsowe czysto białe dają - hm są barwniki suche do tego... Najpierw zobaczę jak to się je;):yes:. Dlatego narazie zamówiłam 5 sztuk w kompecie, z tym, że 3 inny wzór a 2 inny. :D

 

Dzisiaj wykopałam różę i rododendrona w donice -ale odpowiednie ziemie, nawiozłam odrazu. Tutaj gdzie rosły nie pasowało im.

Wyszłam z domu, a tutaj pochmurno, ale ciepło... :D

I wiecie co... nie zadowolona jestem, że gify są nieruchome te "swoje". Nie tańczą, poprostu zdjęcie:mad::(. buuuuuuuuuuuuu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu widziałaś kamień ozdobny napewno nieraz w marketach budowlanych - taki łupany i wystawę - kawałek ściany z nich... są takie też z gipsu -lżejsze, jak cosik z tych form wyjdzie to napewno umieszcze i opiszę, bo formy masz nawet do bruku, daszków na słupki przy ogrodzeniu.

Zaraz może znajdę to wkleję Ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...