Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

dzień doberek

Tobie Miśka tez dobrego dnia życze

 

wodę zabierz bo gorąco będzie :)

 

Z tą wodą to szopki, bo jak pojedziemy do sklepu to kupujemy full zgrzewek, potem nie mam siły wykręcać tym wózkiem i wołam Miśka, w domu tutaj zostawiamy z 3 a reszta tam do pracki;).

Dzisiaj dojechaliśmy do poziomu wieńca w kotłowni. Wczoraj zaczęliśmy murować. 2 dni i ściany stoją :wave:. Kolejny wydatek to dojdzie okno w kotłowni.

Wrócilismy po 21. Makabra te komarzyce no wredne takie juz po 19 się zrobiły, że szok. A najgorzej tak po 20-tej. :mad:

Oj idę do wyrka, pewnie zaraz usnę jak suseł, się znowu nadźwigałam tych pustaków i zaprawy.

 

Życzę dobrej nockiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:goodnight::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kochani!

Dzisejsza noc PIERWSZA za mną:wiggle: Cisza, spokój, nawet komarzyce dawały spać;).

Niestety nie mam w tamtym domku internetu, mają zjawić się Panowie, czy będzie tam sygnał z tej firmy, z której mam tutaj. Narazie gdzieś zaginęli.

Zaraz znowu jedziemy do domku.

Płytki zakupione do łazienki i na podłogę do kuchni, plus wczoraj jeździłam do Tarnowa z Miśkiem po tapetę z włókna szklanego. Wczoraj byli Panowie geodeci, mapkę jutro składają -aktualną, zaś dzisiaj był Pan od wody i kanalizacji.

Byli Panowie też od drzwi i że drzwi były zafoliowane, to niewiemy, czy u góry wgłębienie powstało z ich winy, czy ktoś nam walnął w te drzwi. Byłam dzisiaj załamana tym. Nowe drzwi i u góry lekkie mają wgłębienie. Makabra.

 

Może być tak, że na chwilkę umilknę, ale wrócęęęęęęęęęęęęęęęęęęę:)

 

Strasznie tęskniłam za FM, wczoraj i dzisiaj układałam na paletach ładnie drewno, dzisiaj z moim dzieckiem - córką. Kupka nie byle jak rzucona, a poukładana w rzędy w środku nawet. Chyba ciut się za bardzo z tym bawię, ale pierwszy raz układam i se wymyśliłam tak. ;)

Sporo robotki wewnątrz i na zewnątrz.

Jadę do domku życzę dobrego wieczoru.

 

Arctica oj jak wakacje u babci - żebyś wiedziała:)

 

Kawika dzięki.

 

Buziaki......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety piszę szybko i nikt nie dotarł w psrawie internetu do nowego domku:bash: Tęsknię za WAMI...

Nie pamiętam co mi się sniło tej pierwszej nocy, komarzyce mało nas nie zjedzą, moskitiera nie zdjae egzaminu, kiedy nie ma drzwi wewnętrznych :)

 

Wczoraj pomimo, że niedziela od rana do wieczora ja gruntowałam, dzisiaj maluję farbą. Niestety jest sporo dłubaczki, szpachlowanie w łazience, lecimy pokolei pomieszczenia, ale dzisiaj kuchnię i pokój dziecka maluję. Mam nadzieję że dwa razy zdążę.

 

Pot leci aż po plecach, odciski ale dajemy radę:wiggle:

 

Pozdrawiam WAS...

 

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie paskudztwa gryzące powinny trzymać się z dala od inwestorów pracujących w "potopie potu";). Znam to z doświadczenia. Miałam nadzieję,że weekend będzie chłodniejszy,być był,ale z opadami deszczu:bash:. Więc pojechaliśmy na giełdę do Pruszcza zorientować się w cenach mebli do sypialni,nic nie znalazłam ,co by mi odpowiadało,wróciłam z kartonem winogron;):rolleyes:. Misia trzymaj się, a krwiopijcom wszelakiej maści mówimy-nie ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety piszę szybko i nikt nie dotarł w psrawie internetu do nowego domku:bash: Tęsknię za WAMI...

Nie pamiętam co mi się sniło tej pierwszej nocy, komarzyce mało nas nie zjedzą, moskitiera nie zdjae egzaminu, kiedy nie ma drzwi wewnętrznych :)

 

Wczoraj pomimo, że niedziela od rana do wieczora ja gruntowałam, dzisiaj maluję farbą. Niestety jest sporo dłubaczki, szpachlowanie w łazience, lecimy pokolei pomieszczenia, ale dzisiaj kuchnię i pokój dziecka maluję. Mam nadzieję że dwa razy zdążę.

 

Pot leci aż po plecach, odciski ale dajemy radę:wiggle:

 

Pozdrawiam WAS...

 

Powodzenia.

 

Pozdrowienia jak z frontu.:):):);)

Edytowane przez Zbigniew100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WAS!!!!!!!!!!!!!!

 

Znowu szybciutko wpadłam do domu podlac kwiaty i wskoczyłam na FM, tak w ogóle umazana w farbie.

Po zagruntowaniu regipsów, bez tapety jeden pokój - farba Jedynka - malowany sufit aby był śnieżniutko biały - pięć razy:bash: W kuchni farba akrylowa specjalna do kuchni i łazienek - sufit pomalowany 3 razy.

Wiadro 10 l. Jedynki -na 90 m2 poszło na 1 pokój - sufit plus raz pomalowanie ścian. Resztą dzisiaj posmyram 5 raz.

 

W międzyczasie przywożą nam boazerię, belki ozdobne juz na górze, jutro chłopaki kopią pod kanalizację i wodę. Misiek zaczyna łazienkę -najpierw ustawienie idealne wanny i będzie płytkował, po tym jak ja zagruntuję i pomaluję sufit.

 

Roboty przybywa. Zasypiam jak zabita. W nocy zabijalismy komarzyce, chyba z 20 sztuk - makabra, dzisiaj kupuje spiralki itp. Wojna -to wojna. ;)

 

Muszę uciekać.

 

POZDRAWIAM i tęsknię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...