Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj to pocieszny ten Wasz kotek:) dostarcza Wam rozrywki:):)

....a człowiek sie szybciutko do zwierzątek przyzwyczaja.........i jakby tak koteczek faktycznie zginął to byłaby tragedia w rodzinie:(

 

Witaj Kala;)

 

Oj my do niego a on coraz bardziej do nas. Mnie jak widzi, to tylko zawołam, -Kubuś, cicici, chodź, masz... leci jak szalony do miseczek. Chodzi za mna jak piesek.

Jest bardzo pocieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka - daaaaawno mnie nie było, ale dzisiaj nadrobiłam zaległości w czytaniu. A tutaj takie wieści - same dobre:)

Gratuluję zamieszkania i rzecz jasna witam w gronie szczęśliwych posiadaczy kotów:)

 

Witaj ;)

Dziekuję za gratulacje:)

Ja jakoś nie mogę się odnaleźć teraz z tym czasem... za szybko upływa. Szybko mija dzień.

 

Za szybko.

 

Jestem posiadaczką cwanego kotka, który jak padało, to sam nie poszedł na piasek, bądź kuwetki. Ja w koszulce nocnej go niosłam -no cyrk. 6 rano a ja latam przed domem z kotem. Dzisiaj wypuściłam, zamknęłam drzwi, czekał zaraz pod drzwiami, za niecałą godzinę wpuściłam smyka, był taki szczęśliwy i prosto do lodówki. ;)

Gdy pojechałam do pracy, córka do szkoły, został z Miśkiem i spał, a potem brykał na zewnątrz, poczym siadł sobie w kotłowni. Misiek sprzątał przed domem. Wróciłysmy a kotek już wspinał się na ramię Miśkowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:Miśka dawno mnie nie było,więc się nie zdziwiłam znając Ciebie,że tak wielkie zmiany zaszły;). Gratuluję śliczniuśnego kotka,domek ma na razie wymarzoną kołderkę na zimę (jeszcze kołki,klejx2) i nic mu zima zła nie zrobi;). Pozdrawiam i ściskam ,jak kiedyś się obrobię (w KOńcu,tylko kiedy:rolleyes:) To znów zagoszczę na dłużej na fm,tak się pocieszam;).Pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome:Miśka dawno mnie nie było,więc się nie zdziwiłam znając Ciebie,że tak wielkie zmiany zaszły;). Gratuluję śliczniuśnego kotka,domek ma na razie wymarzoną kołderkę na zimę (jeszcze kołki,klejx2) i nic mu zima zła nie zrobi;). Pozdrawiam i ściskam ,jak kiedyś się obrobię (w KOńcu,tylko kiedy:rolleyes:) To znów zagoszczę na dłużej na fm,tak się pocieszam;).Pa

 

Witaj ciotko Kamlotkowo:wiggle:

 

Kurczę no ja mam to samo, dzień coraz krótszy i wieczorem nawet nie mam ochoty na kompa. Położę się do łózia i zasypiam. Gdy jest 6-sta nawet przed, to wypuszczam małego futrzaka i... praktycznie po spaniu a przyznam, że się niewysypiam. :bash:

Gdyby nie te deszcze... skończylibyśmy klejenie w tri miga, a tak coś dłubiemy wewnątrz.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka !!!

 

Co u Ciebie , już 11.09:mad:

 

Witaj Zbysiu;)

 

Właśnie... mam wrażenie, żę ciągle u nas roboty przybywa a nie ubywa.

Łazienka zafugowana, tam narzie koniec, to co planowaliśmy -zrobione. Przyjeżdżał Pan z serwisu już do spłuczki, bo od początku wdliwa jakaś była... Hydraulik też musiał poprawić rury...

Dobrze, że nie połozyliśmy tapety w salonie jeszcze, bo byłyby cyrki. Tak odkręcił Misiek regipsa i przerobił rurki jak być powinny, bo do pralki leciałaby gorąca woda.

Parapety pozakładane wszędzie wewnątrz. Wykute dziury zaszpachlowane. W kuchni gres położony, z czasem go napuścimy, będzie ładnie błyszczał. Jeszcze nie zafugowne tylko.

Koniec ze styropianem na zewnątrz, teraz obklejone góry całe i winkle wszędzie plus spody. Tak aby jechać całe ściany z siatką -mam nadzieję, że znowu nie będzie padało!!!! Bo i tak w deszcz Misiek obklejał pod dachem te winkle i spody.

Dokończyliśmy korytarzyk, komin wentylacyjny obudowany też boazerią, ja dokończyłam esy floresy na ścianie. Tylko położyć płytki...

 

Poza tym palę w kózce i już po pół godzinie cieplutko. Raz palilismy przez 3 dni non stop drewnem w tej małej kozie i .... sąsiadka stwierdziła, że bardzo ciepło u nas. ;)

 

Mam nadzieję, że dopisze nam pogoda, aby te klejenie dokończyć. :)

 

Czekamy na blachodachówkę - DALEJ.... bo to tylko 4 arkusze i z Olkusza im nie opłaca się wieźć tylko tyle... tak czekamy z tym dachem...

 

Ot i chyba tyle;):hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie!!!... taaaaaaakie zaległości!!! już się nawet żadnym kotem nie wykręcisz:rolleyes:;)

 

Witaj Arctico;):)

 

Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj zaległości mam, ale jakaś zmęczona jestem i nie miałam natchnienia na kompa. Poza tym ciut pracy papierkowej miałam do pracy... :bash:

 

Muszę ponadrabiać te zaległości..tylko kiedy.... ojej kiedy? :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie.........

czyli ten deszcze to moja sprawka??

:):):)

u nas juz drugi dzień pogoda rewelacyjna!!!!!

 

:rotfl:

 

Deszcz nie deszcz -całować się budziem:lol2:

 

Dzisiaj o dziwo nie padało, ale pochmurno, buro i ponuro:mad: Spałam chyba w dzień z 3 godziny, jakoś nie wysypiam się. Potem pojechalismy do rodziny Miśka i po powrocie usiadłam na FM, bo już się stęskniłam.

Nawet nie chce mi się mysleć o zaległościach:jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , nareszcie bo już myślałem ,że nic nie zrobiliście.;):):):)

 

Zbysiu właśnie kiedy JA nic nie będę robić?:rolleyes:

 

Tak tylko poleżeć .... wybyczyć się na maksa, wyspać....

 

Wiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Chyba 2 metry pod ziemią, jak już nogi wyciągnę :rotfl::D:p;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka MIŚKA !!!!!!!!!!!!!!

ale mnie dawno u Ciebie nie było a tu tyle zmian i w dodatku sie tu dowiaduję ze mieszkaćie !!!!!!!!!!!!!!!!!! moje szczere i ogromne gratulacje ,pozdrowionka przesyłam z wietrznej Irlandii :):)

Witaj Jessi;)

 

Super, że wpadłaś do mnie... u mnie nazbierało się ciut zaległości...:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...