Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

I wrócilo do nas lato,przez wielkie L.Zapowiadają ponad 30 stopni,to dobrze jeszcze trochę nacieszymy się ciepelkiem.A co tam u Ciebie,pewnie kupe pracy jak zawsze.Wczoraj zbieraliśmy orzechy laskowe u nas na dzialce jest ich nawet dużo.A nas dopadlo jakieś lenistwo i nic nie robienie,do pracy oczywiście idziemy he he bo trzeba.A i jeszcze wczoraj ustawialiśmy rusztowania,bo ocieplamy ostatnią ścianę...to może nie jest tak zle jak na jeden dzień.Napisz co tam u Was się dzieje:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj nazwa:) Dawno mnie nie było:) U nas, a czekam na Miska, kiedy przyjedzie, sama nic nie porobie np. nie potapetuję, a on zas jak przyjedzie to na 3 dni i zawsze jest coś... teraz robimy kotłownię, tj. mamy zakupiony piec, bo ogrzewałam piecem w domku tej zimy isamym drewnem, a teraz, już będzie taki, co nie będe sie bała wrzucic węgielek (który mamy teraz kupić:)). Ja a to z psem jeżdżę na rowerze, aby się wybiegał, albo z dzieckiem jeździłam na basen, a to znowu weki, bo dostałam jabłka, a to koszenie, dobrze, że trawa juz tak nie rośnie:wiggle:. Wiecznie coś. cieakwe kto zje te ogórasy, jak dziecko ma obiady w szkole, Misiek za granicą i niechce zabierać duzo, bo tam ma tanie:( Ale sie zje:) Naprzeciwko mnie po drugiej stronie rowu jeden domek wystawiła firma -dachówkę kładą, to sobie jak spaceruję z Plutkiem to patrzę jak działają chłopaki, a drugi ciut dalej fundamenty zaczynają. Chyba brak mi ciut tego:);) Teraz krzątam się w domku i myję okienka, bo te muchyyyyyyyyy fee mi narobiły -brzydule, w sumie, to co m-c myję, hm:jawdrop:. cos tylko słonko zwiało, czyzby miało popadać? Jutro ma byc u nas jeszcze chłodniej tak 15 stopni. Uciekam i pozdrawiam cieplutko:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witaj Miśka,pozdrawiam z dziś i wczoraj słonecznej i ciepłej Warmii. Oby jak najdłużej. Pies cudny ma coś w sobie z właścicielki,ten szelmowski wzrok:D. U mnie też czas pędzi jak szalony, doba zdecydowanie powinna być 2 razy dłuższa. Praca,ogród,dom młody. Na całe szczęście,że nie mam zwierzaka,bo jeszcze z jego powodu miałabym wyrzuty sumienia. Wczoraj wykopałam pietruchę,pozostało mi jeszcze do wykopania seler i por,oraz pomidory w folii. Trzeba dokupić torfu,Bo ten z wiosny gdzieś znika:confused:. A pod torfem mamy glinę,warzywa jak rosną i dochodzą do gliny,to dziwne kształty i formy przybierają. Pozdrawiam i wracam do pracy .trzymaj się:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po przerwie:)

 

Dzisiaj juz od rana po spacerku z Plutem, ufff nie było dzisiaj biało, siadłam do kompika i przerzuciłam zdjątka, zaraz powklejam. Dziekuję, ze odwiedzacie jeszcze mnie.

 

Oprócz Plutka i Kubusia przedstawiam WAM w dzienniku nowego domownika.

Zapraszam do dziennika... ja lecę popisac i uzupełnić ciut tylko go wygrzebię z czeluści:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohooh jaka artystka, masz talent, tak sama pędzlem. Jak Misiek przyjedzie, to nie wiem co się będzie działo w tej sypialni ;) ;) no łózko musi przyjechać czym prędzej ;)

 

Panele i kolorki to ciężki wybór, sam się z tym zmagam.

Pozdrawiam

Edytowane przez ktosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...