Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Misia gratuluję postępów na budowie :lol:

Czy nie boicie się trochę zakładać membranę podczas deszczów?

Co do zżerania membrany przez środki impregnujące drewno,to najlepszą specjalistką jest madmegs. Z całego serducha życzę Ci słoneczka,a u nas na Warmi modla się o deszcz,bo sucho jak chol..a. Dla Ciebie specjalnie zaczynam tańcować i wznosić ręce z odciskami. Daj tylko znać czy moje tańce i modły przynoszą pożądany skutek :wink:

 

U nas upałyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy....

Deszcze? :roll: Toż Iza już tam wytańczyła pogodę :lol: :wink:

 

Ja zimpregnowałam tylko te deski, które były zakupione-bo ich było za mało... Ten Pan od więźby dachowej w ogóle ma szczęście, że nie wpadł w moje ręce... co on za cyrki nam poodwalał to szok.... Ale jakoś dajemy radę, tylko marnujemy czas np. na hebelkowaniu łat... itp. bo dał jakieś dziwne... z jednej str. grubsze, z drugiej krótsze :o :evil:

No to tańcz.... Asiu tańcz... :wink:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/Tanec_03.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A Miśka gdzie :o

czyżby w pierwszy dzień szkoły ją w oślej ławce zostawili :roll:

 

:lol: :p :lol: :p :lol: :p :lol: :p

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aż parschnęłam...

mało nie oplułam się :lol: :lol: :lol:

Miska miała większą karę - zejście z dachu - ale to w dzienniku ahahaaaaaa... Ja tutaj akrobacje tworzę a ty ławka..to nie hard ahaaaaaaaa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz :roll: :wink: ,ja raczej obstawiam,że nasze abra-kadabra zadziałało i Misia miała dziś piękną pogodę :p i wykorzystała ją maxymalnie,ze teraz nie ma siły napisać paru słów :lol:

Po akrobacjach i wspinaczkach - nie zlicze ilu na te rusztowania :evil: , po interwencji -nocnym jechaniu na budowę, bo rzekomo ktoś się kręcił ( uzupełniałam akurat dziennik, ale przerwałam i pojechałam), oto PISZĘ I JESTEM :wink: :D

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-196.gif

 

a niedługo to będę nosiła przez ten komp takie bryle ahahaha jak denka od słoików.... ahahaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak,skoro tyle kobitek ogląda go,więc nie mam po co właczać tv i oglądać,poproszę i opowiedzą mi w skrócie :lol:

 

ale wiesz jak to kobitki ci opowiedzą i kazda od siebie coś doda to taki kogel-mogiel wyjdzie ze szok :o :lol: :p :lol: :p :lol:

Tak kiedyś był taki serial - córka była mała ja w domku... no i oglądałam - moja babcia jak mi zaczęła opowiadać ten serial -bo przegapiłam jakos kilka odcinków - Zbuntowany Anioł - to zaliczyła Modę na sukces i anioła.... :lol: A potem ja pytam..to co to za ja - jaki..a ona mówi - czekaj bo popiep.... sobie te seriale ..ahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... :wink:

Ot taka mieszanka wychodzi... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Miśka :lol: ale faluję jak jakaś syrena :wink:

czyli nasze abra-kadabra przyniosły rezultaty :lol:

dziewczyny w jednosci sila,jak wspólnie myslałyśmy o ładnej pogodzie dla Miśki,to od razu ja miała :lol:

 

Dzięki za te tańce :wink:

Ja uciekam bo późno a raniutko wstaję...

Aby była długo taka pogoda...

Pozdrawiam i dobrej nocki i jutraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Paaaaaaaaaaaaaaaaa... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze być i taka wersja :wink: poczekamy-zobaczymy ale ja myśle ze coś zmajstrowała :lol:

 

hi hi hi ja wczoraj pisałam własnie ze Miska cos zmajstruje i tak tez sie stało :o - wlazła na dach i ....... hi hi hi - potem dylemat miała jak z niego zejść :lol:

dach teraz juz pieknie wygląda :wink: nabrał całkiem innego wyglądu. domowo sie zrobiło :wink: powoli zblizacie się ku koncowi :o co ty kobito potem z wolnym czasem zrobisz ? kafelkować będziesz ??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moze być i taka wersja :wink: poczekamy-zobaczymy ale ja myśle ze coś zmajstrowała :lol:

 

hi hi hi ja wczoraj pisałam własnie ze Miska cos zmajstruje i tak tez sie stało :o - wlazła na dach i ....... hi hi hi - potem dylemat miała jak z niego zejść :lol:

dach teraz juz pieknie wygląda :wink: nabrał całkiem innego wyglądu. domowo sie zrobiło :wink: powoli zblizacie się ku koncowi :o co ty kobito potem z wolnym czasem zrobisz ? kafelkować będziesz ??? :o

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaa...

Ledwo żyję, ale zajrzałam aby chociaż tutaj odpisać...fm ciągnie :wink:

Dzisiaj już jesteśmy z drugiej strony... dachu..

No właśnie...

Przy kafelkowaniu ja odpadam - Misiek to tez płytkarz i gdzież bym tam śmiała kłaść płytki... A w wolnym czasie... będe jeździła i zamiatała chudziak :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Misiek wyjedzie,to mówiła,ze bedzie tynkowała, aha jeszcze musi przejść kurs kładzenia instalacj elektrycznej :wink: ,chyba,ze już przeszła :lol:

 

Od instalacji wolę znajomego elektryka, bo elektryka prąd nie tykaaaaaaaaa... A mnie juz kiedyś prąd "kopnał" ( może od tamtej pory jestem taka postrzelona :wink: :lol: )... Kiedyś tylko zobaczyłam w ciemnościach niebieską iskrę i jakby coś ugryzło mocno w palca. A tylko chciałam zapalić swiatło na klatce schodowej, bo było ciemno... :wink: :D

Tynki ze swoim pracownikiem będę kładła... Miskiem :wink: :o :lol: Ale kiedy to będzie.... :cry: Nie wiem...

Narazie wolę ciąć łaty i kontrłaty ewentualnie je hebelkować :wink: i stać wysoko na rusztowaniu -ale mieć grunt pod nogami... :wink: :D Mam nadzieję, że skończymy to w tym tygodniu...

Zobaczymy... :wink: :lol:

I ja zyczę dobrej nocki... uciekam bo rano wstaję :wink:

dobrego dzionka jutrooooooooooooooooooo.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooooooo i co ja tu widzę?? :D:o:o Toż to już dach będzie wkrótce gotowy :D Rany,jak Wy to robicie,że we dwójkę - a tu tyle już zrobione :o:o No teraz to już całkiem inaczej wszystko wygląda - coraz bliżej :D

 

Aleś dała czadu z tym włażeniem na dach :lol:.......nie miała baba kłopotu,to na dach wlazła :lol::lol:.....przypomniały mi się małe kociaczki,co się wspindrają po drzewach,a później drą się wniebogłosy,bo zejść nie mogą :lol::lol:

 

Fajnych macie sąsiadów - dobrze,że zauważyła cośs podejrzanego i dała Wam znać,bo wiecie jak teraz jest z budowami :x Ludzie to są świnie,że okradają drugiego człowieka,który tak ciężko zapier.....nicza,żeby coś mieć :evil:

Oby Wam się utrzymały dobre relacje z sąsiadami :wink: :D

 

Jutro tu zaglądnę,a na razie mykam spać ,bo mi się same oczka zamykają......http://4shared.com/download/119109203/b675e8e5/engel7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooooooooooooooooo i co ja tu widzę?? :D:o:o Toż to już dach będzie wkrótce gotowy :D Rany,jak Wy to robicie,że we dwójkę - a tu tyle już zrobione :o:o No teraz to już całkiem inaczej wszystko wygląda - coraz bliżej :D

 

Aleś dała czadu z tym włażeniem na dach :lol:.......nie miała baba kłopotu,to na dach wlazła :lol::lol:.....przypomniały mi się małe kociaczki,co się wspindrają po drzewach,a później drą się wniebogłosy,bo zejść nie mogą :lol::lol:

 

Fajnych macie sąsiadów - dobrze,że zauważyła cośs podejrzanego i dała Wam znać,bo wiecie jak teraz jest z budowami :x Ludzie to są świnie,że okradają drugiego człowieka,który tak ciężko zapier.....nicza,żeby coś mieć :evil:

Oby Wam się utrzymały dobre relacje z sąsiadami :wink: :D

 

Jutro tu zaglądnę,a na razie mykam spać ,bo mi się same oczka zamykają......http://4shared.com/download/119109203/b675e8e5/engel7.gif

 

Melduję, że teraz juz przechodziłam -przerzucałam nawet nogę przez czubek dachu - aby zejść nizej na druga stronę- gdy mierzylismy dach -tak Misiek chciał się upewnić, czy wsio jest ok :wink:

Teraz Miska sama wchodzi a Misiek mówi:

- juz tutaj jesteś, toz niedawno tam byłaś :lol:

A jak trzeba cos przetransportować do Miska..to niczym torba dobry okazał się mój kaptur od bluzy ahahahaaaaaaaaa...

Fajnie posiedzieć na górze..wtedy są inne widoki, drzewa tak nie zasłaniają tych górek i tych lasów :D

Co do sąsiadów, to fakt to starsi są i nie ma tam tak młodych, jedna sąsiadka jest, która przyjdzie do nas i nawet przyniesie to gruszki, a ostatnio winogronak i morelki - ma z 45 lat, ale taka miła i mówi:

- wy to chyba macie motorki w du...e

ahahaaaaaaaaaaa... Ba nawet raz jak przyszła, to była zdziwiona, że w jeden dzień nas nie było... :lol:

Inna sąsiadka starsza to mówi- kurcze wiecha jakaś chyba będzie jak dach będzie... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...