Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No Miśka Ty kochaniutka to zawsze jakieś przeboje masz :o jak nie w domu to na budowie :lol: nie miała baba kłopotu to weki zaczęła robić hi hi hi.... ale najwazniejsze ze coś się dzieje i nie jest nudnooooo :wink:

to fajnie ze juz za pare dni zaczniecie kłaść blachę . domek nabierze kolorów :wink:

jestem ciekawa jak to będzie wam szło :o z pewnoscią sprytnie :wink:

musisz uwazac zebys nie pocharatała sobie rąk tą blachą bo jej końce są ostre. ja przenosiłam kawałkek , nie uwazałam .....i ciach pociełam ręke troszkę :roll:

ale .....co ja tam ci gadam skoro ty ekspert budowlany jestes :wink:

 

Zgadzam się Gosiu, że ja to jakoś tak zawsze mam przeboje...

Nie raz i nie dwa, Mieisk się smieje ze mnie. Ale faktycznie nie jest nudno. :wink: :D

Z 10 kg, ciut wyszło, jeszcze dzisiaj ugotowałam barszczyk :D

Dzisiaj z rana zostały zakupiony pokrywki i zupełnie inaczej... :wink:

A z blachą to wiem... tez miałam przygodę, taki kawałeczek blachy mamy na budowie i Misiek chciał abym jemu podała... i jakos tym czubkiem się ukułam :o

Do eksperta to mi daleko :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D cieszę się że przepis się przydał.....

Mi Łukasz w poniedziałek kupił 12 kg buraków :evil: na dwie porcje :roll: i dziś muszę się za nie wziąśc :roll: ....a jeszcze jestem w pracy.....to jak zacznę to do północy mi zejdzie... :(

 

Gosiu przepis juz sprzedany do przyjaciółki -odrazu robiła... dobrze, że jej przesłałam, bo ja wczoraj do netu, a tutaj jakaś awaria... Dzisiaj tez dopiero był po 15 -tej. :wink: I buraki ugotowane a co dalej... netu niet to dzwonię do przyjaciółki a ta mi przez fon dyktuje...

Powiem, że zanim surówkę (sałatkę) zawekowałam, to próbowałam i jest pyszna... :wink:

 

To faktycznie Gosiu ciut to schodzi, mniej roboty, gdyby były buraczki obrane i starte już... Przy wekach zawsze jest ciut zabawy, ale jak to fajnie wziąć sobie zimą wek i zjeść.

Ja dzisiaj podpisałam sobie, które to same buraczki a które to surówka... a Misiek mówi mi tak:

- nie podpisuj Miśka, zaraz zjemy wszystko...

:o :-? :lol: :lol: :lol:

 

Faktycznie otwierasz strony -zaczynasz ahahaaaaaaaaaaa.... Właśnie ja u Asi - kamlotka otworzyłam tę 13 i jakiegoś pecha mam :roll: :o :-? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja u Asi - kamlotka otworzyłam tę 13 i jakiegoś pecha mam :roll: :o :-? :lol:

 

witam,wchodzę i co widzę :o znaczy się czytam,to zapewne wina jakiegoś wirusa,a nie mojego pechowego dziennika :wink:

lecę ponadrabiać zaległości,potem się na dłużej rozgoszczę,ale najpierw muszę się dowiedzieć jak mogę zmienić tytuł mojego dziennika na inny,może któraś z Was wie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,ale najpierw muszę się dowiedzieć jak mogę zmienić tytuł mojego dziennika na inny,może któraś z Was wie? :roll:

 

Asiu otworz pierwszą strone swojego dziennika i wejdz w swoj pierwszy post ( czyli - zmien) u góry gdzie pisze tytuł - zmien go na inny i potwiedz :wink:

 

ps. chyba ci nie namąciłam za bardzo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja u Asi - kamlotka otworzyłam tę 13 i jakiegoś pecha mam :roll: :o :-? :lol:

 

witam,wchodzę i co widzę :o znaczy się czytam,to zapewne wina jakiegoś wirusa,a nie mojego pechowego dziennika :wink:

lecę ponadrabiać zaległości,potem się na dłużej rozgoszczę,ale najpierw muszę się dowiedzieć jak mogę zmienić tytuł mojego dziennika na inny,może któraś z Was wie? :roll:

 

Uffffffffffffffffffffffff wróciła :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-192.gif

 

Hmmmmmmmmmmmmmm... A to nie Skrzat -dziennik kamlotka ?? ? juz tak nie będzie?

To może:

" kamlotkowy skrzacik"

" Poprostu mój skrzacik"

" kilka przygód ze skrzatem" - ciut jak Koszałek Opałek -taka bajka była :lol:

 

kończę bo jakos w bajki mnie ciągnie i zacznę zaraz pisać:

- "Jak Kamlotkowie budowali Skrzta" :wink: i całą historię opiszę... :lol:

 

:wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa idę zaraz spać...

Asia pyta jak zmienić tytuł...a ja tytuły piszę...

 

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ale najpierw muszę się dowiedzieć jak mogę zmienić tytuł mojego dziennika na inny,może któraś z Was wie?

 

poryczałam się ze smiechu... zakręciłam się jak wek -własnie to przez weki :wink:

:D :D :D [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa idę zaraz spać...

Asia pyta jak zmienić tytuł...a ja tytuły piszę...

 

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

ale najpierw muszę się dowiedzieć jak mogę zmienić tytuł mojego dziennika na inny,może któraś z Was wie?

 

poryczałam się ze smiechu... zakręciłam się jak wek -własnie to przez weki :wink:

:D :D :D

 

 

Hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hiiiiiiii....... miska ty jestes niesamowita :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ps. zakręcona jak wekkkkk hi hi hi dobreeee.......hi hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...