Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Mam nieproszonych gości,i nie chcę ich mieć na garbie,aby czytali co robię,pewnego razu powiedziałam nie to co trzeba i mam prze...ne.

Ale Asia mogę u Ciebie pokazać 1 zdjęcie?

 

To fakt, ja ile razy mysle, czy oby mnie tutaj niepoczytują moi nieproszeni goście :wink: Ale mam to gdzieś...w końcu jest demokracja -wolnośc słowa itp. zaś nikomu tutaj nieubliżam :wink: Są jednak tacy, to z igły zrobią widły :evil: I sie Asiu niedziwię.

 

To przeslij linka na priv. do nowego dziennika :wink:

 

Wklejaj kochana ile chcesz tych zdjęć... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Laski zapraszam Was do galerii oz i zobaczcie jakie ona cuda tworzy :o

ja jak zobaczyłam to mi szczęka opadłaaaaaa :o :o :o

 

Wczoraj poodwiedzałam część WAs i poszłam do wyrka...tak zaczęłam oglądać nowy serial - na tvn - że Misiek tylko słyszę jak coś mnie pyta a ja wybudzona pytam -o co kaman? :lol: Potem tylko usłyszałam:

- Miśka nie chrap :o :roll:

 

Zaraz jedziemy na budowę... poprzybijać te brakujące łaty, może Misiek założy na komin siatkę, aby przygotować go do obklejania płytkami (ten przy salonie)...

Ale napewno zajrzę do OZ :wink: Wczoraj miałam, ale zabrakło czasu...

Gosia do Ani prześlij mi linka na priv. - do jej galerii... bo bym musiała u ciebie szukać w galerii... :wink:

Z góry dziekuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek :D przyszłam sie przywitać i poczytać co tam u was na budowie słychać ,teraz muszę nadrobić u siebie w dzienniku jak także poczytać dzienniki wasze :D :D :D miłego weekendu :p :p

 

Witaj milusio Jessi:wink:

U nas czekamy na blachodachówkę, ale zanim zaczniemy ją kłaść, to czekają nas jeszcze spore obróbki :wink:

Oj to kochaniutka sporo będziesz miała do poczytania w tych naszych dziennikach, ale super, że jesteś :wink: i zawitałaś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz Ci los....

 

Dość, że musiałam kilkanaście zdjęć powklejać i zmniejszyć w PS, to potem przerzucić na fotoszok i tutaj popisać i wkleić - Czas Honoru oglądałam jednym okiem :wink: :lol: drugim tutaj :lol:

Ale uzupełniłam, chociaż w tym tygodniu był bardziej luzik :wink:

 

TO TERAZ siedzę i jem szarlotkę przed 24-tą :o , dzisiaj upiekłam :wink: Oczywiście zaczytałam się na FM :D Szok, a jutro Misiek chyba mnie nie obudzi o 6-tej :roll: :-?

 

Kurcze z tymi starymi pokrywkami to jaja, bo dzisiaj jak szampan strzeliły mi dwa słoiki jabłek na szarlotkę :evil: A Misiek mi mówi:

- Miska trzeba wpier.... szybko wszystko, bo sie popsuje.... :lol: :lol: :lol:

 

No zgłupiał ... wariat jeden...

 

Uciekam lulkać... życzę dobrego dzionka jutro -to na zaś, jakbym z ranka pojechała na budowę :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!

wow!!!!!! ale Ty masz talent kobieto!!! :o :o

piekne, cudne te rysuneczki :lol:

poprosze o więcej !! :lol: :lol:

 

Kala DZIĘKUJĘ :wink: :D

 

Rany... chcesz żeby mnie zamkneli albo eksmitowali z FM za te rysunki... ahahaaaaaaaaaaaaaaa... Bo ja jakoś często akty babek szkicuję...

Dużo szkiców nie mam, bo moje prace są ode mnie 600 km :wink:

Jak będzie dach na domku i nastanie spokój, to zapewne znowu sobie czasem usiądę i poszkicuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

 

Kurcze wstaję rano, biegnę po ubranka wyprane -te na budowę i ZONK...

Wilgotne :evil:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-074.gif

 

Więc siedzę ubrana w Miska portki - wyglądam dziwnie, a ten pojechał w sprawie blachodachówki do Pana, ciekawe, czy już jest :roll: A tutaj dzisiaj komin i odpowietrzenie kanalizacji mamy robić...

Z powodu, że nie mam ubrań, czekam na Miska az wróci, nawet ciepłe te jego portki, tyle, że jakaś szeroka taka moja doopka w nich.... :lol: Chyba zabierze mnie takiego dzisiaj clowna na budowę? :lol:

 

To korzystając z wolnej chwili wpadłam pożyczyć WAM DOBREGO DZIONKA :wink:

 

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/normal_Kakao%2C_serwetka%2C_wisienka_na_pianie%2C_zdjecia_tiramisu%2C_fotografie_tiramisu_259.jpg

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/normal_Klasyczne_zdjecie_kawy%2C_kawa_na_zdjeciach_fotki_kawowe_1418.jpg

 

Powiem szczerze, że dzisiaj mam LENIA... Ojjjjjjjj trzeba go wytrzepać z doopki :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko ,rysuneczki bomba , :D :D :D to ty masz tak jak ja, ja też uwielbiam rysować ,często siadam z ołówkiem w ręku i rysuję sobie ,ostatnio rysowałam bajeczki dla córeczek aby mogły sobie pózniej same kolorować :wink: :D :D ,z ty że ja wzrokowcem jestem i przede wszystkim rysuję patrząc na dany obiekt :wink: :oops: :lol: ,a co tam na budowie słychac i jaką masz pogode bo u mnie tu w Irlandii cieplutko i słonecznie 8) :D buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia :o :o :o

toć masz babo talent http://www.cosgan.de/images/midi/konfus/g020.gif

szacunek Misia dla Ciebie,że oprócz budowania,masz tyle wrażliwości,

 

http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/k015.gif

dowody budowy | komentarze

Biała i czarna lista wykonawców z Kwidzyna i okolic

 

Witaj Asiu :wink:

 

Dziękuję :wink: za te komplementy..normalnie urosłam :oops: :D

To moje hobby, oprócz malowania farbami akrylowymi, z tym, że dawno nie siadałam do malowania i ostatnio zajrzałam do farb - a nie tanie to hobby, a tutaj... :o farby zaschły...

Kidyś miałam problem, bo grałam na gitarze i lubiałam malować... często nie miałam na dwie rzeczy czasu... Potem spaliła się moja klasyczna gitara -to już 4 lata jak nie gram, opuszki stają sie miękkie... A i do malowania wracałam i szkicowania już rzadziej... Może jak z budową się uspokoi to wtedy siądę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko ,rysuneczki bomba , :D :D :D to ty masz tak jak ja, ja też uwielbiam rysować ,często siadam z ołówkiem w ręku i rysuję sobie ,ostatnio rysowałam bajeczki dla córeczek aby mogły sobie pózniej same kolorować :wink: :D :D ,z ty że ja wzrokowcem jestem i przede wszystkim rysuję patrząc na dany obiekt :wink: :oops: :lol: ,a co tam na budowie słychac i jaką masz pogode bo u mnie tu w Irlandii cieplutko i słonecznie 8) :D buziaki

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu Jessi to wklejaj nam rysuneczki kochana :D

Jessi ja tez jestem wzrokowcem... W domu rodzinnym mam na duzych arkuszach z tektury prace i m.in. naszkicowaną ścierkę kuchennę... Każdy mysli, że zuzyłam conajmniej 3 ołówki -a to było pół jednego B2 i pół drugiego B3.

Jessi na budowie pochmurno ale nie padało, właśnie niedawno wrócilismy :wink:

Dzisiaj zrobiony "daszek" na kominach za salonem i zrobiona redukcja. Kurcze z taką długą rurą musiałam wejść na czubek dachu i przejść na druga stronę aby do wentylacji w kominie włożyć ją :lol: Najbardziej to bałam się, żeby mi nie wpadła do środka... :lol: Zaś Misiek musiał wejść na wiązary w środku i tam włożyć kolanko z drugą krótszą rurą :lol:

Ot i od rana do 18-tej zabawa była...

A gdy moja córka była młodsza, to też rysowałam jej do kolorowania rysuneczki... Ona tez jest wzrokowcem i nieraz mnie zaskakuje jak narysuje postać z bajki z gazetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pojechałam na budowę w portkach dresowych Miśka, dobrze, że mają sznurek...

Schodzę na dół, idę szybko do auta -aby żaden sąsiad mnie niewidział , patrzę a Misiek na wjeździe postawił auto... Dobrze, że rosną krzaki... ale idę , patrzę, czy on jest w aucie, czy mi się wydaje i nagle... kuźwa wlazłam w błoto - po kałuży w dołek i jak na lodzie - nogi mi się rozjeżdżały, torba - reklamówka, w której miałam termos z kawusią obkręciła mi się dookoła, a ja łapię kuźwa równowagę jak świrnięta...

Toż jak ktoś mnie widział, to dość, że szerokie pory, to tańczy ... Wiecie co wtedy pomyslałam, jak zobaczyłam moje ubłocone buty???

Że dobrze, że rosną te krzaki, bo Misiek za nimi stał po drugiej stronie drogi i rozmawiał z sąsiadem, a potem pomyslałam, że dobrze, że tych portek nie pobrudziłam a mało co..a na kolana bym poleciała...

Toż ten sąsiad to by pomyslał, że ja w stanie wskazującym na spozycie jestem Gdy podeszłam do auta, to zza krzaków krzyknęłam -dzień dobry i wsiadłam do auta śmiejąc się i rycząc ze smiechuzaraz doszedł Misiek i mówi:

- co znowu odwaliłaś...

ahahaaaaaaaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://emoty.blox.pl/resource/szczena.gif Miśka - piękne twoje szkice! Dziewczyno ale ty masz talent....http://emoty.blox.pl/resource/651.gif.....no.....pełen szacun...http://emoty.blox.pl/resource/clapping.gif

No ......to wypijmy za twój talent jak widać nie pierwszy :D http://emoty.blox.pl/resource/drinkwine.gif

 

Ciekawa jestem ile razy mnie jeszcze zaskoczysz :o :D

Najbardziej podoba mi się akt - to jest prawdziwa sztuka - pięknie!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...