Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/a045.gif

 

 

jejkuuuuu Misieńka jak Ty pięknie szkicujesz BOMBA

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/applaus1.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/applaus1.gifhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/applaus1.gif

 

Ale z Ciebie zdolniacha 8)

powiedz nam tu szybko jakie Ty jeszcze talenty ukrywasz przed nami :o

 

No i jak tu sie nie napic z takiej okazjii :roll: hm hm no jak.... :roll:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14003/drink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Boszeeeeeeeeeeee szeeeeeeee eeeeeeeee

 

Toż ja taki samouk i to z przerwami w szkicowaniu... ot teraz od marca tyż nic nie naszkicowałam... bo inny talent (hm hm :lol: ) rozwijam - a no budowanie domku etc.etc. itp.itd.

Naprawdę dziekuję Wam -każdej z osobna - kurcze aż mi cycki wywala - tak rosnę ( :lol: ) ... od tych komplementów :lol:

 

Talent ... hmmm

Nie fiem jaki mom jeścio - :roll: Hmmmmmm... no toż co będę się chwaliła... :lol: :lol: :lol:

 

No a WYPIĆ trza -jak okazja to okazja - za talenty NASZE , WASZE I ICH :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto jaką przesłała mi bratowa sałatkę -mówi, że jest dobra, że ją robi - wklejam WAM przepis (sama musze ją zrobić) :wink:

 

Sałatka z cukini:

2,5 kg cukinii obranej 0,5 kg marchwi,cebuli,papryki To wszystko zetrzeć na tarce ,cebulę w talarki, posolić 2 łyżeczki.Dodać zalewę (0,5 szkl. cukru, 0,5szkl.octu,zagotować i przestudzić).Na końcu dodać pół szklanki oleju.Do słoików gotować 5-10 minut. SMACZNEGO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę,udało mi się załapać na kawkę i ciastko jeszcze z dzisiaj :D:D ale trafiłam mniam mniam :lol:

 

Gosiaaaaaaaa.....ale piękne rysunki.....:o:o:o:o........ten szkic kobiety wygląda tak naturalnie......:o........tak patrzę i przyznam,że nawet patrząc na biust widać jaki realistyczny jest ten szkic,bo lewa pierś jest nieco mniejsza od prawej,co jest dosyć częstym przypadkiem :wink: jak będziesz miała coś więcej,to wklejaj wszystko,bo my chętnie popatrzymy i będziemy podziwiać Twoje dzieła :D......Toż Ty jesteś kobieta z niezliczoną ilością talentów.....:o Misiek to powinien Cię na rękach nosić non stop!! :D.......nie no,może nie bo to by trochę mogło zaszkodzić jego plecom.....więc przynajmniej masażyk stóp każdej nocki :D

 

A sałatka z cukinii to się ciekawie zapowiada.....:D Kurczę,szkoda,że już nie mogę robić sobie :roll:......muszę wszystkie Wasze przepisy zachować w jednym miejscu,żeby mieć na przyszłość :D.....jak się wprowadzimy do naszego domku,to będę królować w kuchni i powoli zapełniać półki słoiczkami z sałatkami :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka, naprawdę jestem w szoku :o pięknie rysujesz... :) ja uważam (i myślę, że inni mnie poprą), że powinnaś to w ramki oprawiać i wystawę zorganizować :D albo chociaż po nowym domku - jak już będzie gotowy - porozwieszać.... po prostu pięknie!!

Ehh... żeby tak Bozia chciała dać choć kropelkę Twojego talentu mi... a ja nawet ołówka za bardzo w ręku nie umiem trzymać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witanko ,rysuneczki bomba , :D :D :D to ty masz tak jak ja, ja też uwielbiam rysować ,często siadam z ołówkiem w ręku i rysuję sobie ,ostatnio rysowałam bajeczki dla córeczek aby mogły sobie pózniej same kolorować :wink: :D :D ,z ty że ja wzrokowcem jestem i przede wszystkim rysuję patrząc na dany obiekt :wink: :oops: :lol: ,a co tam na budowie słychac i jaką masz pogode bo u mnie tu w Irlandii cieplutko i słonecznie 8) :D buziaki

Nuuuuuuuuuuuuuuuuu Jessi to wklejaj nam rysuneczki kochana :D

Jessi ja tez jestem wzrokowcem... W domu rodzinnym mam na duzych arkuszach z tektury prace i m.in. naszkicowaną ścierkę kuchennę... Każdy mysli, że zuzyłam conajmniej 3 ołówki -a to było pół jednego B2 i pół drugiego B3.

Jessi na budowie pochmurno ale nie padało, właśnie niedawno wrócilismy :wink:

Dzisiaj zrobiony "daszek" na kominach za salonem i zrobiona redukcja. Kurcze z taką długą rurą musiałam wejść na czubek dachu i przejść na druga stronę aby do wentylacji w kominie włożyć ją :lol: Najbardziej to bałam się, żeby mi nie wpadła do środka... :lol: Zaś Misiek musiał wejść na wiązary w środku i tam włożyć kolanko z drugą krótszą rurą :lol:

Ot i od rana do 18-tej zabawa była...

A gdy moja córka była młodsza, to też rysowałam jej do kolorowania rysuneczki... Ona tez jest wzrokowcem i nieraz mnie zaskakuje jak narysuje postać z bajki z gazetki.

 

e no prosze to w domku same talenty rosna :wink: :wink: ,a co do moich rysuneczków to musze gdzies poszukać ,a jak znajdę albo coś narysuje to na pewno wstawie :wink:

a tak wogóle to dzien dobry z raniutka jak tam pogoda u was ,bo u nas sie pochmurzyło ,a ja za niedługo ide córe do szkoły zaprowadzić :wink: :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę dziekuję Wam -każdej z osobna - kurcze aż mi cycki wywala - tak rosnę ( :lol: ) ... od tych komplementów :lol:

 

:lol: :lol: :lol: zeby za bardzo Ci ich nie wywaliło bo jak ty na dach wleziesz kobitooooooo :lol: :p :lol:

 

Eeeeeeeeeeeeee ja tam aż takich jak Doda nie mam :lol: Budziet charaszo!

 

A propos dachu... dzisiaj podjechaliśmy do Pana od blachodachówki -ma być nie w środę a w piątekkkkkkkkkkkkkk :evil: Misiek to już powiedział: Panie aby mnie zima nie zastała z położeniem...

 

Normalnie cyrk z tym, bo i ta blachodachówka i blacha na obróbkę mają przyjechać razem, więc wszystko stanęło. Chociaż Misiek teraz postanowił wziąc się np. za komin za salonem... :wink: Ale mam nadzieję, że w piatek będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaa.....ale piękne rysunki.....

 

:o :o :o Gosia?

toz i niech będę Gosia :lol:

Tak to jest, jak zostałam Miśka ahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Z tym przypomniała mi się historia z moim bratem (starszy ode mnie o 2 lata), przyszedł kolega, zadzwonił do drzwi, ja dość, że wystraszyłam chłopaka -bo miałam białą maseczkę na twarzy, o której zapomniałam, to on wystraszony mówi:

- jest Nówek?

- Nówek? - powtarzam?

a on zmieszany mówi:

- no ten, nooooooooooo, jak jemu na imię... kurcze...

- czyżby Krzysiek -odpowiadam z zapytaniem

a on:

- no no ..ten ten...

:lol: :lol: :lol:

- niestety wyszedł -odpowiedziałam i zamykając drzwi wejściowe, w przedpokoju ujrzałam się w lustrze i mało się nie posikałam ze śmiechu :lol:

 

Nu chyba, że Iaz pisała do Gosi.... :D

 

Iza wiesz to zeskanowane prace, zmiejszone, może i pierś ta mniejsza, ale ... napisze, że człek uczy się czegoś całe zycie..a ja z przerwami... to laik -uwierzcie :wink:

Za miłe słowka itp. to bardzo Wam dziękuję :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż ja zapomniałam pochwalić jaką Wy macie zieloną zieleń na działce i wokół :o:o.....normalnie jak w Irlandii :D......piękna ta Wasza trawka - taka świeża :) pewnie pięknie pachnie,jak się ją skosi mmmmm uwielbiam zapach skoszonej trawy.....:D

 

Faktycznie zielona ale już skoszona... :D

Wczoraj skosił Pan, chociaż mówiłam do Miśka, że raczej powien zorać to a nie skosić... to te zielsko chociaż by ciut zmarzło i w ogóle...

Ale ... niech mu będzie za rok trzeba wyrównać ciut teren i ile ziemi nawieźć -to sam Bóg wie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka, naprawdę jestem w szoku :o pięknie rysujesz... :) ja uważam (i myślę, że inni mnie poprą), że powinnaś to w ramki oprawiać i wystawę zorganizować :D albo chociaż po nowym domku - jak już będzie gotowy - porozwieszać.... po prostu pięknie!!

Ehh... żeby tak Bozia chciała dać choć kropelkę Twojego talentu mi... a ja nawet ołówka za bardzo w ręku nie umiem trzymać :(

 

Na serio to miałam dawno temu taką propozycję, ale mnie stać tak nagle nie było, aby oprawić prace... Poza tym ja wzrokowiec i ciągle się uczę...

Zaś co do domku -to mam kilka prac - aby zawiesić sobie swoje na duzym formacie :wink: Wcześniej trzeba będzie oprawić ładnie -mam nadzieję, że w domku rodzinnym mój tato nie chwalił się nimi i maja się dobrze -nie pozaginane i chyba nie zżółkły? :o :roll: Eee najwyżej będę miała kiedys zajęcie aby stworzyć nowe :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaa.....ale piękne rysunki.....

 

:o :o :o Gosia?

toz i niech będę Gosia :lol:

Tak to jest, jak zostałam Miśka ahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Z tym przypomniała mi się historia z moim bratem (starszy ode mnie o 2 lata), przyszedł kolega, zadzwonił do drzwi, ja dość, że wystraszyłam chłopaka -bo miałam białą maseczkę na twarzy, o której zapomniałam, to on wystraszony mówi:

- jest Nówek?

- Nówek? - powtarzam?

a on zmieszany mówi:

- no ten, nooooooooooo, jak jemu na imię... kurcze...

- czyżby Krzysiek -odpowiadam z zapytaniem

a on:

- no no ..ten ten...

:lol: :lol: :lol:

- niestety wyszedł -odpowiedziałam i zamykając drzwi wejściowe, w przedpokoju ujrzałam się w lustrze i mało się nie posikałam ze śmiechu :lol:

 

Nu chyba, że Iaz pisała do Gosi.... :D

 

łoooooo matko!!!!! :o:o:oops::oops: hahahahahahha ale się rąbnęłam,bo tyle Goś jest,a miałam napisać Asia :o:o:lol::oops::oops:......no ale mam nadzieję,że mi wybaczysz....:oops::oops::oops:.....ja to tak już mam :roll:......kurczę wkrótce będę zakręcona jak słynny WEK :wink::lol::lol: :oops:

O rany,ale gafa :roll::o:o:oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaaaaaaaa.....ale piękne rysunki.....

 

:o :o :o Gosia?

toz i niech będę Gosia :lol:

Tak to jest, jak zostałam Miśka ahahaaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Z tym przypomniała mi się historia z moim bratem (starszy ode mnie o 2 lata), przyszedł kolega, zadzwonił do drzwi, ja dość, że wystraszyłam chłopaka -bo miałam białą maseczkę na twarzy, o której zapomniałam, to on wystraszony mówi:

- jest Nówek?

- Nówek? - powtarzam?

a on zmieszany mówi:

- no ten, nooooooooooo, jak jemu na imię... kurcze...

- czyżby Krzysiek -odpowiadam z zapytaniem

a on:

- no no ..ten ten...

:lol: :lol: :lol:

- niestety wyszedł -odpowiedziałam i zamykając drzwi wejściowe, w przedpokoju ujrzałam się w lustrze i mało się nie posikałam ze śmiechu :lol:

 

Nu chyba, że Iaz pisała do Gosi.... :D

 

łoooooo matko!!!!! :o:o:oops::oops: hahahahahahha ale się rąbnęłam,bo tyle Goś jest,a miałam napisać Asia :o:o:lol::oops::oops:......no ale mam nadzieję,że mi wybaczysz....:oops::oops::oops:.....ja to tak już mam :roll:......kurczę wkrótce będę zakręcona jak słynny WEK :wink::lol::lol: :oops:

O rany,ale gafa :roll::o:o:oops::oops:

 

Kofana nic nie szkodzi :wink: :lol:

 

Tutaj do zakręconych chyba mozna zaliczyć mnie i Gosię - m. ahahahaaaaaaaaa... My jak te nasze weki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas :o Miśka! :o :lol:

 

Toż Ty na amfie jakiej jedziesz albo co! :o 8) Nie dość że cały dzień z piłą zapinkala to jeszcze wieczorkami sztukę uprawia! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wymiękam. Kurde, normalnie kompleksów się nabawię 8) :-? 8)

 

Co do skrzyneczki na odpady i ścinki drewna - niniejszym uroczyście oświadczam, że jesteś moim GURU! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Od razu pokazałam to cudo Sopelkiewiczowi i zażądałam udostępnienia mi piły, desek i palet. 8) :lol: Bo też takie chcęęęęęęęę!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Na to on mi rzekł, że to są palety EURO. Hmmmm.... ja blondynka jestem i nie rozumiem w czym rzecz... Mniejsza z tym. To będę miała skrzyneczki EURO hahahah :wink: :lol: W czym problem? 8) :roll:

 

 

Pozdrawiam ciepło i życzę dalszych sukcesów budowlanych :)

M.

 

PS Jaką macie membranę, że z ciekawości zapytam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas :o Miśka! :o :lol:

 

Toż Ty na amfie jakiej jedziesz albo co! :o 8) Nie dość że cały dzień z piłą zapinkala to jeszcze wieczorkami sztukę uprawia! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wymiękam. Kurde, normalnie kompleksów się nabawię 8) :-? 8)

 

Co do skrzyneczki na odpady i ścinki drewna - niniejszym uroczyście oświadczam, że jesteś moim GURU! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Od razu pokazałam to cudo Sopelkiewiczowi i zażądałam udostępnienia mi piły, desek i palet. 8) :lol: Bo też takie chcęęęęęęęę!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Na to on mi rzekł, że to są palety EURO. Hmmmm.... ja blondynka jestem i nie rozumiem w czym rzecz... Mniejsza z tym. To będę miała skrzyneczki EURO hahahah :wink: :lol: W czym problem? 8) :roll:

 

 

Pozdrawiam ciepło i życzę dalszych sukcesów budowlanych :)

M.

 

PS Jaką macie membranę, że z ciekawości zapytam? :)

 

Ojej poryczałam się i teraz smarkam, kaszlę i tylko ze smiechu brakuje abym się posikała... :lol: :lol: :lol:

Kofana, ja te szkice szkicowałam przed budową domku -wiadomo Misiek w pracy poza domem, to aby nie zwariować szkicowałam sobie czasami :wink:

A palety EURO są dość kosztowne - jak nowa to z 20 zeta dają za sztukę, to 5 palet -to 100 zł -tyle potrzeba na skrzyneczkę - spód i 4-y dookoła :lol:

Dość chodliwe są takie palety :wink:

To jedna paletę wymień na 5-c takich tańszych :wink: i działaj kobietko :lol:

 

Magda membranę to czasami przeklinałam, do tanich nie nalezała -no w porównaniu z cenami w innych sklepach, wzięliśmy tę lepszą u tego Pana od blachodachówki... a ona jakby na krawędziach była rozciągnięta a środek ok. Jak oboje naciagaliśmy -to środek napięty na maksa a brzegi nie za dobrze :evil:

Gdy Panu powiedziałam o tym, to był zdziwiony, bo nikt ponoć się nie skarżył...

A tak membrana jest wytrzymała...

Nazywała się tak:

Dachowa 3-ma trzywarstwowa:roll: -jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...