Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

W imieniu swoim i Darii -DZIĘKUJEMY :wink:

 

Wczoraj mówi do mnie tak moja córka:

 

- wiesz mamo, cieszę się i nie z tych 11-tu urodzin, bo staję się nastolatką, w końcu naście lat, no i już nie moge być wiesz, takim dzieckiem...

Myslałam, że padnę, ale mówię tez powaznie do niej:

- dla mnie zawsze będziesz dzieckiem :wink:

- wiesz mamusiu, z jednego z czego się cieszę, to z tych filmów od nastu lat, że będę mogła oglądać

:o :o :o

- jak oglądać te od 18-nastu lat to chyba nieeeeeeeeee.... -odpowiedziałam

- nie te nie, tylko te od 12-stu, wiesz co to za róznica ten rok

:lol: :lol: :lol:

A i tak ogląda te filmy :lol:

A Misiek jej nagadał, że teraz juz nie przelewki, bo w wieku nastu lat, to i obiady się gotuje itp.

:lol:

 

Miska, w szoku jestem, naprawdę... Ja myslałam (totalnie nie wiem czemu) ,że Ty dużo młodsza ode mnie jesteś i że ledwo co mężata ale na pewno nie dzieciata :o :o A tu córa 11 lat ?? No szok totalny. A najlepsze,że nie wiem czemu tak sobie wymysliłam.. Może to Twoje super podejście do zycia, nie wiem... No i oczywiście zostawiam całuski dla córy z okazji urodzinek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Misia a duzo metrów macie dachuuu :o

 

Kochaniutka będzie ok. 200 metrów :wink:

 

mój to bedzie mięc 352 metry dach :o :wink:

 

jessi dlatego wybrałam parterówkę, aby Było nas stać i do tego nie brac kredytów a robic -budowac samemu -takie wyzwanie ciut... ale powiem, że niektórzy więcej wydają za działki jak My wydalismy do tego etapu :wink:

Poza tym tylko zobaczyłam nasz projekt -to uznalismy-ten dom :D To co bym zmieniła, to chciałabym odrazu miec kotłownię -taka jaką dobudujemy i spiżarkę a reszta gut i ok. :D

 

jessi prawie macie 2 razy tyle :o :wink: ale Wasz dom to z tych duzych -tak je nazywam :D

 

no nasz do małych nie należy,ale jest w nim wszystko co mi sie podobało spiżarka ,kotłownia ,pralnia osobna łazienka rodziców czyli nas ,a dzieci maja swoja łazienke ,o działke sie nie martwiliśmy bo dostaliśmy ją od teścia i przez to nie wydaliśmy ani centa ,tylko tyle co notariusz :wink: :p :p

dach jest duży bo jest też jak ja to mówie" rozłożysty " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a ja tak biegam między łazienką a kompem -bo pralkę sprawdzaliśmy z Miskiem i w filtrze głęboko znalazła się śrubka i klucz :o

Narazie pierze..zobaczymy dalej :wink:

 

Dzwoniłam ponownie do Pana od blachodachówki...

Ładują nam w Olkuszu jutro o 7 rano pod nasz dom podwiozą tą na obróbkę :wink: :D Zaś blachodachówka poczeka na składzie u Pana, bo na niezabezpieczonej budowie nie zostawimy :D

 

Misiek jakby odżył :wink: :D Oglada teraz Brzydulę :lol: :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu swoim i Darii -DZIĘKUJEMY :wink:

 

Wczoraj mówi do mnie tak moja córka:

 

- wiesz mamo, cieszę się i nie z tych 11-tu urodzin, bo staję się nastolatką, w końcu naście lat, no i już nie moge być wiesz, takim dzieckiem...

Myslałam, że padnę, ale mówię tez powaznie do niej:

- dla mnie zawsze będziesz dzieckiem :wink:

- wiesz mamusiu, z jednego z czego się cieszę, to z tych filmów od nastu lat, że będę mogła oglądać

:o :o :o

- jak oglądać te od 18-nastu lat to chyba nieeeeeeeeee.... -odpowiedziałam

- nie te nie, tylko te od 12-stu, wiesz co to za róznica ten rok

:lol: :lol: :lol:

A i tak ogląda te filmy :lol:

A Misiek jej nagadał, że teraz juz nie przelewki, bo w wieku nastu lat, to i obiady się gotuje itp.

:lol:

 

Miska, w szoku jestem, naprawdę... Ja myslałam (totalnie nie wiem czemu) ,że Ty dużo młodsza ode mnie jesteś i że ledwo co mężata ale na pewno nie dzieciata :o :o A tu córa 11 lat ?? No szok totalny. A najlepsze,że nie wiem czemu tak sobie wymysliłam.. Może to Twoje super podejście do zycia, nie wiem... No i oczywiście zostawiam całuski dla córy z okazji urodzinek 8)

 

No teraz to Ty mnie zaskoczyłaś :wink: Ale fajnie usłyszeć takie komplementy :wink: :D

Dziekuję za całuski dla mojej córki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładują nam w Olkuszu jutro o 7 rano pod nasz dom podwiozą tą na obróbkę :wink: :D Zaś blachodachówka poczeka na składzie u Pana, bo na niezabezpieczonej budowie nie zostawimy :D

 

hu raaaaaaaaa..... wreszcie :lol:

no to teraz tylko zaczynac :wink:

 

Misiek jakby odżył :wink: :D Oglada teraz Brzydulę :lol: :roll: :o

 

bo brzydula wszystkich na nogi stawia :lol: mój mąż tez ogląda :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łłłooooo matko :o :o :o , czlowiek dobe nie czyta FM a potem nie moze nadrobic bo tyle postow naklepiecie :lol: , ale to dobrze bo mam lekture na dlugie samotne wieczory. wyjazd sie znowu przelozyl i pojedziemy dopiero na poczatku pazdziernika.

takze jakbyscie sie umawialy na ta "kawe" to dobrze byloby zdazyc przed pazdziernikiem :oops:

a moze zrobimy Ci zbiorowa inspekcje na budowie?

spoznione zyczenia dla corci. STO LAT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miska, w szoku jestem, naprawdę... Ja myslałam (totalnie nie wiem czemu) ,że Ty dużo młodsza ode mnie jesteś i że ledwo co mężata ale na pewno nie dzieciata :o :o A tu córa 11 lat ?? No szok totalny. A najlepsze,że nie wiem czemu tak sobie wymysliłam.. Może to Twoje super podejście do zycia, nie wiem... No i oczywiście zostawiam całuski dla córy z okazji urodzinek 8)

 

Już wiem co mnie zmyliło 8) Twój pierwszy post w dzienniku:

witam serdecznie

Budujemy jak narazie we dwoje tj. ja i mój Misiek LMB 01.

 

Teraz wszystko jasne :lol: :lol: Ale ja dociekliwa jestem :lol:

 

Ps. szkice bardzo ładne, ja tez jestem samouk i różne takie tam posiadam, niestety zostały u rodziców w domu - kilka nawet tata powiesił sobie na ścianie- więc sie na szczęscie nie pochwalę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładują nam w Olkuszu jutro o 7 rano pod nasz dom podwiozą tą na obróbkę :wink: :D Zaś blachodachówka poczeka na składzie u Pana, bo na niezabezpieczonej budowie nie zostawimy :D

 

hu raaaaaaaaa..... wreszcie :lol:

no to teraz tylko zaczynac :wink:

 

Misiek jakby odżył :wink: :D Oglada teraz Brzydulę :lol: :roll: :o

 

bo brzydula wszystkich na nogi stawia :lol: mój mąż tez ogląda :roll:

 

no.....to ma łysol szczęście.....bo już miałam rękawy podwijać.....dobrze że misiek odżył.....ale ja go rozumiem bo mój to nie raz miał już na budowie doła i ja też :roll:

 

Widzę, że tu wnet będzie FAN CLUB "brzyduli" :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łłłooooo matko :o :o :o , czlowiek dobe nie czyta FM a potem nie moze nadrobic bo tyle postow naklepiecie :lol: , ale to dobrze bo mam lekture na dlugie samotne wieczory. wyjazd sie znowu przelozyl i pojedziemy dopiero na poczatku pazdziernika.

takze jakbyscie sie umawialy na ta "kawe" to dobrze byloby zdazyc przed pazdziernikiem :oops:

a moze zrobimy Ci zbiorowa inspekcje na budowie?

spoznione zyczenia dla corci. STO LAT !!!

 

Nu lekturka te dzienniki i komentarze to lekturka na 102 :wink: :lol:

 

Z tą kawusią teraz to u mnie odpadnie, bo blachę nam własnie przywiozą i dokończymy dach... a wiesz jak we dwoje to od rana do wieczorka... Ale DZIEWCZYNY musimy kiedyś obmysleć jakis punkt i się spotkać, tak jak poprzyjeżdżają te, których nie ma ( moze akurat będa wszystkie) i cyk...

 

Inspekcja- ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobry pomysł :lol: :wink:

 

Dziękuję za zyczonka dla córci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładują nam w Olkuszu jutro o 7 rano pod nasz dom podwiozą tą na obróbkę :wink: :D Zaś blachodachówka poczeka na składzie u Pana, bo na niezabezpieczonej budowie nie zostawimy :D

 

hu raaaaaaaaa..... wreszcie :lol:

no to teraz tylko zaczynac :wink:

 

Misiek jakby odżył :wink: :D Oglada teraz Brzydulę :lol: :roll: :o

 

bo brzydula wszystkich na nogi stawia :lol: mój mąż tez ogląda :roll:

 

no.....to ma łysol szczęście.....bo już miałam rękawy podwijać.....dobrze że misiek odżył.....ale ja go rozumiem bo mój to nie raz miał już na budowie doła i ja też :roll:

 

Widzę, że tu wnet będzie FAN CLUB "brzyduli" :lol: :lol:

 

Gosia łysol ma narazie szczęście - ahahaaaaaaaaaaaa

A faktycznie jeszcze ciut -a tutaj będzie Fan club - ahahaaaaaaaaaaaaaaa...

Nu ja jestem ciekawa kiedy ona zmieni się ... :wink: Tj. wygląd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...