Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Cześć Asiu. Widzę że problemy .... skąd ja to znam?? Nie przejmuj się tak bardzo bo szkoda zdrowia. Musisz do tego spokojnie podejść.

To że lkatałaś i zrobiłaś zdjęcia i z każde3j strony się przyglądałaś, to dobrze. Ja jak zobaczyłam swoją blachodachówkę to też byłąm załaman że nie taki kolor. Ale jak ją położyli na dachu to wiedziałam że to jest. to. Daj sobie chwilkę, spokojnie wszystk przemyśl. mam nadzieję że ułoży się po Twojej myśli. Trzymam kciuki. PA

 

Nu ułozyło się... widziałam Miska i Misiek widział mnie, że jednak coś nie za bardzo nam się widzi ten dach.

Dzisiaj gdy Misiek tylko wciągnął ten arkusz blachy to woła do mnie - kur... toż ona w ogóle nie pasuje do kominów... :roll:

Potem przeniesli mi ten arkusz do słonka - cyrk, no kominy przy niej to brąz...

Poza tym wyobraziłam sobie, że będę musiała ja oglądac kolor -jakiego nie chciałam, bo dookoła sąsiedzi same borda i czerwienie... a to styl taki wiejski domku... wiem, że najlepiej pasowałaby dachóweczka, ale skoro nas nie stać... To wybraliśmy zblizoną do miedzianej najbardziej jaka była - blachodachówkę...

A zastanawiałam się wcześniej tez nad ciemnym brązem... ale nie czerwień...

Podjęłam decyzję - tamta i koniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Misia :(

2 dni nie zaglądałam, taka jakaś zaganiana byłam.....ale myślałam sobie wczoraj,"ciekawe ile już u Miśki dachu zamontowane....", zachodzę i masz....... :evil: :evil: :evil: no szlag mnie zaraz trafi........ :evil: - idę zapalic!!

......dwa spaliłam pod rząd :-? .....ja rozumiem twój dylemat bo nie dawno to przerabiałam :( tylko że u mnie była o tyle dobra sytuacja, że kolor został taki jak chcieliśmy tylko kształt mamy inny.....

Nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu......ale raczej nie przyjęłabym tej blachy :( miedziany a czerwony to zasadnicza różnica......i kominy masz już miedziane....

Zastanów się i podejmij decyzję taką jaka dla was będzie najlepsza, nie sugeruj się tym że facet się będzie bujał z tą dachówką, bo to twój dach i jego błąd.....

Na pewno wszystko będzie dobrze.....głowa do góry!

 

Właśnie róznica spora, co innego odcienie szarości itp. Czy np. czerwień byłaby inna. Nu zasadnicza róznica...

Nu i to nie mój problem - najgorzej, że blache zostawiłam -ten kawałek od niego u niego... ale pamiętam kolor... :wink: Teraz niech tylko przywiozą inny -to ubiju kak sabake :lol: (oczywiście kocham psy)... :wink:

 

Nu patrz co za pech ztymi dachami... a ja do Miska jeszcze wspominałam Was... mówiąc, że kurcze myślałam, że cyrków z balchodachówką takich cyrków nie ma...

 

O rany to jak 2 spaliłas to miałas nerwa... nie pal tyle cholercia :wink: Chociaż sama paliłam i wiem jak to jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam sie narobilo z ta blacha :evil: , dobrze ze nie odpusciliscie, bo miedziana jest ladniejsza :p .

 

Nu narobiłooooooooooo.. szkoda tylko czasu -teraz taka ładna pogoda tylko kłaść i zabezpieczyć dach, a tak nerwy czas, szkoda słow...

 

Najlepsze jak do tej czerwieni Pan chciał nam te pomarańczowe -miedziane rynny dać...bo niby rozjaśni nam blachodachówkę....

 

a Misiek odrazu: -no gdzie, no co Pan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wam sie narobilo z ta blacha :evil: , dobrze ze nie odpusciliscie, bo miedziana jest ladniejsza :p .

 

Nu narobiłooooooooooo.. szkoda tylko czasu -teraz taka ładna pogoda tylko kłaść i zabezpieczyć dach, a tak nerwy czas, szkoda słow...

 

Najlepsze jak do tej czerwieni Pan chciał nam te pomarańczowe -miedziane rynny dać...bo niby rozjaśni nam blachodachówkę....

 

a Misiek odrazu: -no gdzie, no co Pan...

 

:o :o :o :o :o :o :o no co za pajac!!!!!!!!!Jak można z kogoś takiego jełopa robic :o :roll: :evil: piękne wam kity żenił.... :-? Dobrze że go misiek wyśmiał, niech wie z kim ma do czynienia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka,cieszę się,że zdecydowaliście jednak poczekać na Wasz właściwy kolor :D Bo jednak widzisz - nawet jak się olatałaś i przekładałaś blachę i przykładałaś do kominów itp.,to nie byłaś pewna,że to TEN kolorek :roll:.....szkoda by było później żałować :roll:.....

To teraz tylko kilka dni i daszek będzie powstawał :D Dopinguję z całych sił,żeby wszystko poszło po Waszej myśli i żeby już nie było jakichś niemilych niespodzianek!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no......dzielna dziewczynka :D ....o swoje trzeba walczyc!! Miałam nadzieję, że nie dasz sobie wcisnąc tej drugiej bo nijak mi się nie podobała i nie pasowała do twojego dachu.....

To cieszę się, że ty się cieszysz :lol: :lol: :lol:

Nerwów było....ale przynajmniej dobrze się skończyło

 

Gosiu ja cieszyc sie będę, gdy będzie mój kolor mojej blachy i blachodachówki i cała reszta :wink: Dopiero wtedy się to skończy, bo teraz te znowu czekanie. A tutaj taka ładna pogoda i kryć tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprawę humoru..... :lol: "koło za kilkadziesiąt lat" :o :o :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....................

 

http://media8.mojageneracja.pl/oipwwwtque/mediumjzqmcw56480e22b0eb75e39117.jpg

 

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dobre ahaaaaaaaaaaaaaaa

 

Hihihihihihi nio za kilkadziesiąt lat,jak po kilka domów będziemy mieć wybudowane,to tak będziemy siedzieć i się relaxować :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu tak ja tutaj z ranka samiutka....

 

Wstawać spiochy....

 

Pobutka! Wstać! Koniom wody dać! ahahaaaaaaa :lol:

 

A ja dumam czy weki porobić, bo Misiek jedzie na budowę, ale będzie tamte kominy za salonem obkładał -chyba..a ja co będę robiła :roll: Posprżątane...

Wiecie co, ja to juz w tych dniach si e pogubiłam, toz to dzisiaj jest czwartek, to jak on nam wczoraj tłumaczył, że blachę przywiozą może w tym tygodniu, ale raczej tak za dwa dni -to będzie piątek, to blachodachówka budziet nie w piatek :evil:

A ja dzisiaj piję kawusię z ranka i dumam -w czwartek przywiozą blachę to akurat porobimy obróbki a w poniedziałek blachodachówka... tak leżę i dumam i dumam... nagle eureka -toż to dzisiaj czwartek... to albo jutro, albo w sobotę :roll:

Mi kamien z serca spadnie, jak ten cały dach będę widziała i wszystko będzie jak nalezy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...