Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Kurcze nu 14-stą trzeba zaczynać...

A ja myslałam, że to mi coś tylko szwankuje - u Izy jak pisałam odpowiedź to z 4-y razy ( skąd człek ma tyle cierpliwości), poszłam popisać do pozostałych i niestety tutaj już cierpliwość mi się skończyła :evil: :lol:

A u siebie jak odpowiadałam, to też po kilka razy -ba nawet skracałam itp. :lol:

 

A nie mówiłam -13 stronaaaaaaaaaa... Czynaście to czynaście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzień dobry :D Miłego dnia życzę i mykam do pracki

 

Ps. Misia relaksuj się i zbieraj siły na krycie dachu :D

 

O Gosiaaaaaaaaaaaaa :wink:

 

Dziekuję i kochaniutka nawzajem dobrego dzionka i błękitu i słonka :roll: :o

Ale ryma strzeliłam :lol:

 

Zbiram siły... tylko przez takich fajfusów to ręce opadają :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza przyznac, że pogoda iście letnia u nas :lol: choc dziś trochę chłodniej bo wczoraj to upał.....po pracy pojechaliśmy z synem na działkę chociaż na 2 godzinki bo tyle jest roboty (porządkowania), że nie wiadomo w co ręce włożyc :roll:

No więc mąż zbierał porozbijane dachówki, co zrzucali odcięte z dachu (tysiące kawałków) :-? chyba z 6 taczek wywiózł a jeszcze nie koniec :roll: a ja wyciągałam gwoździe z desek.....(bo brat rozszalował nam taras).....uśmiałam się jak mi synek walnął hasło :lol: ......chciał wyciągnąc sam gwoździa którego cofnęłam (bo dziadek go wcześniej przeszkolił w obsłudze brechy).....ale stwierdziłam że szybciej to zrobię sama.....i wyciągnęłam szybko tego gwoździa....myślałam że syn się nie kapnie......a tu słyszę za plecami:"Dośta zaczynasz mnie wturzac" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: myślałam że padnę - wiem że nie powinnam się śmiac :o ale nie wytrzymałam..... :lol:

 

Dobra.....a teraz kawika lecę do ciebie nadrabiac zaległości.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margay - kochana ale normalnie teksty lecą :D :D :D

 

ja tez byłam na działce ale wczoraj nic nie robiłam tylko towarzysko wpadłam, - no na kontrolę znaczy się :wink:

 

a ja dzisiaj nie pojechałam, bo Misiek i tak będzie siedział na górze -płytki kładł, a ja co... nu co mam robić? :roll:

 

wiem, że i jemu raźniej jak jestem tam i ja... ale przez ten czas posiedzę na FM... ciut posprzątam domek :wink: Coś upichcę... Może zadzwoni Pan i mnie zaskoczy, że dzisiaj blacha (marzenie ściętej głowy :wink: ), obejrzę filmek, wypiję kawusię poraz - czeci :wink: Nu i z tego co napisałam to najbardziej realne, ze posiedze na FM i wypiję kawusię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miśka :lol:

Cieszę się,że zdecydowałaś się na swój kolor,warto poczekać,aby mieć zadowolenie z podjętych decyzji. Choć wiem, z własnego doświadczenia,że czasami człowiek stoi pod ścianą i bierze to co mają w chwili obecnej,bo czas goni,bo fachowcy czekają,bo 1000 innych powodów.

ATy się zaparłaś i będziesz miała wymarzony kolor dachu :lol:

 

Na Kujawach świeci słoneczko,a ja popijam kawę i czytam fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miśka :lol:

Cieszę się,że zdecydowałaś się na swój kolor,warto poczekać,aby mieć zadowolenie z podjętych decyzji. Choć wiem, z własnego doświadczenia,że czasami człowiek stoi pod ścianą i bierze to co mają w chwili obecnej,bo czas goni,bo fachowcy czekają,bo 1000 innych powodów.

ATy się zaparłaś i będziesz miała wymarzony kolor dachu :lol:

 

Na Kujawach świeci słoneczko,a ja popijam kawę i czytam fm

 

A ja dopiero teraz odczytałam Twoją wiadomośc, bo sie minełysmy -ja polazłam do Ciebie... :wink: :lol:

 

ale masz rację... czas goni, ten ma potem jechać mi do pracy -też się tym wszystkim martwi i w ogóle szlag nieraz trafia człeka...

widzę, że mamy w naszym kole -ciut kawoszek... :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... niedawno usiadłam przed kompem :wink:

Ale zrobiłam kompocik, marmoladkę z jabłuszek i... racuszki drożdżowe z plasterkami jabłka :D

 

Nu i jedząc jak zwykle ostatnia racuszki weszłam do kamlotka komentarzy i dość, że mało się nie udusiłam, to poryczałam ze smiechu :lol: :lol: :lol:

 

O rany aż brzuch mnie rozbolał, a jeszcze Misiek patrzy jak na walniętą... i dopowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke późno na powitanie,ale lepiej późno niż wcale :lol:......też wstałam wcześnie,bo do pracki na 7,ale nie zdążyłam zaglądnąć na FM :oops::wink:.....ale teraz już po pracy,po obiadku, wiadomości przeczytane więc sobie w łóziu podczytuję Wasze dzienniczki :D.....i choróbsko odpędzam :roll:

 

Do 14stej stronki już niedaleko :lol::lol:

 

Hmmmm kto wie - może prędzej blacha będzie,niż 14sta stronka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...