Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Witam sobotnio :lol:

mam zaległości w komentarzach :wink: ale postaram sie poprawić :lol: :lol:

co tam z twoja balchą?? masz wreszcie taka jak trzeba czy nadal czekacie???

 

Wczoraj przez te wyczyny w kuchni i w łazience zapomniałam zadzwonić do Pana, ale właśnie niedawno sama zadzwoniłam.

Bo jak nie zadzwoni człek, to g...no się dowie :evil:

Dzwonię i mówię:

-dzień dobry, ja dzwonię w sprawie mojej blachy i blachodachówki, jak tam sprawy się mają, bo widzę, że blachy jednak już w tym tygodniu nie zobaczymy...

- dzień dobry... no właśnie oni tam mają teraz duży sort na Anglię, ale w poniedziałek mój kierowca specjalnie pojedzie dla Was po blachę - abyście mieli co robić, a mnie zapewniają, że przywiozą mi blachodachówkę wtorek góra środa...

- czyli na 100% będzie blacha -tak mam rozumieć? -zapytałam

- tak tak... przywiezie Wam pod dom -odpowiedział Pan

- o której mam oczekiwać kierowcy... -zapytałam

- no on jak wyjedzie stamtąd to tak przed 10-tą będzie u Was - odp. Pan

- to dziekuję

- ja tez dziekuję, dowidzenia

- dowidzenia...

 

Ot.......... tyle. Ale Misiek wczoraj przyjechał z budowy na obiadzik i został -było po 15-tej, chyba ciut przejadł się tym kapuśniakiem :lol: Dzisiaj niedawno pojechał dokończyć te kominy, także bezczynnie nie siedział... a i tak i tak trzeby je było obłożyć...

Tylko ja jestem ciekawa, czy oby teraz będzie mój kolor... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Yesssssssssssss Yessssssssssssssssss

 

14 stornaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

:D

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-192.gif

 

Tylko z czego ja się cieszę :roll: Wyszło na to, że szybciej jest 14 str. niz moja blacha........

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-158.gif

 

Ale to nic...

 

Tylko się cieszyć, że MY w takim bądź razie jesteśmy rozgadane babki... i super że jest to FM i WY :D

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-167.gif

 

TO Z OKAZJI NOWEJ (NIE PECHOWEJ STORNY) :lol:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-142.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na południe do pracki,więc przybiegłam się przywitać :D:D Ależ się wyspałam za wszystkie czasy :lol:....aż do 10:00 spałam :o:lol::lol:.....ale już choróbsko mija i do Polski zdrowi polecimy :D:D:D Mam nadzieję,że nie zapeszę :roll::wink:

 

Miśka,dobry ten przepis - muszę wypróbować kiedyś - może nawet w poniedziałek,bo mam wolne :lol::D

Najbardziej to mi się podobał następujący fragment :lol:

 

 

W międzyczasie kiedy gotują nam się pyzki, obieramy miłego sąsiada, albo zaczepiamy przechodnia i zapraszamy do domu. robimy mu kawkę i angazujemy go do obierania cebulki i pokrojenia na drobniutko... My kroimy boczuszek... Oczywiście "gościa" częstujemy pierwszą pyzą. Kiedy mówi, że dobre... czekamy 10 minut, gdy nie biegnie do WC, wypraszamy gościa z domu -dziekujemy za pomoc i wiemy, że wszystko jest ok :wink: :lol:

A przy okazji nie ryczałysmy przy cebuli :lol:

 

Hahahahaha jeszcze na taki pomysł nie wpadłam :lol::lol::lol::lol::lol: ..U nas to byłby problem z sąsiadem,który by chciał posiekać cebulkę,bo oni najczęściej to wszystko gotowe by kupowali :o:roll:....kiedyś jak zobaczyłam zapakowane obrane ziemniaki,to mi gały wyszły na wierzch :o:o:lol:.....w tzw. deli (większość spożywczaków i stacji ma miejsce,gdzie przygotowują kanapki,rollsy,ciepłe i zimne itp.) można kupić sobie świeżo posiekaną cebulkę lub sałatę,pomidory itp. :lol::lol:.....a w marketach to już wczystko się dostanie :o.....nie wiem,może takie rzeczy mnie dziwiły,bo zanim tu przyjechałam to w sumie samodzielnie takich zakupów nie robiłam,bo mieszkałam z rodzicami i moja mama gotowała :roll:.....ale i tak czasami to już przesadzają :o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z cebulka nie mam problemu -nawet jak trę to jestem wytrzymała :lol: A poza tym mam ręczną pierdułkę z nożami i posieka nie tylko cebulkę :wink:

 

Ciekawa jestem co by nasi faceci powiedzieli, jakby tak weszli a tutaj w kuchni facet i tekst:

- zapoznaj pana X, właśnie przechodził pod oknem i zawołałam aby posiekał nam cebulkę i spróbował pyzę

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa......a ja odkąd mam budowe mało czasu mam na gotowanie :evil:

 

kala ja tam przyznam, że nawet przed budową, to wolałam zawsze jakieś szybsze obiadziki, zresztą Misiek to facet -jak juz pisałam, co lubi mięsko, ziemniaki i do tego surówkę. Nie powiem, że nie lubi innych dań, ale ..dla mnie jeszcze lepiej, bo cyk i juz obiad jest.

Gdy zaczęliśmy budowę, to jedlismy obiado -kolację, bo oboje na budowie, a komu chciałoby się jeszcze bawić np. z pyzami, jak oboje zmęczeni... No i Misiek zawsze szybko ugotował obiadzik :wink:

Jeszcze jak niedziela, to zakręcę lub zagniotę jakieś ciasto lub tak jak teraz ja mam wolne, to się bawię z daniami :wink:

A tak to kalu prawda jest taka, że człek to i nie ma czasu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z niedzielna kawką :lol:

 

Oooooooooooooooo a tutaj i kala...

 

Witaj z kawką, ja teraz tez pije kawusię...

Kurcze rozpuszczalna mi się skończyła :o i musiałam wyjąć ekspresik do kawy, i dobrze, że mamy stary poczciwy młynek, by zmielic ziarenka takiej kawy, która Bogu dzięki jest jeszcze dobra :wink: A duze paczki jej kiedyś przywiozłam specjalnie z wiednia a teraz leży...

No i powiem, że jednak smak inny...

 

Jak tam sprzątanie? Pewnie działka lśni... to niedługo imprezka? U mnie pogodny dzień, słonko świeci, to chyba będzie gril...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :lol:

cały dzien wczoraj sprzątałam, zbierałam i paliłam śmieci!!! :x

potem sortowałam odpadki drzewa porozwalane po CAŁEJ działce!!

dzis chodze połamana :wink: czuje sie jak po aerobicu!!! same zakwasy :lol: :lol: :lol: :lol:

 

O rany...

Eeeeeeeeee no potem ma być imprezka -to po drineczku zakwasy znikną... :lol: :lol: :lol:

 

a wiem co to porządki... makabra... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio i przybiegłam się przywitać w niedzielny.....hmmmm w niedzielne południe :o:lol::lol:......już niedługo do pracki muszę lecieć :roll:......piątek czy świątek - trza na domek składać :roll:

 

Miśka,rozumiem Cię dokładnie z tym dzwonieniem za wszystkim :roll:....u nas okazało się,że jak tata zamawiał brakujący styropian,to miał on być na środę....a we środę my zadzwonilismy,co ze styropianem i już gościu mówi,że pasuje mu na sobotę :o:x.....ale powiedzieliśmy,że to pilne i że musi być najpóźniej w piątek rano.....:lol:.....i był na szczęście....:wink:.....ale powiedziałam do Męża,że jak gość powie,że jednak na sobotę,to rezygnujemy z zamówienia i dzwonię do mojego kuzyna (u którego wcześniej zamawialiśmy) i na poniedziałek by był.....trochę później to niż sobota,ale dla samej zasady nie dałabym zarobić tamtemu gościowi :lol::x:lol::lol:....

 

Udanego dzionka wszystkim życzę :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałam, że w tym tygodniu to byłby cud z ta blachą...

Ten Pan poprostu stracił napewno klientów, napewno ani okien, ani drzwi nie wezmę a tym bardziej nie skorzystam z jego usług typu -wylewki...

a mówiłam jemu, że jest stara w handlu zasada:

- klient nasz Pan...

A najbardziej mnie wkurza takie motanie, zamiast bezpośrednio powiedzieć, bądź zadzwonić, że teraz robią tam blachę na anglie itp. to cisza i udać, że wsio ok. Ja takich Burków dorabiać nie będę :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...