Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

margay napisała mi:

 

Miśka życzę udanego grilla

 

:roll: :o :o :o

 

To kala ma dzisiaj grilka, ja siedze w domku, ba właśnie wyskoczyłam z wanny, wcześniej upiekłam ciacho, aby spokojnie zasiąść na FM -zanim będzie Czas Honoru :wink: :D

 

przepraszam bardzo.....wypraszam sobie :o :o :-? :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

A to kto napisał.....??????......hyyyyyyy.......no kto?????pytam się...

 

U mnie pogodny dzień, słonko świeci, to chyba będzie gril..

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no....wiem że jestem zakręcona i czasem buty się mi mylą.... ale czytać ze zrozumieniem ja ci się naumiałam :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie tu zawitała 14 strona :wink: :wink: :wink:

koniec z tymi przeklętymi postami z 13 stronicy :roll:

ale zescie sie rozpędziły ze wnet zaraz będzie 15 :lol: :lol: :lol:

kobietą się juz wątki mieszają i grilly wychodzą tam gdzie nie powinny :roll:

 

Miska dzieki za ten przepis :wink:

napewno w wolny dzien zaserwuje sobie takie :wink:

 

Agdzie te ciasto upieczone hm.....

ja po pracy wycienczona mysle sobie pojde do miski na ciacho bo ona zawsze w niedziele cos upitrasi :p a tu.....doopa blada :cry: nawet okruszków niet

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohho......znowu się szykuje oblewanie....tylko żebym nie przegapiła :o i zdążyła naparzyć herbaty z cytryną................................

 

 

 

 

i prądem :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

herbatką to mozesz codziennie się napijać teraz przy takich okazjach to trzeba porządnego prąduuuuu żeby w nogi poszłooooo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :lol:

opuścić fm na 2 dni,to człowiek później dziki jest normalnie :wink: tyle ma zaległości :lol:

 

ja osobiście oglądam w niedziele CSI

 

a co tam słychać Misia na budowie,jak blacha? wczoraj dziewczyny też nie mogły się Ciebie doczekać,dziś też cisza :roll:

jedyne rozsądne rozwiązanie -jesteś na budowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj....

 

Miśka była wczoraj na FM, zaraz po Czasie Honoru...

Ale zaczytałam się w dziennikach :o

a wiecie zanim jeden się przeczyta nawet ten na 2 str. to czas leci jak szalony :wink:

 

a nawet na myśl mi nie przyszło aby ciut tak nacisnąć myszką na komentarze u siebie i zerkną :roll:

 

ale obiecuję poprawę... prosze o rozgrzeszenie :lol: Nu a więcej to grzechów ni mom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesteś usprawiedliwiona :lol:

Widziałyśmy cię z Gosią, że jesteś zalogowana.....a my w tym czasie przyjmowałyśmy nowego CZłONKA :p 8) do koła i myślałyśmy że pomożesz nam bajerowac :wink:

Mówię ci Misia ryczałam ze śmiechu jak nienormalna :lol: :lol: :lol: wczoraj by mi się przydał pampers :lol:

 

całuski

 

Juz lecę do WASZYCH dzienniczków i komentarzy :wink:

 

Ja zaczytana byłam... :wink:

 

Przyznam, że wspólczuję tych udręk z róznymi wykonawcami... czasami to jak opowiadam Miskowi, to on sam mówi:

- zobacz, my dopiero mamy taką szopkę z blachą, a co oni tam mają, Miska, to nawet plus, że we dwoje sami ten dom budujemy, chcoiaż ja wiem, że łatwo trafić na pseudobudowlańca -fachmana, takich w bród i skąd wiadomo co to za człek...

Nu i przyznałam jemu rację... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę z rewizytką do Ciebie i jeszcze raz zapraszam do podglądania mnie :wink:

 

Oj kochana jak najbardziej będę tam zerkać... i wpadać na kawusię, ewnetualnie tą fasolkę po bretońsku :wink: :lol:

Najwyżej będą w nocy:

-latawce, dmuchowce, wiatr... a Miska i kołdrę znajdę pod komodą :lol:

 

Ja to mam te grypsy - stuknięta musze byc na maksa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...