Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

 

Oj kochana jak najbardziej będę tam zerkać... i wpadać na kawusię, ewnetualnie tą fasolkę po bretońsku :wink: :lol:

Najwyżej będą w nocy:

-latawce, dmuchowce, wiatr... a Miska i kołdrę znajdę pod komodą :lol:

 

ja to nazywam podkołdernik jadowity :wink: :lol:

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

Nu i skąd nu skąd takie nam nazwy wpadają do głowy :o :lol:

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaa...

Się usmiałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Agdzie te ciasto upieczone hm.....

ja po pracy wycienczona mysle sobie pojde do miski na ciacho bo ona zawsze w niedziele cos upitrasi a tu.....doopa blada nawet okruszków niet

 

A jest... teraz w innej wersji, budyń jeścio na jabłuszka położyłam, na to starłam ciut kruszonki, potem bita piana i znowu kruszonka... Wyszło pycha... zresztą budyń smietankowy, czy waniliowy dobrze smakuje z jabłuszkami :wink:

Nu i wyższe ciacho jest... a 2 kawałki człek zje to najedzony juz jest :wink:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/PS_-_Ciacho_2.jpg

Przepis napiszę innym razem :wink: bo zaraz uciekam blachę kręcić tylko czekam na rynny i inne gadżety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otiwram oczka swoje dzisiaj i co widzę....

 

a no przechlapane bo zaczeło padać...

 

W sumie 3 tyg. czekania na blachę, to by dach spokojnie byłby już na domku... :-? :cry:

 

A tutaj praktycznie październik nas zastał :evil:

 

Nu i mam nadzieję, że na kierowcę nie będę czekała jak na zbawienie...

 

Kawusię przyniosłam dla WAS...

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/normal_Kawa_czarna%2C_biala_-_zdjecia__Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

 

Uciekam i dobrego dzionka...chyba, że potem zajrzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cosik mi sie zdaje ze nasza miska lada dzień zostanie ELITĄ FORUM

 

Juz Miska po flaszkę lec bo trza to opic i to solidnie az pospadamy ze stołków

 

A wiesz, że jakoś tam nawet nie zerkałam -niby w bok... kurcze faktycznie... kiedy ja to napisałam...

Ale spoko -jeszcze mi brak ciut do tej ELITY :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-074.gif

 

:lol: :lol: :lol:

 

Nu a flaszki bentom bentom :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam :D

Kawki troche sie napiłam i podgryzłam pysznego ciasta :lol: tera to na pewno już się w suknię nie zmieszczę :o:lol:.....

Miskaa,toż to już najwyższy czas z blachą zaczynać :D....nooo mam nadzieję,że wszystko po Waszej myśli pójdzie,bo jak nie to chyba na serio tam będziemy musiały się wszystkie przejechać :evil: :lol: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOoooo co ja tu widze :o nasza misia dzis sobie potanczy przy rurceee bo rynny przyjechały :wink: wczoraj by sie bidulka połamała przy tancu z gwiazdami ale dzis to juz będzie profesjonalny taniec przy rynnie :o misia wierze dzis w ciebie ze dasz rade :lol: :lol: :lol:

 

 

pogoda pogoda pogoda dla misiiii plissssssssssssssss 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala na balchodachawkę czekamy, blacha na obróbki dopiero dotarła wczoraj... A niby dzisiaj mieli przywieźć blachodachówkę ewnetualnie w środę - ale skoro Pan milczy to jutro mamy środę, a dzisiaj dopiero dotarły rynny -to wiadomo, że jutro nie będzie blachodachówki...

 

Ale jutro jeszcze zakładamy rynny...

 

Kurcze zmarzliśmy..a ja to kurtkę i bluze miałam, ale na rusztowaniu jakoś bardziej dmucha, a Misiek to sama bluzka i w końcu mówi -zmarzłem. No to faktycznie musiał zmarznąć, jak już tak powiedział.

Zimno było, raz taka mrzawka była -ale co tam...

No i Pan dał nam nie miedziane wkręty -te zamówione z rynnami i resztą, były takie ciemny brąz :roll: Zaraz zadzwoniłam... dawaliśmy te na haki do rynien -ich tam niewidać, dobrze, że Misiek kupił wkręty (fakt nie za dużo) takich miedzianych to mogliśmy ładnie poprzybijać blachę...

Blacha dookoła prawie załozona -pod rynny i nad wejściem od tarasu wisi sobie rynna...

Dobrze, że rynny są pod kolor dachu... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za trzymanie kciuków :wink:

 

 

 

no to ja też kciuki trzymam, coby blacha była taka jak trzeba i blacharze szybko układali :D :D :wink: zanim zawieje i zamiecie sniezne będą (żartuję :wink: )

 

Blacharze -czyli dekarze -to mój Misiek i ja, nu ja zdobywam nowy fach -ja jak uczeń :wink: :lol:

Ale fakt faktem - gdy były ładne dni to czekaliśmy na blachę i blachodachówkę... Mam nadzieję, że chociaż lać nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOoooo co ja tu widze :o nasza misia dzis sobie potanczy przy rurceee bo rynny przyjechały :wink: wczoraj by sie bidulka połamała przy tancu z gwiazdami ale dzis to juz będzie profesjonalny taniec przy rynnie :o misia wierze dzis w ciebie ze dasz rade :lol: :lol: :lol:

 

 

pogoda pogoda pogoda dla misiiii plissssssssssssssss 8)

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...