Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miśka z Twoimi zdolnościami bezrobocie Ci chyba nie grozi :wink: :lol:

A ja wczoraj upiekłam mufinki czekoladowo-orzechowe, najlepsze jeszcze cieplutkie :lol:

 

Oj mufinkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mmmmmmmmmmmmmmmmm... a piekłaś je w metalowych blaszkach? Czy tych papierowych? Nu chyba, że masz tą blachę na mufinki...

 

mam metalową blaszkę na :roll: 12 mufinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka z Twoimi zdolnościami bezrobocie Ci chyba nie grozi :wink: :lol:

A ja wczoraj upiekłam mufinki czekoladowo-orzechowe, najlepsze jeszcze cieplutkie :lol:

 

Oj mufinkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mmmmmmmmmmmmmmmmm... a piekłaś je w metalowych blaszkach? Czy tych papierowych? Nu chyba, że masz tą blachę na mufinki...

 

mam metalową blaszkę na :roll: 12 mufinek :)

 

ja mam takie dwie blaszki ,wiec mogę smiało robic hurtowo ihihhihi :wink: :lol: :lol: :lol: moje córcie lubia bardzo mufinki a szczególnie z kawałkami czekolady w srodku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.........

 

No cóż ja za horror przeżyłam,to szok...

 

Zawsze automatycznie mnie loguje i wpisałam

 

taka_ja & taki_on i za cholerkę nie mogłam wejść... to wybrałam -zapomniałam hasła -bo już zgłupiałam, wpisuję pocztę i nic... nie ta poczta... nie ma jej ...

Już widziałam czarny scenariusz... że nie wejdę do dziennika itp.

 

Aż tak wchodzę poraz kolejny na FM -jako gość :lol: i patrzę a tam za nikiem

taka_ja & taki_on -jest :) -znak usmiechu (patrzę a tu usmiech wyskoczył teraz jak wkleiłam... ahahah zamiast znaku ahahahaaaaa...

 

nu i pasuje wsio :roll: :lol:

uffffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiu Nasza żeby ułatwić nam życie to zapraszam do zaglądania i dodawania przepisów :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/post3716372.htm#3716372

 

Byłam w tych przepisach Pań z Koła :lol: :lol: :lol:

 

Dzisiaj robiłam Gosi -Margay buraczki -naszukałam się u niej... bo musiałam zerknąć ile zalewę gotować -chciałam się upewnić :wink: i przyznam, że naszukałam się...bo człek stron nie pamięta... ale znalazłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniam mniam mufinki. Niestety od dziś :evil: :evil: przechodzę na dietę bo obawiam sie,że będę musiała całą zimową garderobę wymienic na rozmiar wiekszą.

Aleście mi smaka narobiły.

Ide stąd 8) :lol:

 

Ja też się smiałam do Miśka, że jeszcze trochę popiekę te ciasta a będę kupowała większe portki :wink: :lol:

 

Tylko tyle, że ja skacząć po rusztowaniu zgubię to :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

deszczyk pada.

 

Rozumiem że blacha się kładzie??/

 

pozdrowionka

 

Dzisiaj kochana dzień wolnego - nie ze względu na deszcz :wink: bo taki deszczyk -to nie deszczyk -znając nas kładlibyśmy dach -tj. blachodachówkę :wink:

 

kawika napisała:

witam z rana!!

blacha pewnie juz leży

 

Chciałabym ale od jutra ruszamy dalej :wink:

 

Dzisiaj kochane byłam z Miskiem w Nowym Sączu... miał rezonans magnetyczny kręgosłupa i poszwendaliśmy się po Media Marku i innych sklepach... zaś w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przed Czchowem i mieliśmy ciut odpoczynku nad wodą :wink:

Wczoraj było przerabianie łat -z połowy dachu i przerabianie pasa rynnowego...a dzisiaj ... luz blues :wink: Jutro dalej do boju...

Ja jeszcze wczoraj robiłam weki z sałatką z buraków - wyszło 24 słoiki (takie słoiki po rolmopsach np.). Także miałam ciut robotki... tamte co zrobiłam to poszły jak woda... jeszcze zimy nie ma a buraczki może z 2 słoiki będą :o

Teraz szukam na necie podłączenia monitora do TV -mam kabel, zainstalowałam program TVTOLL i widzę meni z kompa w TV, a filmów nie ma w TV... :roll: no i szukam w necie...czy ktoś tak ma, może sterowniki są potrzebne..albo coś poustawiać.. ale ustawiałam w ustawieniach..hmmm...

A zaraz biegnę do CITY Kuchnia... gołąbki dzisiaj upitraszę, jak córka kupi płatki :roll: , jak nie to będą pulpeciki :D

Potem wpadnę... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobietko, zalogowac sie nie mogłas?? :lol: :lol:

 

Nu takie jaja miałam... i dobrze być upartą... :lol:

 

Hasło było dobre ale nik bez : ) - tego znaka... i jednym słowem był zły nik...

Dobrze, że potem weszłam na komentarze i tak patrzę a tam znak jeścio :o :lol:

Człek taki zakręcony jak ten wekkkkkkkkkkkkkkkkk...ahahaaaaaaaaaaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Misia

 

Dzisiaj kochane byłam z Miskiem w Nowym Sączu.

 

:o :o kurcze to 18 km ode mnie :-? jakbym wiedziała to zaprosiłabym na kawkę 8) :D

 

Ja jeszcze wczoraj robiłam weki z sałatką z buraków - wyszło 24 słoiki

 

Cieszę się, że sałatka tak wam smakuje :D ....u mnie też tak znika......wkleiłam juz przepis u "pań z koła", żeby był juz w jednym miejscu 8)

....24 słoiki :o :o :o :o .......to chyba robiłaś z dwóch porcji...to miałaś "ciut" skakania......

 

A ja wczoraj upiekłam mufinki czekoladowo-orzechowe,

 

Tak się wszystkie zachwycałyście tymi mufinkami...a co to jest :oops: :oops: :oops: :oops: bo ja nie słyszałam ani nie jadłam :o ....poproszę o przepis.....to mi mąż upiecze :oops: :oops: :wink:

 

Misia to życzę jutro przepięknej, słonecznej pogody, żeby się wam komfortowo blachodachówkę zakładało :D

 

paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

 

ten drugi cytat to kali.....

 

musze wypróbować te buraczki - to przepis margay??

 

Faktycznie Kali :lol: :lol: :lol:

 

Tak to jest biegać tu i tam i być oderwana i wybitą z kontekstu...

 

:lol:

 

Wczoraj padłam jak kawka po 22 -ej, wcześniej Misiek siedział na kompie i sobie serwował chłopina po necie :wink:

A ja lezałam w łóżku i tak już byłam jedną nogą u

- będziesz siadała przed komputerem czy mam wyłączyć?

- wyłącz... -odpowiedziałam

Nu i kompa nie dało się wyłączyć przez te moje grzebanie w ustawieniach, co TV chciałam podłączyć - :o Nu cyrk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margay napisała:

hejka Misia

 

Cytat:

Dzisiaj kochane byłam z Miskiem w Nowym Sączu.

 

 

kurcze to 18 km ode mnie jakbym wiedziała to zaprosiłabym na kawkę

 

Cytat:

Ja jeszcze wczoraj robiłam weki z sałatką z buraków - wyszło 24 słoiki

 

 

Cieszę się, że sałatka tak wam smakuje ....u mnie też tak znika......wkleiłam juz przepis u "pań z koła", żeby był juz w jednym miejscu

....24 słoiki .......to chyba robiłaś z dwóch porcji...to miałaś "ciut" skakania......

 

 

Miałam 10 kg buraków, ale cebula i papryka to podwójnie szła i zalewa i reszta...

Oj miałam zabawy i przyznam, że nie mam takiej duzy miski -stwierdziłam że muszę kupić kiedyś taką... :D

Tak Gosiu idzie jak woda, bo my jemy na obiad przeważnie drugie dania i Misiek sam sięga po ową sałatkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj wszystkie/wszystkich :wink:

 

Czekam w domku na Miska, bo pojechał kupić śruby i zaraz jedziemy na budowę. U nas właśnie przestało padać, więc jest mokro, ale po kilka arkuszy blachy będziemy jakoś kłaść, aby zakryć dach, a poza tym Misiek miał kupić wspomniane wyżej śruby, bo chcemy jeszcze porządniej skręcić szkielet dachu :wink: Więc jak będzie padało na zewnatrz, to My wewnątrz będziemy sobie robić :wink: Po deszczu znowu na zewnątrz :wink:

 

Niestety tak ma padać u nas cały ten tydzień, tylko w niedzielę nie :evil: Najgorzej, że wszystko mokre...

 

Uciekam podgrzać gołąbki (te z kapusta w środku) i zabiorę do termosu na budowę :wink: Żebym nie zapomniała o talerzach :lol:

 

Życzę miłego dzionka...

słonka również... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...