Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

taka_ja & taki_on:)

- idzie Wam super :) i oczywiście podziwiam, że tyle rzeczy robicie sami :) :)

 

Trzymam kciuki żebyście mogli skończyć dach :) :) :)

 

Witaj milusio Megana :wink:

 

Dzisiaj już o 8-mej czekaliśmy na blachodachówkę i gąsiory - naszych tel. Pan nie odbierał, ale za pół godziny zjawił się kierowca...

Więc dokończymy dach :wink: :D

Aby tylko deszcz i śnieg nie padał :-? :roll: :wink:

 

Ruszamy od poniedziałku -dzisiaj kupilismy kwiaty i lampiony, a zaraz robię cebulaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u la la !!! 8) tu to się dzieje!

 

witam... witam...

 

czytam i podziwiam - takie dziennik to ja lubię... sami budują!!

oby takich zapaleńców przybywało. 8)

 

pozdrawiam i zyczę jesieni do stycznia 8)

 

NETbet

 

Witaj witaj milusio :wink:

Zapaleńcy :lol:

Może być i zima -aleeeeeeeeee... jak skończymy dach :wink:

Dziękuję za pozdrowieńka i nawzajem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam sie przywitac!!!

co znowu z ta blachodachówka?? :o

 

Czekaliśmy tydzień na 2 arkusze i gąsiory dał za małe :evil:

Wczoraj sobota - trzeba było zakupy zrobić - znicze itp. Już z rana o 8-mej czekaliśmy i marzliśmy na budowie -ubrani nie poroboczemu, bo to tylko aby rozładować 2 arkusze i gąsiory :wink:

W poniedziałek ruszamy :wink: :D

To ta blachodachówka, która miała być w środę -dotarła w sobotę -wczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dobra wiadomość :D:D.....macie już blachę i większe gąsiory,to tylko pozostaje nam trzymać kciuki,żeby dobra pogoda była :D....to sobie skończycie bez problemów :D.....a tego pana Korneliusza to chyba bym na jakiejś niewiadomej liście umieściła :-?:x.....bo to już jest lekka przesada,żeby przez jednego pajaca takie zaległości mieć :x

 

Miłego dzionka życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie dobra wiadomość :D:D.....macie już blachę i większe gąsiory,to tylko pozostaje nam trzymać kciuki,żeby dobra pogoda była :D....to sobie skończycie bez problemów :D.....a tego pana Korneliusza to chyba bym na jakiejś niewiadomej liście umieściła :-?:x.....bo to już jest lekka przesada,żeby przez jednego pajaca takie zaległości mieć :x

 

Miłego dzionka życzę :D

 

Witaj Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

Nu gdzie, nu gdzieś Ty się kobietko podziewała?

Ja to już pomyslałam, że albo podlewa Zielone Wyspy, albo necik im zabrali :lol:

Tylko czy istnieje tutaj lista -czarna lista? Chętnie poszukam innych a tego wtedy dodam...

Wiesz to nie tylko czas Iza, ale i dodatkowe wydatki -za blachodachówkę i wieksze gąsiory mamy dopłacić :-? Także ponad 300 zł. nie nasze..ale wolę dopłacić niż kombinować z małymi gąsiorami... :o :-? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj jak weszłam po 8-mej do kuchni -to cebulaki machnęłam -ciut pracochłonne to jednak jest -ale ok... sporo wychodzi ich, ja dodałam pieczarki -swoje bo znalazł Misiek kilka w sobotę :wink: W innym miejscu -niedaleko palet z pustakami :o Były zdowiutkie -bez robaków :D Cebulkę, szyneczkę -w kosteczkę pokrojoną - kurcze coś ze 30 ich było... napewno jak nie więcej, bo 3 razy piekłam :wink:

 

To jak tak miałam czekać, a stół i tak w mące to szybko ciasto na faworki zagniotłam i wytłukłam je :lol: Córka cięła paski, wywijała a ja szybciutko smażyłam :D

To skoro zostało białko...to szybko bezy...

Tylko prund mi zabrali -dobrze, że tylko na 15 minet :lol: Ale w sumie bezy piekły się dzisiaj nie wiem ile i jakoś mniej mi wyszło -ale większe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja do Ciebie przyszłam i to na te faworki, które uwielbiam, ale sama nie piekłam nigdy ( kieeeeeedyś mój tato piekł i to ja mu pomagałam w wywijaniu ich................. były to fajne czasy :) , teraz mogę tylko świeczkę zapalić na grobie i powspominać :)

 

Ale na te Twoje też mam ochotę :lol: :lol: :lol:

 

Trzymam mocno kciuki, aby przywieźli blachodachówkę :)

i śledzę dalsze Wasze postępy na budowie :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ty za mną, to ja do Ciebie się przyszwędałam... I na faworki od razu trafiłam... i na cebulaki... bezów nie lubię :x .

 

Dziennik... przejrzałam tylko łobrazki... i Twoje też :o ... kolejna baba na budowie ... i artystka na dodatek...

Podziwiam i pozdrawiam

 

Z babą jest tak, że tam gdzie diabeł nie może, to babę pośle :lol:

 

Ale witaj milusio Arctica :wink:

 

Nu z wykonawcami nie mamy problemu -bo wykonawcy to ja i Misiek :wink: Ja to praktyki mam :lol: Jak uczniak :wink: Ale widzisz... sprzedawca też może się trafić od 7 boleści...

Pozdrawiam również Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poszliście jak nie wiem.

Dobrze wam idzie.

Możecie być z siebie dumni.

Jak już jest dach to wszystko się zmienia.

powodzenia.

Asaf

 

Asaf witaj milusio :D

 

Masz rację dach jak jest, to zupełnie inaczej...

A ja mam wrażenie, że stoimy w miejscu, tylko zawsze jest coś do zrobienia, ale może dlatego, że przy takiej dłubaczce, to już tak efektów nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.....melduje się z rana od poniedziałku i do samego piątku pogody przepięknej życzę.......to skończycie dach :D ......super, że legendarny pan KORNELIUSZ wymienił wam te gąsiory :D.....mam nadzieję, że nie będziesz miała już potrzeby do niego wydzwaniać......

 

Sprawdziłam na necie pogodę i nie ma być zbyt dużych tem. ale za to słoneczko i bez opadów :D to sprzyjać będzie dokończeniu dachu......ale co tam.....wyczytałam że Miśka coś poszczyknęło :( :( ....kurczę Misia to weź jakoś tego swojego chłopinę wymasuj.........aaaa i ciepło sę ubierzcie żeby was tam na dachu nie zawiało.....

 

Aleś się wczoraj z rana nagotowała i na piekła :o noo.. ale ja święto to pasuje mieć co do kawy......mi Łukasz przed wczoraj upiekł ciasto capuccino według Twojego przepisu i było przepyszne.......jeszcze jest, to idę sobie ukroić do kawusi 8) .....

 

paaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...