Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Miśka!!!

Nożycami, tymi elektrycznymi, blachę docinaliście???

My, jak na obórce dach wymienialiśmy to diaksem (szlifierka kątowa to się chyba nazywa :roll: ) cieliśmy, ale szło niefajnie, dlatego pytam...

ze szlifierką kątową to mój mąz jest za Pan Brat :lol: :lol: :lol:

cały domek oszlifował z zewnatrz!! :p

 

Ja tyż, wszystkie dachówki na dach docięłam 8) , i to na Atenę z Dobrych domów, a tam dach ciut skomplikowany, sporo cięcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miśka!!!

Nożycami, tymi elektrycznymi, blachę docinaliście???

My, jak na obórce dach wymienialiśmy to diaksem (szlifierka kątowa to się chyba nazywa :roll: ) cieliśmy, ale szło niefajnie, dlatego pytam...

 

Arctica - diaks -to inaczej fleks? :roll: Bo fleks - to właśnie szlifierka kątowa.

Ale możesz go użyć i przyciąć nim, pod warunkiem, że potem przytniesz nożycami -ręcznie lub elektrycznie -bo będzie rdzewieć blacha :-? :wink:

My cięliśmy fleksem albo nożycami ręcznie -np. na górze. Tam gdzie było cięte fleksem - to było podocinane nożycami elektrycznymi :wink:

 

Jak zwał tak zwał... diaks, fleks... byle blachę cięło :roll:

Właśnie dlatego pytam o te nożyce, bo szlifierka pali lakier... próbowaliśmy ręcznymi nożycami do blachy, ale na falach nie da rady :-? .

Pod gąsior to może być i brzydko, ale w koszach jest problem :-?

 

Właśnie grunt, że wiemy o co chodzi :wink: :lol: Jak zwał tak zwał :wink:

Nu pali lakier i to jak, a nożyce ręczne wtedy trzeba mieć prawe i lewe -mój ciął równiutko nawet pod kosze -ręczne a przecież są fale... :o :wink:

Arctica on sobie tak wszystko poucinał, aby potem tylko poprzycinać nozycami -pozostawiał te kilka cm :wink: -jeden dzionek i wsio załatwione i kosz i nawet blachę w wzdłuż potniesz - aby tylko wszystko poznaznaczać już sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......................chyba nie zapadła w sen zimowy?????.............jak inne MIŚKI..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Nu już chyba zapadałam w sen -ale dzisiaj odżyłam :wink: :D

 

To ta kawa, którą tak codziennie pijesz. Może to kawa z prądem, bo tak Cię rozgrzewa do pracy? Przyznaj się, co do niej dolewasz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja razy tylko piłam z prundem -jak był znajomy -to się załapałam ahahahaaa..a teraz nic :cry:

Dzisiaj to było ciepło - normalnie jak wiosna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miśka!!!

Nożycami, tymi elektrycznymi, blachę docinaliście???

My, jak na obórce dach wymienialiśmy to diaksem (szlifierka kątowa to się chyba nazywa :roll: ) cieliśmy, ale szło niefajnie, dlatego pytam...

 

Arctica - diaks -to inaczej fleks? :roll: Bo fleks - to właśnie szlifierka kątowa.

Ale możesz go użyć i przyciąć nim, pod warunkiem, że potem przytniesz nożycami -ręcznie lub elektrycznie -bo będzie rdzewieć blacha :-? :wink:

My cięliśmy fleksem albo nożycami ręcznie -np. na górze. Tam gdzie było cięte fleksem - to było podocinane nożycami elektrycznymi :wink:

 

Jak zwał tak zwał... diaks, fleks... byle blachę cięło :roll:

Właśnie dlatego pytam o te nożyce, bo szlifierka pali lakier... próbowaliśmy ręcznymi nożycami do blachy, ale na falach nie da rady :-? .

Pod gąsior to może być i brzydko, ale w koszach jest problem :-?

 

Właśnie grunt, że wiemy o co chodzi :wink: :lol: Jak zwał tak zwał :wink:

Nu pali lakier i to jak, a nożyce ręczne wtedy trzeba mieć prawe i lewe -mój ciął równiutko nawet pod kosze -ręczne a przecież są fale... :o :wink:

Arctica on sobie tak wszystko poucinał, aby potem tylko poprzycinać nozycami -pozostawiał te kilka cm :wink: -jeden dzionek i wsio załatwione i kosz i nawet blachę w wzdłuż potniesz - aby tylko wszystko poznaznaczać już sobie :wink:

 

A nie pożyczyła by mi tego chłopa???? :wink: :roll: ...

Mój niby tyż śprytny, ale zanim wprawy złapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miśka!!!

Nożycami, tymi elektrycznymi, blachę docinaliście???

My, jak na obórce dach wymienialiśmy to diaksem (szlifierka kątowa to się chyba nazywa :roll: ) cieliśmy, ale szło niefajnie, dlatego pytam...

 

Arctica - diaks -to inaczej fleks? :roll: Bo fleks - to właśnie szlifierka kątowa.

Ale możesz go użyć i przyciąć nim, pod warunkiem, że potem przytniesz nożycami -ręcznie lub elektrycznie -bo będzie rdzewieć blacha :-? :wink:

My cięliśmy fleksem albo nożycami ręcznie -np. na górze. Tam gdzie było cięte fleksem - to było podocinane nożycami elektrycznymi :wink:

 

Jak zwał tak zwał... diaks, fleks... byle blachę cięło :roll:

Właśnie dlatego pytam o te nożyce, bo szlifierka pali lakier... próbowaliśmy ręcznymi nożycami do blachy, ale na falach nie da rady :-? .

Pod gąsior to może być i brzydko, ale w koszach jest problem :-?

 

Właśnie grunt, że wiemy o co chodzi :wink: :lol: Jak zwał tak zwał :wink:

Nu pali lakier i to jak, a nożyce ręczne wtedy trzeba mieć prawe i lewe -mój ciął równiutko nawet pod kosze -ręczne a przecież są fale... :o :wink:

Arctica on sobie tak wszystko poucinał, aby potem tylko poprzycinać nozycami -pozostawiał te kilka cm :wink: -jeden dzionek i wsio załatwione i kosz i nawet blachę w wzdłuż potniesz - aby tylko wszystko poznaznaczać już sobie :wink:

 

A nie pożyczyła by mi tego chłopa???? :wink: :roll: ...

Mój niby tyż śprytny, ale zanim wprawy złapie...

 

Kurczeeęęę toż może i bym pozyczyła, ale jak Twój już 3 dom stawia -to zdolny facecik -Ty też zdolna babka jesteś :wink: :D

Ludzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee wpadłam w ten Murator jak śliwka w kompot, teraz zaczytałam się w Pamiętniku znalezionym w Moskwie -toż to jak serial -ptfu lepsze jak serial :lol:

Misiek to już mnie pytał, czy żyję - ahaha ale jak mu poczytałam to sam się śmiał i pytał co dalej... :wink:

Dzisiaj -narazie mamy wolne, bo Misiek załatwienia -wizyta -kontrola u lekarza :wink:

Idę kawusię sobie zrobię i chyba w dzienniku coś poskrobię u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki i chłopaki -czy WY znacie, bądź korzystacie z jakiegoś innego o wiekszej pojemności -za free - darmowego hostingu dla swoich zdjęć -bo ja to już mam 3 konta na fotoszoku - jedno na Fotossiku -skąd uciekłam ale cos tam mam...

Najgorsze jest to, że teraz jak chcę wkleić kawę -fotkę to muszę wchodzić do konta 1-ego, a buźkę to wiem, że mam i na 1-ym i na 2-gim ahahaha - latam jak szalona, a ja lubię mieć tak poukładane - tak wsio w jednym... ale zapewne za free to nie za dużo miejsca budziet. :roll:

 

To ja lecę po wcześniejszą - nie zrobioną kawusię -którą pora wypić w końcu, a WAM przyniosłam:

 

Małą czarną :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/normal_Kawa_czarna%2C_biala_-_zdjecia__Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg

 

I...............

 

 

 

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/normal_waMHWTQu2ahUyeq2fB.jpg

 

Ciachooooooooooooooooooooooooooooo :wink:

 

Smacznego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dawno mnie nie bylo u Ciebie,a tu jak trafiłam to na takie pyszności :D mniam mniam :lol::lol:.....aż się boję pisać,żeby jakichś zarazków Wam nie "podarować" :o leżę w łóziu,kicham smarkam itp. i tak sobie myślę,że zaniedbałam FM :o:oops:

 

Miśka,ja korzystam ze stronki http://www.4shared.com i jestem zadowolona :D mogę tam zamieścić 5 GB plików,a to jest duuuużo,bo dopiero jakieś 5% wykorzystałam :o:lol:....i możesz umieszczać na stronach do woli :D

 

Ale u Was czysto koło domku :o:o A daszek to już któryś raz z kolei pewnie chwalę,ale nie mogę się nacieszyć,że jednak dopięłaś swego i zdecydowałaś się na ten Twój wymarzony kolorek :D:D:D i te gąsiorki :wink::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się zaśliniłam :x

 

Ja ostatnio skierowana przez forumki korzystam z onetu, ale przy miom radiowym necie to strasznie muli, wczoraj to aż musiałam się z fotosikiem przeprosić :x

To ja wybrałam fotoszok - Perła mi poleciła i faktycznie więcej jak fotosik ma miejsca - bo na fotosiku to potem trzeba dopłacać za dodatkowe miejsce na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciacho to takie z reala????

Niby się odchudzamy (czyt. zdrowo żyjemy), ale bym zgrzeszyła :roll:

 

No tak..ciasto z reala - zapewne, tylko nie moje bo gdzieś kiedyś z netu wzięłam :roll: :lol:

Ale widać -spó ciemny biszkopt plus truskaweczki -budyń -ala karpatka - na to i polewa -a raczej kajmak na wierzch :wink:

 

Ot i mamy ciasto :wink: Ale mi chce coś słodkiego -a jajek brak w lodówce :cry: Zapas się skończył :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...