Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Jak tak czytam o tym Twoim dentyście :x , aż mi dreszcze chodzą :x ...

To już wolę doly w glinie kopać... łyżeczką od herbaty :wink:

 

Z tą głębokością to jeszcze pomyślcie, bo bedzie problem jakby zamarzło :roll: :lol: :lol: , my dziś wkopaliśmy, możesz zobaczyć, żon prawie cały się schował.... nie oszukuję... łebek mu wystawał :wink: :roll: .

 

Koparkowy twierdził, że nawet głębiej kopią pod wodę, ale on to wiadomo, im głębiej, czyt. dłużej tym lepiej :wink:

 

A Twój Misiek może się zaraził przyłączeniowicą... hahahaaaa

 

Już kofana maszeruję do Cię :wink: :D

A Misiek powiedział, że coś za płytko podają i weźmiemy koparkowego -bo to ciut metrów będzie. W poniedziałek wsio zobaczymy, bo teraz zMiskiem jednak mamy wykopać i puścić rurę do wody - a przyłącze wody w domu na wiosnę- jak tak wyda to tak zrobimy -akurat ziemia by się ułożyła. Mamy decyzję -bez niej nic nie chciano Miśkowi powiedzieć -to w poniedziałek wycieczka do nich...

U Was macie o tyle lepiej, że przyłącze wody jest tylko sobie podprowadzić od budynku :wink: -super... a tutaj chcą wsio i to kaskę sporą... Zobaczymy jak można będzie zakopać rurę i przygotować wsio to tak zrobimy -a jak nie to nie -łaski bez :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ot... Zosia Samosia :roll:

 

My tez wsio podłączymy wiosną, a teraz wykopaliśmy, żeby właśnie sobie osiadło... Ten Twój Misiek to dobrze kombinuje :roll: :wink: :lol:

 

A fakstycznie za przyłącze nie musimy płacić, a nie wiem czy będą Wam chcieli Wasze obebrać, bo to ktoś "mądry" się musi podpisać chyba :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot... Zosia Samosia :roll:

 

My tez wsio podłączymy wiosną, a teraz wykopaliśmy, żeby właśnie sobie osiadło... Ten Twój Misiek to dobrze kombinuje :roll: :wink: :lol:

 

A fakstycznie za przyłącze nie musimy płacić, a nie wiem czy będą Wam chcieli Wasze obebrać, bo to ktoś "mądry" się musi podpisać chyba :roll:

 

Tak napewno tak będzie -ale wiesz chcemy zobaczyć co z tego wyjdzie, jak ktoś pójdzie na taki układ -to będzie super.

 

Jezoo dzisiaj niedziela, a ja? A mnie coś głowa boli i coś kaszlę :o

Arctica dziękuję za zaproszenie na NK -dzisiaj dopiero byłam w NK, bo jakoś tak rzadko bywam -zapomniałam o NK :lol:

Super Ciebie zobaczyć :wink: Nu i chyba my ten sam rocznik :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezoo dzisiaj niedziela, a ja? A mnie coś głowa boli i coś kaszlę :o

Arctica dziękuję za zaproszenie na NK -dzisiaj dopiero byłam w NK, bo jakoś tak rzadko bywam -zapomniałam o NK :lol:

Super Ciebie zobaczyć :wink: Nu i chyba my ten sam rocznik :wink: :D

 

Hej!!!

Mi dzisiaj cały dzień czacha dymi :x , ale nic poza tym... nie boli a nie, nie dymi... :roll:

Na NK to zaglądam jak mi Kala przypomni tu na fm. Jakoś nie wciągło mnie w ogóle :-?

Z tego rocznika to nie ma za bardzo się co cieszyć... można nas już na dwie siedemnastki rozmienić, hahahaaaaa....

hmmmm.... mało śmieszne :x :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o NK to nawet nie myślę nie mam czasu na to. Zresztą szkoda byłby mi czasu wolę posiedzieć ma FM jakoś bardziej się z nim solidaryzuję.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Ja nie siedzę na NK -od czasu do czasu zaglądam, czasami zapominam :wink: A uwierz Aniu fajnie zobaczyć ludków forumowych...

 

Pędź lepiej zakładac konto :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o NK to nawet nie myślę nie mam czasu na to. Zresztą szkoda byłby mi czasu wolę posiedzieć ma FM jakoś bardziej się z nim solidaryzuję.

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Ja nie siedzę na NK -od czasu do czasu zaglądam, czasami zapominam :wink: A uwierz Aniu fajnie zobaczyć ludków forumowych...

 

Pędź lepiej zakładac konto :wink: :D

 

Konto to ja mam na NK, bo mi koleżanki ze szkoły żyć nie dawały i dla spokoju mojego go założyłam. Konto mam tylko w ogóle tam nie zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jezoo dzisiaj niedziela, a ja? A mnie coś głowa boli i coś kaszlę :o

 

Miśka,mam nadzieję,że to nie ode mnie znowu złapałaś :o:o.......bo chyba zacznę wierzyć w przenoszenie bakterii przez Internet :o:lol::wink:.....kurczę będziemy musiały niedługo w maseczkach przed kompem siedzieć :o:lol:

 

Arctica dziękuję za zaproszenie na NK -dzisiaj dopiero byłam w NK, bo jakoś tak rzadko bywam -zapomniałam o NK :lol:

Super Ciebie zobaczyć :wink: Nu i chyba my ten sam rocznik :wink: :D

 

hehehe to Miśka,lecę do Ciebie na NK zobaczyć :D:wink:

 

Nie było mnie troszkę,a tutaj znowu byłaś u dentysty :roll:.....mam nadzieję,że rzeczywiście dopiero za pół roku będziesz musiała iść na kontrolę,a nie wcześniej...:D......ja leczenie kanałowe miałam ponad rok temu i jest ok....:D....najbardziej to mnie martwi ta moja mleczna trójka....:roll:.....bo coraz większa dziurka tam jest i nie chciałabym,żeby ząb mi wypadł albo się ukruszył tuż przed ślubem :o:lol::lol: hihihi to by było dopiero :o:o:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza moja bratowa ma kilka mlecznych zębów - właśnie też m.in. trójkę. Pamiętam jak do niej mówiłam, że zęby swoje -te mleczne jak jej wypadną to potem będzie miała stałe :lol:

A tutaj rozwiał jej nadzieję stomatolog - bo powiedział, że dość, że są to ciut słabsze zęby, to nie spotkał się, aby u dorosłej osoby była potem zawiązka :-?

 

Nu faktycznie Iza, mała dziurka a jak się zwiększy, to żeby nie bolało :wink:

 

a u nas dzisiaj pada :cry:

Mimo to siedziałam przed domem -poszłam jednak owinąć różę i rododendrona - jak co roku :wink: Tak patrzyłam, czy sąsiadki swoje już zabezpieczyły -ale jeścio nie :roll: Ale ja poleciałam, w końcu przeprowadzą się kiedyś stąd ze mną moje kwiaty :wink: Pograbiłam ciut i deszcz mnie przegnał.

Tylko powiem tak - a raczej napiszę, gdy teren nie ogrodzony to niestety ja jedną różę kulistą straciłam -a tak pięknie kwitła, została mi ta ecri -chociaż w tym roku była biała :roll: aż taki środek różowawy miała z kropeczkami czerwonymi :o

Też kulista i bardzo podatna na choroby -przędziorki. rododendron - ładnie kwitnie ale nie jest taki wysoki - jakby miniaturka tych, co widziałam w marketach na ogrodnictwie :wink: Nic tylko ziemia powinna mieć inne ph napewno :roll:

Przez tą pogodę to w melancholię można wpaść :wink: :D Musiało się rozpadać.......... :evil:

Misiek pojechał do wodociągów itp. Czekam grzecznie, aż wróci, chociaż strasznie ciekawa jestem co i jak... :roll:

 

Iza... kaszle ale tylko rano - hm :roll: A potem czasami - tak znowu wsio jakoś minęło... a głowa mnie dzisiaj ciut pobolewa -ale to chyba te ciśnienie czy jak :roll: Albo to pierwsze oznaki choróbska - jeścio faktycznie w maseczkach będziemy siedzieć przed monitorami, komputerami, telefonami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapoznałam się z Waszymi zmaganiami papierkowymi w wodociągach i od razu przypomniała mi się moja historia... Widać, tak wszędzie praktykują. I tylko jednego człowiek żałuje w takich momentach - że się nie wykształcił na jakiegoś gościa z odpowiednimi papierami i pieczątką :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapoznałam się z Waszymi zmaganiami papierkowymi w wodociągach i od razu przypomniała mi się moja historia... Widać, tak wszędzie praktykują. I tylko jednego człowiek żałuje w takich momentach - że się nie wykształcił na jakiegoś gościa z odpowiednimi papierami i pieczątką :lol:

a ja jakoś bezbolesnie przeszłam przez kanalizacje 8)

sama sie dziwie jak to mozliwe było:D::D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapoznałam się z Waszymi zmaganiami papierkowymi w wodociągach i od razu przypomniała mi się moja historia... Widać, tak wszędzie praktykują. I tylko jednego człowiek żałuje w takich momentach - że się nie wykształcił na jakiegoś gościa z odpowiednimi papierami i pieczątką :lol:

 

a wiesz ile razy i ja tak myslałam, że kurczę, Misiek to poprostu dał ciała kiedyś, bo by miał pieczątkę i byłby sam sobie panem budowy - a potem weszły inne prawa i koniec...

 

Wczoraj u Asafa napatrzyłam się na kolejne jego drzewka i śniły mi się, a potem pobiegłam aby zabezpieczyć różę i rododendrona :wink:

 

z tymi przyłączeniami to cyrki, nie moge pojąć, że reasumując wszystkie mapki + geodetę + urząd + kolejne mapki - to jednak zarabiają na nas -budujących nieźle oj nieźle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapoznałam się z Waszymi zmaganiami papierkowymi w wodociągach i od razu przypomniała mi się moja historia... Widać, tak wszędzie praktykują. I tylko jednego człowiek żałuje w takich momentach - że się nie wykształcił na jakiegoś gościa z odpowiednimi papierami i pieczątką :lol:

a ja jakoś bezbolesnie przeszłam przez kanalizacje 8)

sama sie dziwie jak to mozliwe było:D::D:

 

A wodę macie? W domku?

 

bo kanalizację to i my mamy, tylko potem trzeba poza domkiem doprowadzić do ... celu - a wodę tez spory kawałek musimy wykopać i tutaj z naszej strony to kopiemy -zasypujemy rurę i cyk... Ale ta papierologia to...wrrr...

Mapki z przyłączeniem - ze szkicem rur potrzebne :wink: Właśnie Misiek zadzwonił do innego Pana w sprawie mapki -koszt 650 zł. co telefon kolejny to wyższa cena :o :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...