Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miśka mam nadzieję, że już na dobre wyzdrowiałaś. Co do mapek to przy staraniu się o pozwolenie nie musieliście przygotować mapek z przyłączami?

W pozwoleniu są ale inne mapki m.in. określające gdzie są np. punkty z gazem, czy wodą, czy gdzie jest kalanlizacja -tak mniej więcej wskazane. A Ty musisz teraz mieć kogoś, kto narysuje Ci twoją kanalizację od domu do tego punktu i resztę stworzy mapek z przyłączeniami.

Ty masz projekt zaprojektowania działki, na podkładzie mapki sytuacyjnej - jest to mapka ustutuowania Twojego budynku mieszkalnego i budynku gospodarczego (jeżeli taki masz).

Masz mapkę z projektem zagospodarowania, mapkę od geodety, projekt zjazdu na działkę -indywidualny, decyzje, oświadczenia, jest tylko wstępne oświadczenie, że zasilenie z sieci energetycznej - isnieje taka mozliwość. Zasilenie z sieci gazowej - istnieje taka możliwość, zasilanie z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej - isnieje po... bla bla... ściaków - istnieje, wszystkie szczegóły wykonaia przyłączenie itp. zostaną określone w warunkach technicznych przyłączenia, po zwróceniu się o ich wydanie.

 

Potem mamy Warunki przyłączenia do sieci gazowej -wsio wyjaśnione w punktach w/g Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki społecznej :wink:

Wypis rejestru gruntów i zaświadczenie, że jest się płatnikiem.

:wink:

to ma w teczce po odbiorze :wink:

Aniu tu jest kesz! Na wszystkim mają kesz -chcesz kopię czegoś w Sądzie to płacisz też... a tutaj jakby fajnie było, gdyby tak odrazu machnęli tak bez wszystkie mapki przyłączy... Ale to kesz :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 9-tą pojechałąm na budowę z Miśkiem :wink:

Zrobiliśmy drzwi - Misiek jednak jak był sam ostatnio, to zaczął te drzwi robić :wink:

Spaliliśmy w kociołku -hen daleko resztki takie... potem jeszcze posprzątałam, pozamiatałam, powiązaliśmy plandekę...i tak zleciał dzionek...

Już lepiej się czuję :wink:

W sobotę kiedy gotowała mi się kapusta na farsz do uszek i pierogów, to zrobiłam z córką ciasteczka cynamonowe... przepis wypróbowałam z internetu, miał dobre opinie i faktycznie ciasteczka były mniam mniam - zjedliśmy tego samego dnia - takie chrupkie :wink: Potem pierogi i uszka... Wieczorem wróciłam do pokoju :wink:

Wczoraj robiłam faworki :wink:

No i jak tak dalej pójdzie, to będę musiała szukać diety :wink: :D

Faworki -podwójna porcja, niedawno skonsumowałam ostatnie 3 -y :o :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to My też ze wsi -nie? :roll: :lol:

 

ja tez niby z miasta ale na wsi mi o wiele lepiej. :wink:

jak byłam teraz to mi sie nawet do miasta na zakupy nie chciało jechać :o

jest miło świeżo cicho . mozna w wałkach na głowie po podwórku pochodzić :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Echhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh... cisza spokój, a jeszcze jak ma się większą działkę, aby tak od sąsiadów dalej -dalej i dalej -to już w ogóle byłoby super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjjj.......

u nas tez przyłącza dały znac o sobie :o

gmina upomiała sie o zapłate za kanalizacje poniewaz inwestycja musi im sie zwrócic to my teraz musimy słono zapłacić :cry: mi wyszło ponad 3 tysiaki :evil:

 

U nas jeszcze takie cyrki, że kanalizacja wychodziła akurat pod budynkiem -jaki powstanie w przyszłości a tak nie może być, więc trzeba jeszcze budować studzienkę, aby wykręcić z kanalizacją :o bo dookoła ma teraz biec i z drugiej strony. Dzisiaj Misiek chodził, mierzył i dumał, czy jak przesunie budynek do końca drugiej ściany -szczytu, to czy wtedy ta kanalizacja będzie ok...

Szok normalnieeeeeeeeeeeeeeeeee...

 

Ciekawe ile u nas wyjdzie ze wszystkim -z mapkami itp. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed 9-tą pojechałąm na budowę z Miśkiem :wink:

Zrobiliśmy drzwi - Misiek jednak jak był sam ostatnio, to zaczął te drzwi robić :wink:

Spaliliśmy w kociołku -hen daleko resztki takie... potem jeszcze posprzątałam, pozamiatałam, powiązaliśmy plandekę...i tak zleciał dzionek...

Już lepiej się czuję :wink:

W sobotę kiedy gotowała mi się kapusta na farsz do uszek i pierogów, to zrobiłam z córką ciasteczka cynamonowe... przepis wypróbowałam z internetu, miał dobre opinie i faktycznie ciasteczka były mniam mniam - zjedliśmy tego samego dnia - takie chrupkie :wink: Potem pierogi i uszka... Wieczorem wróciłam do pokoju :wink:

Wczoraj robiłam faworki :wink:

No i jak tak dalej pójdzie, to będę musiała szukać diety :wink: :D

Faworki -podwójna porcja, niedawno skonsumowałam ostatnie 3 -y :o :roll: :wink:

 

Raaaanyyyyy....kobito, kiedy Ty na to wszystko czas znajdujesz??? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witammmmmmmmmm WSZYSTKICH!

 

Zaraz uciekam na budowę - coś tam będziemy robić :roll: Nu ja wczoraj zamiatłam -mam nadzieję, że dzisiaj Misiek mi nie nasyfi :-? :wink: Chudziak czyściutki że hej :wink: Tylko meble wstawiać :lol:

 

Przyszłam Przywitać się wiosenno - tak tak wiosenno -za okenm wiatr hula a u mnie na parapecie WIOSNA - Amarylisy mi zakwitły i zrobiło się czerwono, tym cebulom chyba dobrze, bo z jednej jak nigdy wyrastają nawet po dwa kwiaty :wink: Chyba polubiły odżywkę dla kwiatów balkonowych -kwitnących :roll: :lol:

Porobiłam zdjątka, ale jak wrócę powklejam do dziennika :wink:

 

Trzymajcie się cieplutko...

Kurczę może kawusię jakoś zdązę łyknąć :roll:

A żebym nie zapomniała Kuchnię polową wziąć :wink: -jak to nazywa Misiek -czyli czajnik, kubki i reszta -kawusia, herbatka, cytrynka, nóż, łyżeczki -wczoraj nawet kisiel wzięłam :D

 

Dobra mykammmmmm i znikammmmmmmmmm :wink:

 

DOBREGO DZIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta belka to faktycznie w niezbyt dobrym miejscu wyszła. Jakby się ją ładnie zrobiło to może robić za porządną ozdobę. Hol wyjdzie ci bardzo duży. W ten sposób możesz pozwolić sobie na ładne wykończenie. Zastanawia mnie tylko czy ci nie będzie szkoda tej powierzchni. Dodatkowe pomieszczenie zawsze się przydaje a tak gdzie pomieścisz wszystkich gości ( np. wszystkie forumowiczki i forumowiczów, którzy Cię wspierają)jak będą nocować u ciebie? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka!!

Ty to jesteś człowiek - orkiestra normalnie.... :o

Chciałabym tak... ja to przychodzę z pracy i o 21 padam na twarz :(

daj mi choć trochę swojej energii!!

 

Ale ja też poprostu lubię poleniuchować... Czasami mi się włączy taki dodatkowy bieg i ... potem padam - ba skłamałabym, że padam -bo jeszcze siądę na FM - w końcu ma się ten nałóg :wink:

Nic tylko przyjdzie mi niedługo okulary nosić :wink: :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...