Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Melduję, że fotki są i będą, niestety cos mi dzisiaj szwankuje fotoszok i w ogóle nie mogę wejść na fotoszok. pl. :-? :roll:

Zaś ciut zawsze potrwa, zanim zmniejszę w photoshopie zdjęcia i szkoda, że tylko po 5 zdjęć mogę przesyłać jednorazowo, ale opisałam, zmniejszyłam i przesłałam, teraz reszta zdjęć czeka w fotoszoku...

Przez to nie mogę uzupełnić dziennika... :evil: A jutro znowu praca, jak będzie pogoda od rana do wieczora... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Miśka,już jestem :lol: . Tak dawno mnie nie było,zbyt długo :wink: ,bo teraz wszędzie musze się od nowa logować,jak jakiś nowicjusz :wink: :lol:

Misia,za każdym razem jak czytam Tój dziennik,jestem pod ogromnym wrażeniem ,a to uprawy kwiatów,a to samodzielnego budowania. Ciebie powinien Murator zatrudznić do działu porad forumowiczów :p .

Co do zdjęć,czy możesz ustawić w aparacie VGA,wtedy nie ma potrzeby zmniejszania zdjęć,wchodzą bez problemu do fotoszoku.

Pozdrawiam :p

Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowwwwwwwwwww no nie... patrzcie padam, po 21- ej wrócilismy z budowy... ale jeszcze do zrobienia dwie najkrótsze ściany :D W międzyczasie ganiam teraz koamrzycę, dość, że pokąsiły mnie na działce, to jeszcze tutaj :evil: Ja jej dam tu zaraz, potem dość, że w siniakach, zadrapaniach, to jeszcze bąblach od komarów :lol:

Oooooooooooooooo Boshe, jaka ja ekspertka... ja tylko kobieta pracująca -żadnej pracy się nie boję... no może kilku bym się nie podjęła :wink:

Dzięki dziewczyny za te cieplutkie komplementy...

Niestety wczoraj najpierw nie mogłam wejść i uzupełnić dziennik do końca, a potem do dzisiaj nie miałam neciku :cry:

Asiu bardzo się cieszę, że wróciłaś, gdy Ciebie ciut nie było, to pomyslałam, że nic, tylko urlopujesz :wink: Mnie niedługo czeka wyczyszczenie całego kompa...muszę go zawieźć do speca i od nowa wsio wgrać...

Idziemy na ile sił nam starczy...ale do przodu, jutro chcemy skończyć ten wieniec i mam nadzieję, że to koniec takiej bieganiny, wspinaczki po rusztowaniu itp. Chociaż przyjdą wiązary :o :wink:

Pozdrawiam kobietki i uciekam lulkać...bo padam. Właśnie padam, ale zawsze chociaż na momencik musze tutaj zajrzeć :o Koniec świata... nałóg mam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłych snów,do jutra,oby pogoda Ci dopisała :roll: :lol:

Dzisiaj narazie jestem w domku, juz gotowa na działkę, u nas pochmurno, ale skuś baba na dziada, żeby nie padało :lol:

:wink:

Mam nadzieję, że z tym szalunkiem dwóch ścian i chociaz zalaniem jednej nam sie uda... :D

Asiu snów ostatnio nie mam... zasypiam i ponoć chrapię jak traktor :roll:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie padam, ale zawsze chociaż na momencik musze tutaj zajrzeć :o Koniec świata... nałóg mam :lol:

 

a co poradzisz jak trzeba :lol:

nie palimy , nie pijemy to chociaz nałóg z muratorem jest :lol: :p :lol:

Właśnie a mówią, że kto pije i pali -ten nie ma robali :lol:

Ciekawe, kiedy stracimy wzrok i kiedy garba zauwazymy od tych kompów i wtedy zwalę wsio na ten nałog :lol: :lol:

Ale cieszę się, że poznałam WAS i jest takie forum :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Wy nie chcecie deszczu, a ja jak najbardziej !!!! żebym nie musiała betonu polewac :lol: :lol: :lol:

Oj takkkkkkkkkk deszczu nam wystarczy... A z tym polewaniem betonu to fakt faktem jest ciut zajęcia :wink:

Ale po deszczu jest znowu słonko i trzeba będzie polewać :wink:

Cieszę się za odwiedzinki i witam serdecznie :wink: w moich skromnych progach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam,chmurki śliczne, mi zawsze chmury kojarzą się z dzieciństwem :) . Jak to człowiek leżał na trawie i godzinami patrzył się na chmury i zgadywał do czego są podobne,co przypominają :roll:

Będziesz miała super widok z kuchni na wjazd na swoją działkę. Jak zobaczysz kogoś nie pożądanego,zdążysz się ewakuować,tyłem :lol: . Zanim ktoś dojdzie lub dojedzie do domu :lol:

Pozdrawiam i życzę bezdeszczowego dnia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam,chmurki śliczne, mi zawsze chmury kojarzą się z dzieciństwem :) . Jak to człowiek leżał na trawie i godzinami patrzył się na chmury i zgadywał do czego są podobne,co przypominają :roll:

Będziesz miała super widok z kuchni na wjazd na swoją działkę. Jak zobaczysz kogoś nie pożądanego,zdążysz się ewakuować,tyłem :lol: . Zanim ktoś dojdzie lub dojedzie do domu :lol:

Pozdrawiam i życzę bezdeszczowego dnia :lol:

 

Ahhaaaaaaaaaaaa nu dobrze, że jest druga droga z drugiej strony działki :wink: Zawsze droga ewakuacji będzie... :wink:

No i chmurzyło się..ale dzień był bezdeszczowy... życzenie się spełniło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu pieknie u Was . widoki cudneeee. a te hektary to robią wrazenie. ja mam 0,30 h i to dla mnie jest duzoooo a co dopiero te twoje 0,50h :o szalunki piekne a ta pani od taczki to zasługuje na cos specjalnego od szefa budowy :wink: takze zgłos sie do niego po nagrode bo jak nie to mu pokarzesz te swoje muskuły :roll: :lol:

jak widac to nawet chmury sie ciebie troszkę boją i dopiero pod koniec twojej pracy zaczynają się chmurzyc :lol: ale to dobrze bo chociaz z pracą trochę podgonicie. a teraz przed wami nie lada wyzwanie z dachem . trzymam kciuki za was i pogode . zeby słoneczko nad waszą działeczką świeciło cały dzionek . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...