Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Boszeeeeee jak mnie ta allegrowa baba wk......wia :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Cześć Miska, na momenta wpadłam, a Ty nic tylko gotujesz, pieczesz, dusisz, smażysz... co tam jeszcze, aaa....wałkujesz, wygniatasz, no i pierzesz, sprzątasz...

 

Jedź ty kobito na budowę to se odpoczniesz :wink:

 

Dzisiaj piekę pierniki -potem w sniegu wytarzam się i dywany :wink:

 

Przed chwilką dodałam na licytację dla Franka cebulki amarylisa i swój szkic -tj. nie mój jest to autoportret -chociaż ta poopa :roll: :lol:

 

Ja tam w pracach powolutku - stponiowo i do celu :D

 

Mam nadzieję, że nie za późno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Boszeeeeee jak mnie ta allegrowa baba wk......wia :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Cześć Miska, na momenta wpadłam, a Ty nic tylko gotujesz, pieczesz, dusisz, smażysz... co tam jeszcze, aaa....wałkujesz, wygniatasz, no i pierzesz, sprzątasz...

 

Jedź ty kobito na budowę to se odpoczniesz :wink:

 

:lol:

 

Witam Panie .

Uśmiechu na pracowity dzień.

http://emoty.blox.pl/resource/yahoo.gif

 

Witaj Zbigniewie - a ja myslałam, że nic tylko wszyscy wpadli w gorączkę przedświąteczną :lol:

 

Mam mam jeścio uśmiech -zniknie jak będę trzepała dywany -a już tych choler i tak się pozbyłam z domu ... ale zostało sztuk 3. To dostaną za swoje -przy okazji sobie wyobrażę kto mnie ostatnio wkurzył lub co i wyżyję się na nich trzepaczką - to ci terapiaaaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol:

 

Wiecie że mi zamarzł napój gazowany -zapomniałam o nim i wystawiłam dla schłodzenia na balkon - teraz mam ale lód w butelce -to się napiłam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faceci to mają lepiej :-? , dawno wymyśliłam, że powinnam się urodzić facetem, nie to żeby mi było źle we własnej skórze :oops:

 

Tak jak teraz... moja połowa siedzi i modeluje, a ja mam się brać za gary :evil: ,

dobrze, że tutaj jakoś mało ludno ostatnio bo już on by zjadł tego łobiada dzisiaj :-? , ino jadaką by nie ruszoł :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Dywany zredukowałam do minimum... słownie jeden... i to malutki... u syna w pokoju, bo psica gdzieś musi polegiwać jak już jej posłanie się znudzi :roll: .

Dobrze Miśka prawisz... trzeba zrolować i pociechę na śnieg wyprawić :D , niech se potupta :roll: .

 

Idę, bo rodzina dziś na pierogi się zapisała :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo faceci to mają lepiej :-? , dawno wymyśliłam, że powinnam się urodzić facetem, nie to żeby mi było źle we własnej skórze :oops:

 

Tak jak teraz... moja połowa siedzi i modeluje, a ja mam się brać za gary :evil: ,

dobrze, że tutaj jakoś mało ludno ostatnio bo już on by zjadł tego łobiada dzisiaj :-? , ino jadaką by nie ruszoł :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Dywany zredukowałam do minimum... słownie jeden... i to malutki... u syna w pokoju, bo psica gdzieś musi polegiwać jak już jej posłanie się znudzi :roll: .

Dobrze Miśka prawisz... trzeba zrolować i pociechę na śnieg wyprawić :D , niech se potupta :roll: .

 

Idę, bo rodzina dziś na pierogi się zapisała :roll:

 

Nu ja pierogi sobie ugotowałam już na święta i uszka :wink:

 

A wiadowmo, jak człek gotuje -to zawsze więcej trzeba, bo nim się człek obejrzy a te co zostały ugotowane to nagle sobie zniknęły :wink: :lol:

 

Dzisiaj piekłam pierniki - mówię do Miśka:

-tylko gdzie ja je schowam :roll:

-tutaj patrz -pokazuje mi swój brzuch :lol: :lol: :lol:

 

Wcześniej udekorowałam i schowałam w pojemnikach szczelnie zamykanych... ale coś dzisiaj za długo ciut piekłam i sobie poczekam aż zmiękną :-? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka a gdzie przechowujesz do świąt te ugotowane pierogi i uszka,żeby się nie popsuły i były dobre w Święta :roll:

 

Asiu gotuję w osolonej wodzie i dodsję oleju -wtedy się nie sklejają (podobnie makaron), potem po ostudzeniu - do zamrażalki :wink:

Rano w Wigilię wyjmę i pod wieczór - odmrozone -potem tylko wrzucę na ciut do wody uszka, zaś pierogi na patalenię -bo wolimy takie ze skórką rumianą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nu ja pierogi sobie ugotowałam już na święta i uszka :wink:

 

A wiadowmo, jak człek gotuje -to zawsze więcej trzeba, bo nim się człek obejrzy a te co zostały ugotowane to nagle sobie zniknęły :wink: :lol:

 

Dzisiaj piekłam pierniki - mówię do Miśka:

-tylko gdzie ja je schowam :roll:

-tutaj patrz -pokazuje mi swój brzuch :lol: :lol: :lol:

 

Wcześniej udekorowałam i schowałam w pojemnikach szczelnie zamykanych... ale coś dzisiaj za długo ciut piekłam i sobie poczekam aż zmiękną :-? :cry:

 

My wigilję tradycyjnie u teściowej, to i robić nic nie muszę :roll: , ale z tymi pirogami to mi dobrego pomysła podsunęłaś. Jak kiedyś będę miała wenę to zrobię więcej i zamrożę. Te sklepowe takie rozpapciane, a wolimy chrupiące z patelni :D . Tylko ile to jest więcej :-? , wczoraj z kilograma mąki zagniotłam i na dziś tylko na skąpy obiadek zostało :roll: .

 

A ciasta... tera troszku przystopowaliśmy, mm uskuteczniamy... (chociaż pierogi nie bardzo mm :-? ), ale kiedyś jak robiłam ciasto wieczorem... w nocy nawet, to rano często mogłam se blache wylizać :roll: , tabuny mysz grasowały normalnie :-? .

Tak, że żadne pierniki wcześniej... niestety nie u mnie... nawet jak bym tonę upiekła :D , nawet twarde Miska mogą być... dobre bo słodkie przecie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez mnie ta babka na tym fotelu bujanym wkurza -co otwieram stronę to mi wyskakuje...

 

Co za reklama!

 

Poza tym murator miałam w pasku schowany a weszłam wczoraj w fotoszok aby tylko wkleić fotki -to przy każdym kliknięciu tam w programie - ta reklama z muratora mi wyskakiwała! :evil: :evil: :evil:

 

Jeszcze gada, że Mikołaj listów wszystkich nie czyta - a jak nie jak TAK! Ewentualnie Elfy! :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica

 

Kiedyś w moich rodzinnych stronach mama miała koleżankę -kucharkę, ta jak wpadła do nas -aby tylko farsze były gotowe -to było full wypas piegorów...

Dodawany był olej do wody -tak nie za duzo, ale jakoś się nie sklejały.

A ja najbardziej i nie tylko ja! Lubię odsmażane :wink:

 

A MY spędzamy święta w domku -sami, więc nie chcę tez przecholować z jedzeniem, bo szkoda potem wyrzucić.

 

A propos mysz -właśnie jedną mamy! Tylko gdzie ona jest! :roll: :evil:

Tylko slady zostawiła swojego bytu -a to dziki lokator! :evil:

 

Arctica ja zrobiłam farsz z kilograma kapusty - 3 garści suszonych grzybów (moczone przez noc), 2 nieduże cebulki podsmazone, łyzka bułki tartej... A ciasto to ciągle dorabiałam i dorabiałam :roll:

Po zmieleniu to wydaje się, że e nie tak duzo niby farszu, a tutaj wyszło ciut pierogów.

Ja w ogóle jestem za pierogami, jakoś z mięsem nie za bardzo lubię, ale tez zjem :wink: , za pyzami, za naleśnikami, za kluskami sląskimi, za kopytkami :wink: Czyli jak to mówiła moja mama -mączna jestem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolnego w tym roku dużo , tonie ma obawy że jedzenie zostanie. :wink:

 

http://emoty.blox.pl/resource/stirthepot.gif

 

Dobrze, że ciut twarde pierniki mi wyszły - aby zmiękły do świąt :roll: :-?

 

Inaczej już Misiek by mi podkradał i wątpię czy na święta by chociaż jeden był! :lol: :lol: :lol:

 

A tak przyszedł i ukradł jeden -po czym słyszę -o cholera ale twarde :lol:

 

Za to buchnął z szafki czekoladę - schowałam dla każdego - do prezentów aby dodać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...