Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jakieś dziwne te Twoje goście... sernika nie zjeść :-? :roll: , my tam tak jak u Miśki, wszystko wymietli :oops: , nawet w drugi dzień świąt jeszcze szarlotkę piekłam... i wieczorem nie było :roll: .

Tylko teraz z "prawie" wciągniętym brzuchem i skruchą wracamy do Montignaca :D , niebawem wiosna, trza się będzie rozebrać :roll: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku piekłam sernik z brzoskwiniami na kruchym spodzie i z kruszonką na górze - sernik nie był suchy... był taki mokry jak lubię, makowiec też z jabłkami -więc też "mokry" zostało mi pół puszki masy makowej -więc na Sylwestra makowiec -ale tym razem planuję roladę. :roll:

 

Zbysiu jak dla 3 osób ciasta dość, na Sylwestera będą desery -galaretki z owocami z bitą śmietaną + makowiec (nie wiem jeszcze jaki -ale masę muszę wykorzystać), rolada z wafli z bananami w środku...

 

Ryby kupił Misiek 3 kg ponad filetów - poszły do ryby po grecku -ale tej z ananasami, poza tym w panierce Misiek piekł je w oleju, bałam się, że oleju będzie sporo -a tutaj wyszły ok. Poszły jak woda... :o

Barszcz z uszkami skończyłam z córką w II dzień świąt...

Odkurzacze normalnie. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak pojadłem ,że aż mnie sumienie ruszyło i postanowiłem walczyć z nadwagą. :roll:

Dobrze mieć dużą rodzinę ale trochę przesadziłem :(

 

Zbysiu to tylko abyś nie wybrał Diety Cud!

 

W poniedziałek -sucharka kawałek

Wtorek -pomidorek

Środa - woda

Czwartek jarzynki tarte

Piątek -chlebka kawalątek

Sobota... ładna sukienka -wygodna trumienka

Niedziela - śpij chudzielcze w ciemnym grobie niech się żarcie przyśni Tobie...

 

Znam to z dawien dawna- to był hit kiedyś :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne te Twoje goście... sernika nie zjeść :-? :roll: , my tam tak jak u Miśki, wszystko wymietli :oops: , nawet w drugi dzień świąt jeszcze szarlotkę piekłam... i wieczorem nie było :roll: .

Tylko teraz z "prawie" wciągniętym brzuchem i skruchą wracamy do Montignaca :D , niebawem wiosna, trza się będzie rozebrać :roll: :wink: .

 

Za duzo wszystkiego bylo, jablecznik zjadl synus praktycznie sam caly, a goscie tort. Jak zjadlo sie kawalek torta do kawki to juz nic innego nie dalo rady. Do tego cukierki i masa pomaranczy i mandarynek.

I do tego jedlismy tylko pozne sniadanie o 11 i obiadokolacje o 19 czyli dwa posilki, bo wiecej sie nie dalo :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak pojadłem ,że aż mnie sumienie ruszyło i postanowiłem walczyć z nadwagą. :roll:

Dobrze mieć dużą rodzinę ale trochę przesadziłem :(

 

Zbysiu to tylko abyś nie wybrał Diety Cud!

 

W poniedziałek -sucharka kawałek

Wtorek -pomidorek

Środa - woda

Czwartek jarzynki tarte

Piątek -chlebka kawalątek

Sobota... ładna sukienka -wygodna trumienka

Niedziela - śpij chudzielcze w ciemnym grobie niech się żarcie przyśni Tobie...

 

Znam to z dawien dawna- to był hit kiedyś :lol: :lol: :lol:

 

Gdybym mieszał ty we wiadrze co Ty to pewnie też by było dobre BMI. :lol:

 

Jak dla mnie to masz anoreksję. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Widzę, że po świętach temat zagościł tradycyjny.......ODCHUDZANIE :lol: :lol: :lol: ja tam uważam, że nie ma się czym przejmować, nawet radzę się wam ciut przyfutrować, bo jak nadejdzie wiosna to spalicie wszystko na budowach :wink: :lol:

 

Misia mam nadzieję, że kaszel przeszedł.......

 

Co porabiacie w Sylwestra???? bo my mamy zaplanowany sylwester z dwójką :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Sylwka spędzam rodzinnie ,jedziemy po synka do dziadków,aże moja siostra mieszka z nimi ,zajmując swoją połowę domu to spędzimy z nimi Sylwka.

Nie wiem czemu tak się składa,ale zauważyłam pewną chronologie zdażeń,że na Sylwestra chodzimy co 2 lata :roll: :wink: .

Tak samo jestem wręcz pewna,że przeprowadzać się będę w październiku.

Zawsze przeprowadzałam się w m-cu październikux2, w grudniux2,w styczniux2,teraz przypada październik :roll: . Zobaczymy,choć ja jestem za latem,mam dość mokrych i zaśnieżonych mebli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tak pojadłem ,że aż mnie sumienie ruszyło i postanowiłem walczyć z nadwagą. :roll:

Dobrze mieć dużą rodzinę ale trochę przesadziłem :(

 

Zbysiu to tylko abyś nie wybrał Diety Cud!

 

W poniedziałek -sucharka kawałek

Wtorek -pomidorek

Środa - woda

Czwartek jarzynki tarte

Piątek -chlebka kawalątek

Sobota... ładna sukienka -wygodna trumienka

Niedziela - śpij chudzielcze w ciemnym grobie niech się żarcie przyśni Tobie...

 

Znam to z dawien dawna- to był hit kiedyś :lol: :lol: :lol:

 

Gdybym mieszał ty we wiadrze co Ty to pewnie też by było dobre BMI. :lol:

 

Jak dla mnie to masz anoreksję. :wink:

 

Zbysiu napisze szczerze... mam 169 wzrostu -ważę 58 kg -chociaż wagę to chyba wraz z fajerwerkami grzmotnę przez okno w Nowy Rok -bo chyba mnie oszukuje -ciągle allbo 57-albo 58 -a ja widzę po sobie -po spódnicy, że z 60 kg to napewno jest!

Fakt faktem ciut dziedziczymy -moja mama nalezała do szczupłych osób, zaś mój tato niestety wzrost mój ale waga 140 ok kg. Ledwo chodzi -taka prawda...

Nie mam anorekcji -zapewniam -bo sam Misiek śmieje się ze mnie, że jak mnie poznał, to byłam taka tyci tyci -a teraz to... :roll: jest za co w końcu złapać... ot to...

Nie należę do osób otyłych, ale widziałam jak tył mój tato -to jest dla mnie peną przestrogą... :wink:

Poza tym napiszę, że jak widzę Miska stającego codziennie na wadze i hękającego :wink: to zastanawiam się kto tutaj powinien się tak zachowywać :o :roll: :lol:

Ale ten pójdzie sobie -podźwiga hankle -poćwiczy brzuszki i cyk -a ja boczki miłości mam... ostatnio jak nie było nikogo wzięłam hula -hop dzicka - mało w majtochy siku nie zrobiłam -ot ... co poradzę żem kopnięta i się śmieję aż do łez z byle czego :lol: Myślisz że zakręciłam hula -hop -a doopa jasna nie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...