Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No jezdem, jezdem...

 

a gdzie ciacho do kawusi... przecież się odchudzam :roll:

 

 

Ciacho już od wczoraj czeka u mnie. :D :D :D :D :D :D :D

 

Chętnie zjam - kawałek albo - za Zbyszka jeścio i Arcticę też -czyli trzy :lol:

 

Miska - to jeszcze za mnie...zmieści się?

 

Ale takie malutkie te kawałeczki :wink:

Boshe najwyżej podwójna seria brzuszków będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no.... wolnego...

ja piszę, że się odchudzam... bo gotuję jak dla odchudzających i siłą rzeczy to jem... odchudzam męża....

 

mi tam żadne diety nie przeszkadzają, żeby ważyć dokładnie tyle ile ważę od .... zawsze :D

Czy na diecie, czy na ciachu waga ani drgnie... nie wiem dlaczego, ale i za bardzo mnie to nie interesi :roll:

 

A wirtualne ciacho to i odchudzającym nie zaszkodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! To Misiek już wybył? Jak zwykle niedoinformowana jezdem :-?

 

To dlatego tak brzuszkujesz, żeby do laski wrócił :-? :wink:

 

A ja właśnie sporaśną porcje ciacha wciągnęłam :-? , do kawki :roll:

 

Zdecydowanie wolę być gruba jak głodna :roll: , nie to żebym się najadła, ale takie mniamuśne było :roll:

 

a jak szarlotka :roll: ? no tak od soboty... śladu nawet nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Tak Misiek wybył Arctico a ja teraz to poczytam, to pooglądam filmy - TV odpoczywa :lol:

 

Szarlotka... 2 dni i po - szczerze sporo zjadałm z tej blachy... ale to wciągu 2 dni :D Nu do kawusi dzisiaj był malutki kawałek... toż to tylko ciasto kruche i jabłka :wink:

Poza tym ja się nie odchudzam, fakt ciut mam boczki miłości :roll: ale co tam...

 

Biegam to odśnieżam, to w piecu podkładam i... stwierdziałam, że skończyło mi się Dzień Dziecka :lol: :lol: :lol:

Kawki nie mam z kim rano wypić, mało tego mi nawet przyniósł do łóżeczka :cry:

 

Ot i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka i jak tam szarlotka upieczona? W sam raz do ciepłej kawy w taką pogodę. Jak mija czas naszej słomianej wdowie :roll: :wink: .

U mnie tak wieje i pada,że szok :o Młody za tydzień rozpoczyna ferie i się modli ,żeby śnieg wytrzymał do ferii :lol:

 

Asiu u mnie też 18 ma ferie i zimowisko, mają mieć m.in. kulig, ale u nas taki mokry snieg, że wczoraj ulepiła bałwana i sobie zjeżdżalnię :D Też modli się aby był snieg...

 

Szarlotka była pycha, Misiek niech żałuje :wink: :D

 

Ta Misiek wróci - odmieniony, wyćwiczony, a ja... :o jem ciasto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia... przymierzałaś się do krzyżyków... może strzel Miśkowi na powitanie...

znalazłam takie cuś, proste i ino wzór trza zrobić, bez tła, to szybciorem strzelisz...

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/5e08ef1f329c2a924e8f62f49b89c8a3,6,19,0.jpg

 

jakby co to zarzucę wzór :wink:

 

Kochana Ty moja :wink: :D to ja poproszę o wzór i napisz odrazu zielonej koleżance co powinna sobie kupić... jaka tą kanwę itp. A sobie chętnie bym podziergała itp.

 

Teraz moja córka skończyła biżuterię -wszystko wyrobiła, mam z 10 par kolczyków róznego kalibru :lol: A zaplata sobie opaski - szczęścia z muliny :roll: :D

Nawet mi pokazywała jak mam przekładać nitki :D Fajnie jej to wychodzi... Próbowała z moim imieniem :wink: S jej się tylko nie za bardzo udało, ale siedzi i zaplata.

Kto wie, będzie starsza a zacznie dziergać itp. :D Chociaż podejrzewam, że gdybym jej kupiła mulinę itp. to pierwsza by była :lol:

 

Moja koleżanka robi sobi sobie sukienkę na szydełku :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...