Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj ucieszyłam się :wink:

 

Bo OKNA nam już przywieźli :D :D :D

 

Tylko nie mam auta, aby podjechać na budowę poza tym wolałabym jednak, aby przy wstawianiu tych okien był Misiek, ten zaś wróci pod koniec stycznia... więc zamówilismy kolejne okienko - w sumie narazie 4 :D

 

Kiedy on wróci -bo chcę te okienka i domek zobaczyć... :-?

 

Pozdrawiam WAS...

 

Jakież to ty okna wybrałaś nic nie piszesz. Jaki profil i której firmy? Lepiej być jak oni te okna wstawiają, jak zobaczą, że inwestor się interesuje to prowizorki nie odstawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaaaaaaaaaaaa i chciałam się pożalić -czasu mi brakuje, a najdziwniejsze, że nie wiem gdzie go gubię :o :o :o :wink: :lol:

Wracam do haftowania :D

Pozdrawiam WAS...

 

No tak przepadła w czeluściach. Tak to jest jak się bierze za wywijanie damskimi „szablami”. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak już się odnajdziesz z tym czasem to pokaż to arcydzieło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaaaaaaaa i chciałam się pożalić -czasu mi brakuje, a najdziwniejsze, że nie wiem gdzie go gubię :o :o :o :wink: :lol:

 

 

Wracam do haftowania :D

Pozdrawiam WAS...

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

skąd ja to znam :roll: :wink:

wciągnęło ją ;)

oj czas ucieka wtedy, ucieka... żeby tak doba była dłuższa....

 

Wczoraj króciutko powyszywałam i... byłam ciut rozżalona :lol: Dzisiaj za to zaraz zrobię KOPYTKA - dawno ich nie jadłam... a najbardziej lubię odsmażane :wink:

Moja córka uwielbia je na słodko -wczoraj ziemniaki wieczorem gotowała, abym dzisiaj zrobiła kopytka... :D

Zaraz idę do pieca i potem do roboty w kuchni... a potem wrócę do mojego łobrazka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ucieszyłam się :wink:

 

Bo OKNA nam już przywieźli :D :D :D

 

Tylko nie mam auta, aby podjechać na budowę poza tym wolałabym jednak, aby przy wstawianiu tych okien był Misiek, ten zaś wróci pod koniec stycznia... więc zamówilismy kolejne okienko - w sumie narazie 4 :D

 

Kiedy on wróci -bo chcę te okienka i domek zobaczyć... :-?

 

Pozdrawiam WAS...

 

Jakież to ty okna wybrałaś nic nie piszesz. Jaki profil i której firmy? Lepiej być jak oni te okna wstawiają, jak zobaczą, że inwestor się interesuje to prowizorki nie odstawią.

 

Aniu okna to złoty dąb - EKO -OKNA, resztę napiszę jak wróci Misiek... nie pamiętam o jakim profilu... :roll: Czy to półzlicowany, czy Gealana...

Ale okna dwuskrzudłowe -dzielone na pół... no i nie małe, do łazienki będzie 120, a do pomieszczenia te najmniejsze -chyba 80 ma?

W kazym bąź razie narazie od przodu -drogi nie będzie, a będą wstawione od tarasu dwa, w jadalni i w kuchni na bocznej ścianie...

 

Aniu dlatego wole poczekać, chociaż aż mało język mi nie ucieknie... na Miska, on sam wstawiał okna to wie co się z czym je :lol:

Reszta okien będzie wstawiona za kaskę z U.S. :D nu to do czerwca poczekamy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaaaaaaaaaaaa i chciałam się pożalić -czasu mi brakuje, a najdziwniejsze, że nie wiem gdzie go gubię :o :o :o :wink: :lol:

Wracam do haftowania :D

Pozdrawiam WAS...

 

No tak przepadła w czeluściach. Tak to jest jak się bierze za wywijanie damskimi „szablami”. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jak już się odnajdziesz z tym czasem to pokaż to arcydzieło.

 

Nie wiem czy będzie czym się chwalić... bo jednak mogłam dać 4 nitki a nie 3 :-? ciut prześwity - ale to i nie arcydzieło - ale moja 1 praca :D

Może wkleję :wink: Ale do końca mam ciut ciut -bo wiecznie mam coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wcięło Miśkę... :roll:

 

Pewnie sobie palucha do kanwy przyszyła i nie może do kompka doleźć :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Arctica jesteś niesamowita ahahaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

Poryczałam się ze smiechu....

A właśnie mam igłę z duzym uchem, ale nie tą z tępym czubkiem

Gorzej moje dłonie wyglądają od tego rąbania drewna itp. :-? :cry: Ale ja tu palacz teraz.... Taaaaaaaaaaaa jak to dobrze, jak ten Misiek jest... :D

Tak w ogóle pomyliło mi się, że on wraca w tym tygodniu... myslę -nie wyrobię się z tym obrazkiem, ale co tam...

Rozmawiamy przez fon a Misiek do mnie że to 2 tygodnie :o :o :o Se tydzień chciałam zgubić... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :wink:

wiem wiem....dawno mnie nie było :oops: ale prosze o wybaczenie mi tego zimowego snuuuuuu.......

tych zaległosci to chyba nie mam szans nadrobić :roll: :roll: :roll:

 

Gosia!!!!

 

Ufffffff jesteś - już miałam list gończy tam słać do Irlandii :lol: :lol: :lol:

 

Nu aż tyle zaległości nie ma, bo powoli każdy zapada w ten sen :roll: Ale to też przez te krótsze dni - chyba :wink:

 

Nu fajnie że się odezwałaś :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po kryjomu,trzeba od czasu do czasu zostawić po sobie ślad. A nie tak znikać na tak długo. Miśka nas nawet jeden emotikon by zadowolił :wink: ,prawda :lol:

Perłóweczka nie znikaj na tak długo. Chociaż też ostatnimi czasy tak mam,że czytam,ale nie mam czasu coś napisać :oops:

 

Miśka i jak tam Twoje prace,teraz masz czas ,gdy nie ma Miśka,a jak długo jeszcze będziesz słomianą wdową :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po kryjomu,trzeba od czasu do czasu zostawić po sobie ślad. A nie tak znikać na tak długo. Miśka nas nawet jeden emotikon by zadowolił :wink: ,prawda :lol:

Perłóweczka nie znikaj na tak długo. Chociaż też ostatnimi czasy tak mam,że czytam,ale nie mam czasu coś napisać :oops:

 

Miśka i jak tam Twoje prace,teraz masz czas ,gdy nie ma Miśka,a jak długo jeszcze będziesz słomianą wdową :wink:

 

Tyż prawda - chociaż jakiś slad taką kropeczkę postawić i wysłać :lol:

Asiu jakie prace?!!!!!!!!!

Ja tam dziergam jedną -malutką i tyż coś siąść spokojnie nie mogę, już nawet zła jestem na piec -bo to przez niego... :lol:

Misiek wraca pod koniec stycznia :D

Więc sobie ciut jeszcze poczekam -ale co tammmm... i tak jakoś czas mi szybko leci.

A Asiu też tak nieraz mam -poczytam i lecę, potem wracam i dopiero odpisuję...

A u ilu lódków dawno nie byłam :oops: :oops: :oops:

To przez te krótsze dni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica jesteś niesamowita ahahaaaaaaaaaaaaaaaaa...

 

Poryczałam się ze smiechu....

 

:oops: 8) :roll:

 

 

 

Rozmawiamy przez fon a Misiek do mnie że to 2 tygodnie :o :o :o Se tydzień chciałam zgubić... :lol: :lol: :lol:

 

To już się nie dziwię, że czasu nie mogłaś dogonić :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Wstałam dzisiaj wyjątkowo przed 8 -mą i poleniuchowałam do prawie 13 -poszłam do pieca, a tam niespodzianka... żar jeszcze jest i to nie mało... na piecu ok. 25 :o :roll: Ten żarłacz chyba mnie polubił :lol:

A czas i tak mi jakoś ucieka i jeszcze żebym coś robiła... Ojej teraz sobie COŚ przypomniałam - ponoc jak szybko mija czas... to się starzejemy...

Idę do lustra... :o :roll: Misiek wróci jak młody Kozak odmłodzony a ja jak babcia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...