Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Misia... zaloguj się koniecznie do złotych rączek... dopiero Cię do kanwy przyssie :lol:

 

Buziaczki :)

 

a co to złote rączki?? :o

mnie ostatnio przyssało do szydełka.... ale efekty widać.. nie wiem czy nie zostawię sobie tej tuniki ;) ale już obiecana... więc trochę tak głupio..

 

Na szydełku się nie znam :wink: Krzyżyków się uczę :lol:

Nu jak będzie ten fotel, kto to wie co jeścio będę dzirgała...

 

Narazie podziwiam Twoje i Arctici prace :D

No tak obiecana to trza dać... i nic nie pozostaje jak zrobić dla siebie :wink: :D

 

Pozdrowieńka gorące w zimowy dzionek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:lol: :lol: :lol:

 

Heloo dziewczynki :wink: I chłopaki :wink:

 

Kurczę... Fakt wysprzątałam domek (chociaż nie miałam już za bardzo co :lol: ) a jak przyjechał Misiek to opowieści itp. :wink:

Pokazałam mu kanwę i...

On mówi tak:

-a co tu jakieś takie prześwity :o

Ale powiedziałam - nie marudź, ładnie jest :wink: To mój 1 łobrazek :lol:

 

Oczywiście teraz w ogóle nie mogę znaleźć czasu... aby podziergoć go...

 

Poza tym wczoraj załatwienia, odwiedzanie znajomych i oczywięcie pociągnęłam go do domku :D Musiałam zobaczyć domek, bo tęskno mi było już za nim.

 

Jego 1 zima :wink: :D

 

Wczoraj niestety zaczęłam kichać jak szlona i zaraz katar -tak do dzisiaj :evil:

Ot i choróbsko mnie dopada... a Misiek to samo... :o

Nic tylko wirusa przywiózł :roll: :lol: :lol: :lol:

 

Uciekam bo mi ciut zimno...

 

Buziaki -albo nie bo pozarażam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to... wszystko przez te bakterie - ale nie miałam sumienia całować go przez chusteczkę :lol: :lol: :lol: Ewentualnie w masce :lol:

 

Kicham tyle razy -że za wszystkie czasy się wykicham...

 

Łobrazek może pokażę jak skończę... :wink:

 

Narazie herbatka z rumem, z cytrynką i wyrko :D

 

Ot masz babo placek... ale nie daruję, jutro może podjadę okienka zobaczyć :wink: Te zamówione, które czekają na ocieplenie :cry: :wink: :D

 

Dobrej nocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo kochane,widzę że Wy tutaj macie co robić,jak na budowach przestój :D dzierganie,gotowanie :D ja za to dopracowuję listę gości,bo będzie personalizacja zaproszeń (w większości) i główkuję jak tutaj niektóre nazwiska zapisać (niby polonistka,ale z nazwiskami to zawsze problem :o:oops::lol: ).

 

Mama mi pisała,że w Polsce tak zimno,że nosa nie chce się wystawić na zewnątrz :lol:....u nas na osiedlu jak zwykle dzieciaki oblegają "górkę" całymi dniami i zjeżdżają na sankach,jabłuszkach itp. - tak mi mama mówiła,a ja tylko uruchomiłam ciut wyobraźnię i przypomniałam sobie moje dzieciństwo - też od rana do wieczora w śniegu :lol::D

W Irlandii nie miałabym nic przeciwko takiej pogodzie,gdyby nie to,że jak temperatura jest niższa niż -10,to w domach woda zaczyna zamarzać :o:o:o.....a budownictwo to mają takie,że przy -20 stopniach to byśmy razem z tą wodą pozamarzali :o:o:o:lol::lol:.....toż oni tylko cegłę dają,żadnego ocieplenia :o na dodatek zamiast fundamentów są płyty betonowe,to jak taka niska temperatura by była,to tylko czekać aż ściany by nam zaczęły pękać itp. :o:o:o:lol:.....tka że wolę taką zimę w Polsce mieć,niż tutaj :wink::lol:

 

Pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paluszek i główka to szkolna wymówka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przeca wiemy że mężulek powrócił. :roll:

Przyznaj sie bez bicia. :oops:

 

A ty co za mną łaziśz??????

 

 

pewnie leży...................pod kołdrą :oops: :oops:

 

Napewno leży :oops: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...