Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie pofikam bo mnie kolanko boli :(

 

To tak zamiast głowy :wink:

 

Że zacytuję starą przyśpiewkę:

 

Boli mnie noga w biodrze,

nie mogę tańczyć dobrze,

 

już chcę, już chcę, już mogę,

odrzucam na bok nogę ;) :)

 

a moja babcia inaczej śpiewała... może inna zwrotka :roll:

 

Boli mnie noga w biodrze

chodzić nie mogę dobrze

 

Ale tańcować mogę

kiedy zawiążę chustką nogę. :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

 

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

 

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i życzę miłego dnia :D

 

U nas słoneczko :p :p :p :p i ciepełko, ciut wieje....czuć wiosnę.....JUPIIII

 

Gosiu u nas to ta sama pogoda, ale dzisiaj oglądałam w TV prognozę i zapowiadają znowu temp. poniżej zera i opady śniegu :-?

 

Hmm a może sie pomylili... :roll: tak nic tylko to nie było o Polsce :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Miśka

 

wpadłam na chwikę zaraz lecę

 

do dentysty :cry:

 

Nu spóźniłam się z tym, że będe trzymała kciuki itp.

Mam nadzieję, że wsio ok :wink: Bo u mnie idę z jednym a potem mam 2-3 do zaplombowania -ale że często chodzę, to zawsze małe dziurki... :wink:

Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

 

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

 

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

 

Żyję, żyję, żyję :wink: :D

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam, tralalaaaa... i Pani Agatka spytała po co przylazłam :D ... i synuś też dziurfree... chachachaaaaa :D

 

Synal wszystkie mleczaki miał klejone po parę razy, a teraz 13 lat i zero ubytków, plomb itp. Ja to pamiętam w jego wieku już same perełki miałam :-? ... że dziurka w każnym :wink: :roll:

 

Miśka.... Miśka.... żyjesz???????? :roll:

 

Żyję, żyję, żyję :wink: :D

 

:D

 

Uffff.... :roll: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

 

Też nas nie ominęły wizyty u dentysty, ale czekając na swoją kolej słuchałam ze zdumieniem, że każdy kto wychodził z kolejnego gabinetu, płacił kanałówkę. A jest to chyba najdroższe leczenie.

 

Siadłam na fotelu i słyszę, że muszę mieć leczenie kanałowe (skąd ja wiedziałam? ;)) Uparłam się, że dopiero jeśli zacznie mnie boleć, to poproszę o znieczulenie i takie leczenie.

 

I co? Nie było potrzebne :D A zapłaciłam 80, zamiast 380 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jak ostanio byłam -kanałowe leczenie... brrrrr... :-?

 

Też nas nie ominęły wizyty u dentysty, ale czekając na swoją kolej słuchałam ze zdumieniem, że każdy kto wychodził z kolejnego gabinetu, płacił kanałówkę. A jest to chyba najdroższe leczenie.

 

Siadłam na fotelu i słyszę, że muszę mieć leczenie kanałowe (skąd ja wiedziałam? ;)) Uparłam się, że dopiero jeśli zacznie mnie boleć, to poproszę o znieczulenie i takie leczenie.

 

I co? Nie było potrzebne :D A zapłaciłam 80, zamiast 380 zł...

 

Witaj Słoneczko :D

 

U nas kosztuje kanałowe leczenie 400 zł.

Raz to sobie tak pomyślałam, że wszystko jest tam git w tej klinice -gabinety itp., ale najlepiej byłoby, gdybym jednak miała słuchawki z muzyką i nie słuchała tego wiercenia, albo okulary i filmek :wink:

Najlepsze, jak człek ma gębę otwartą napchaną wacikami itp. a dentysta wtedy o coś pyta, nie wiem, jak oni to rozumią :lol: :lol: :lol: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

jak tam leci Miśka ,jak pogoda u nas w rgionie mam nadzieje ze sniegu z dnia na dzien coraz mniej i pogoda dopisuje a tu pisz w dzienniku co tam u Was sie dzieje ,na kiedy okienka mają byc wstawione :wink: :D :D :D bo mnie ciekawośc zżera hihihi :p

 

Witaj Jessi :D

 

A nu nie zapowiada się dobrze, wiesz przywieziono resztę zamówionych okien, tak aby wstawić wszystkie za jednym zamachem, ale czekamy, bo mają też zamówienia inne, akurat ucieszyliśmy się, że ciut przesuszy się droga do domu-słonko, wiaterek itp. To wjadą spokojnie z oknami :wink: A tutajjjjjjjj...

Wichura się zbliża i poprostu ma wrócić chłodniejsze powietrze a co za tym idzie -śnieg :-?

Dzisiaj Pan powiedział -jak wjedziemy to nie ma sprawy w czwartek wstawiamy -a tutaj teraz znak zapytania. Bo i jak okienka by były to wewnątrz byśmy zaczęli już coś dłubać w domku -ileż to człek ma czekać :wink:

Nu i ZNAK zapytania - jak będzie... :roll: :o

Jutro podjedziemy do domku -sprawdzić jak tam w ogóle teraz droga wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak u Miśka z plecami ?

 

Witaj Zbysiu :D

 

Zbysiu Misiek ma przewlekłą rwę kulszową :-? Jak go złapie to makabra a potrafi nawet wrócić jak ciut przemarźnie :-?

Duszności - kłucie w okolicach serca miał m.in. od kręgosłupa, bo on też nie najlepiej wygląda...

Teraz bierze leki i jak narazie jest ok :wink: Ale on już w szpitalu będąc dumał co i jak porobić w domu, zwłaszcza duma, czy nie lepiej i szybciej zamiast tynków położyć płyty g-k :o :roll:

Tak coróz ma pomysły czasami zwariowane :D :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...