Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Trzymajcie kciuki za jutrzejszy dzionek, bo jak dobrze pójdzie, to od ranka będą nam wstawiać okienka :wink: :D

 

A ja... od dwóch dni jakby rope w gardle poczułam... Poszłam dzisiaj z lusterkiem i lampką -porządną (mało własnego wzroku nie straciłam :lol: )do Miska a on mówi:

- ojej znowu ropień ci się robi

Nu i mam antybiotyk - jak nie urok to skuś baba na dziada :evil:

Dopiero dzisiaj czuję, że pobolewa mnie gardełko... i narazie nie mam gorączki. Mam nadzieję, że po antybiotyku minie, bo nie mam zamiaru przechodzić tej gehenny co ostatnio -zero jedzonka a własna ślina -jej przełknięcie straszny ból...

 

Czyżbym wcześniej miała anginkę? :roll: Tylko kiedy? :o :roll: Może wtedy, jak miałam okropny katar, ale zero gorączki i zero bólu gardła :roll:

 

Byłam dzisiaj w domku -podjechaliśmy autkiem pod domek -twardziutko jednak... te auta ciężarowe nam ubiły ciut :wink: Nu z oknami wjedzie :wink: tylko aby pogoda była!!!!!!!!!!!

 

Proszę tam trzymać kciuki -uciekam, bo cosik taka senna jestem :cry:

Pozdrowionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam jeszcze napisać, że przed chwilą miałam omamy -wydawało mi się, że pada śnieg -takie drobne płatki -aż gorąco mi się zrobiło... wstałam stanęłam w drzwiach balkonowych i patrzę na latarni światło z prawej, z lewej stony... na drugą i UFFFFFFFFFFFFFFFFF....

 

Nic to po tej lampce mam naświetlone widocznie oczęta... :lol:

 

Uffffffffffffffffff...

 

Nu albo -skutek uboczny antybiotyku...

 

Jednak idę do łóżka... rano pobudeczka i kawusia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Misia :D

 

Oooo to dzisiaj wielki dzień, trzymam kciuki za okienka no i oczywiście czekam na dokładną fotorelację :D

I uważaj na siebie kobieto bo jak cię znam to będziesz na tym wietrzysku skakała koło nowych okienek a to nie wskazane przy antybiotyku :-? ........kurcze ja też nie najlepiej się czuję, tzn. na razie jest OK ale nie poszłam dziś do pracy bo trochę drapie mnie w gardle :( a do tego katar i boję się żeby mnie cuś nie rozwaliło bo w moim stanie na antybiotyk nie mogę sobie pozwolić :cry: co najwyżej mogę płukać gardło solą :roll: albo rozcieńczonym w wodzie propolisem (polecam mi bardzo pomaga)

 

No Misia to jeszcze raz trzymam kciuki żeby okienka piknie wyszły i wracaj szybko do zdrowia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Kochani ja tak szybko -bo u nas od 7.30 do 16 nie ma prądu -jakąs konserwację robią od kilku dni, no makabra!

Wczoraj wstawili nam okna -ja oczywiście byłam od 9 byłam i oglądałam co i jak w domku!

 

Zdjęcia wkleję wieczorkiem :wink:

 

Udało się - dziekuję za kciuki itp. :wink: bo pogoda była wiosenna -nu tylko ciut wiało -ani płatka sniegu. Dopiero wieczorkiem posypało i dzisiaj biało :o :roll:

 

Okienka nadały innego charakteru...

Uciekam i pozdrawiam... :wink:

 

dobrego dzionka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że uzupełniłam dziennik - ups to już ta godzina 01:10 :o

 

ciut to trwało ale są zdjątka :D

 

Wieczorkiem już siadłam jak po 16 był prąd, ale pojechaliśmy do marketu budowlanego, powoli porównujemy ceny. Poza tym musimy oprawić okna :wink:

 

Z gardłem ciut lepiej :D

 

Uciekam do łóżka -tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo Misiek śpi i muszę po cichutku wslizgnąć się pod kołderkę :wink: :lol:

 

Nawet pasuje piosenka -stary niedźwiedź mocno śpi.... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho Miska okienka jak się patrzy bardzo ładne a domek jak sie prezentuje "z oczkami" :D :D :D ,nawet zauwarzyłam że sniegu nie ma u Was na działce ,dobrze widziałam czy cos tam zostało ? :roll: :wink: dobrze by sie składało jakby nie było sniegu i ciepło jakos na polku było hihiih :D :D buziaczki zostawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...