Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Misia piękne okna :o :lol: ,teraz dom prezentuje się okazale, i na pewno cieplej w nim,bez przewiewów,widniej. Nic tylko usiąść i pic kawkę w tak pieknym domku. Gratuluję :p

 

I zdrowiej,a ten Twój Grudnik też nie miał kiedy zakwitnąć :-? . My wszyscy wiosny wyczekujemy,a on zakwitł z opuźnieniem 2-3 miesięcznym. Wszystko się poprzestawiało :roll: . Zakryj go ,bo jeszcze wiosna pomyśli,że za szybko przyszła :wink: i będzie czekała,aż przekwitnie :-?

 

pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja to mam tylko nadzieję, że Miśka wkleiła jakąś starą fotę :-? ... ale żeby tak grudniem straszyć :roll: ... feeee...

 

Piękne okna!!!!!.... nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-? ...spoko, pozytywnie, nie wypadą :wink:

 

Jak już okna macie, to nie ma co zwalać na cimno, tylko kurować się i .....na budowę!!!!!! :D

 

Zdrówka życzę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia, okienka super, 1 klasa :D

I bardzo mi się podoba profil (sama wybrałam taki półokrągły 8) ) i kolor....bardzo ładny odcień złotego dębu, stwierdzam, że w każdej firmie jest inny odcień złotego dębu :o ale twój jest super, taki nie za jasny i nie za ciemny, jednym słowem w sam raz i domek ładnie się prezentuje.

No to kolejny etap możesz "odhaczyć" :p :D pasuje to jakoś uczcić 8)

 

No to za twoje okienka :wink:

 

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2415327/2/istockphoto_2415327-celebration-toast-with-champagne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka - no kurde dawno mnie nie było, a tu taaakie zmiany...

Okna już są - ładne bardzo :D Wiosna idzie, chociaż u mnie za oknem jeszcze 5 minut temu była taka śnieżyca, że świata nie było widać, a teraz niebo niebieskie i słonko świeci :lol:

Nie daj się chorobie żadnej, bo trzeba ruszać z budowaniem dalej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho Miska okienka jak się patrzy bardzo ładne a domek jak sie prezentuje "z oczkami" :D :D :D ,nawet zauwarzyłam że sniegu nie ma u Was na działce ,dobrze widziałam czy cos tam zostało ? :roll: :wink: dobrze by sie składało jakby nie było sniegu i ciepło jakos na polku było hihiih :D :D buziaczki zostawiam

 

Jessi jak wstawiono okna - śniegu nie było, potem wieczorem późnym popadało, a teraz uffffffff drogi "czarne" ale naokoło biało :-?

 

W TV zapowiadają jeszcze opady ale od wtorku już ciut cieplej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia piękne okna :o :lol: ,teraz dom prezentuje się okazale, i na pewno cieplej w nim,bez przewiewów,widniej. Nic tylko usiąść i pic kawkę w tak pieknym domku. Gratuluję :p

 

I zdrowiej,a ten Twój Grudnik też nie miał kiedy zakwitnąć :-? . My wszyscy wiosny wyczekujemy,a on zakwitł z opuźnieniem 2-3 miesięcznym. Wszystko się poprzestawiało :roll: . Zakryj go ,bo jeszcze wiosna pomyśli,że za szybko przyszła :wink: i będzie czekała,aż przekwitnie :-?

 

pozdrawiam :D

 

Kawkę pić, ale jak będzie tam cieplej, niby okienka są, ale pod dachem jednak dmucha :-? Kawke będę piła w przerwie, jak weźmiemy się ciut za robótkę :wink: :D

Nu to grudnik... ale za ładny aby go zakryć...

a pisałam WAM... Wigilia po wodzie -Wielkanoc po lodzie.... ot to tylko takie przysłowie :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam tylko nadzieję, że Miśka wkleiła jakąś starą fotę :-? ... ale żeby tak grudniem straszyć :roll: ... feeee...

 

Piękne okna!!!!!.... nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :-? ...spoko, pozytywnie, nie wypadą :wink:

 

Jak już okna macie, to nie ma co zwalać na cimno, tylko kurować się i .....na budowę!!!!!! :D

 

Zdrówka życzę :p

 

:lol: :lol: :lol:

Nie stare zdjęcie oj nie stare... :lol: Grudnik jak na wystawie się poczuł, więcej kwatków ma i pąków :wink: :D Jeszcze go poczęstowałam nawozikiem :wink:

A za oknem przebiśniegi - :D

Nu i w miarę możliwości będziemy oczywiście sami dalej w domu działać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia, okienka super, 1 klasa :D

I bardzo mi się podoba profil (sama wybrałam taki półokrągły 8) ) i kolor....bardzo ładny odcień złotego dębu, stwierdzam, że w każdej firmie jest inny odcień złotego dębu :o ale twój jest super, taki nie za jasny i nie za ciemny, jednym słowem w sam raz i domek ładnie się prezentuje.

No to kolejny etap możesz "odhaczyć" :p :D pasuje to jakoś uczcić 8)

 

No to za twoje okienka :wink:

 

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2415327/2/istockphoto_2415327-celebration-toast-with-champagne.jpg

 

Etap łodhaczony :lol: :lol: :lol:

Też zauwazyłam, że złoty dąb bywa jaśniejszy i ciemniejszy. A orzech był w porównaniu w innych firmach - ciemniejszy.

Wczoraj w dzienniku umieściłam bez taśmy górnej z 2 okna -tak wyglądają jak ciut światła na nie pada... Gdy byliśmy w sklepach typu OBI itp. w K-ku i zwracałam uwagę na drzwi w tym kolorku -to łoj były takie dość jasne :roll:

 

Ale zachorowałam na rolety - wewnątrz w kolorze takim jak okna - Pan Okiennik je też sprzedaje :wink: :D

Gosiu ta pogoda taka siaka... faktycznie musisz uważać aby nie złapać wirusa :-?

Taki profil mi zawsze się podobał - Galana... jeszcze kiedyś zamieścimy w nich wywietrzniki - jeden w kuchni jeden w łazience, koszt jakoś 180 zł, ale one same się ustawiają ... :roll: Tak mówił Pan co wstawiał nam okna, to kiedyś podpytam tego Pana Okiennika, czy takie cacko jest... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka - no kurde dawno mnie nie było, a tu taaakie zmiany...

Okna już są - ładne bardzo :D Wiosna idzie, chociaż u mnie za oknem jeszcze 5 minut temu była taka śnieżyca, że świata nie było widać, a teraz niebo niebieskie i słonko świeci :lol:

Nie daj się chorobie żadnej, bo trzeba ruszać z budowaniem dalej :lol:

 

Nu chyba wszyscy czekamy na wiosenkę...

 

Nic tylko Marzanny nikt nie topił -spalił i dlatego zima jest...

 

Dzisiaj u mnie śnieg za oknem, ale świeci słonko... Tylko zimno...

Chorobie się nie daję i jak mogłabym usiedzieć w domu, kiedy tam wstawiano okna, albo nie pojechać tu i siam, aby popatrzeć sobie na płytki itp. w marketach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też biało za oknem :cry: i sypie jak cholera, momentami świata nie widać :x :evil:

A Asia (kamlotek) pisała mi przed chwilą, że u nich nie ma nawrotu zimy.....no ale jak się zawczasu tą zmorę marzannę utopi w łyżce wody to potem widać efekty :wink: A my Misia nie poszłyśmy za przykładem naszej koleżanki i teraz mamy........cd. atrakcji zimowych......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w sobotkę :wink:

 

Czas leci, niedługo święta, a jeszcze niedawno było BN, a tutaj ot...

Oby tylko się ociepliło, bo wszyscy czekamy, aby ruszyć z pracami. My nawet mieliśmy kupić piecyk tzw. kozę, aby cieplej było, ale nie wiem w końcu czy to ma sens... :roll:

Misiek siedzi i kalkuluje m2 płyty g-k ile, waty ile, okazało się, że wcześniej policzył za mało :lol: a pomysły jakie ma... że niedługo to nie zdziwi mnie, jak wymyśli kominek na środku :lol: :lol: :lol:

 

Jutro podjedziemy jak dobrze pójdzie, bo wtedy ma wolne z Panem -kolegą Miska, który kładzie rurki itp. pod wylewki... aby zobaczył nasz domek, projekt i co poleca... :wink:

 

Życzę WAM dobrego dzionka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też biało za oknem :cry: i sypie jak cholera, momentami świata nie widać :x :evil:

A Asia (kamlotek) pisała mi przed chwilą, że u nich nie ma nawrotu zimy.....no ale jak się zawczasu tą zmorę marzannę utopi w łyżce wody to potem widać efekty :wink: A my Misia nie poszłyśmy za przykładem naszej koleżanki i teraz mamy........cd. atrakcji zimowych......

 

Nu....... tylko nie mam skąd wziąć sianka, a jeszcze mnie posadzą, że zapchałam kukłą na wsi rów melioracyjny, a jak wrzucałabym Marzannę do Uszwicy, przy A4, to też nie zafajnie, bo ktoś zadzwoniłby po policję, że rzekomo dziecko utopiłam... :lol: :lol: :lol:

Ni tak ni siak... z tą Marzanną :lol: :lol: :lol:

 

Ale widzisz... teraz wisła ma stan alarmowy :o

Póki co u nas jakoś narazie nie tak źle...

Od wtorku ma być ładniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Misia,pisałam właśnie z Margay,aby u siebie zatrzymała zimę,skoro i tak ma biało :wink: . To niedawno byłam na papierosie na balkonie i zaczeło sypać :x .

A ja mam pytanie do Ciebie,czy Ty czasami tego Grudnika,nie pomyliłaś z kaktusem wielkanocnym? :lol: . Bo strasznie do siebie są podobne :roll:

 

Faktycznie niekture odmiany b. podobne są tego kaktusa wielkanocnego do grudnika...

 

ale niestety to grudnik :lol:

 

Kaktus wielkanocny ma takie jakby żółte rózyczki na końcach (pałeczki wewnątrz kwiata) wewnatrz, a mój to GRUDNIK :wink:

Ale dzieki Tobie Asiu odkopałam w necie, że u grudnika najlepiej po przekwitnięciu w każdej gałązce złamać po 2 listki -wtedy lepiej gęstnieje i kwitnie za rok.

Tego nie wiedziałam :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...