Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

Witam :wink: :D

 

Niedługo Swięta....

 

Pieczecie Mazurki?

Właśnie się zastanawiam czy w tym roku nie upiec :roll:

 

Co pitrasicie na te święta? Bo ja zerkam po tych kolorowych czasopismach i oczopląsu dostaję...

 

Ja też w kolorowych czasopismach tylko tyle, że budowlanych. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Na święta jedziemy do teściowej, więc się nie martwię. Ona wymyśla potrawy a my jej pomagamy.

 

hihi ja też mam dobrze bo na gotowca do teściowej wyjeżdżamy, a że teściowa bardzo dobrze gotuje i jeszcze lepiej piecze to zawsze pojemy jak bąki :lol: :lol:

 

A pogoda "fajna"...jak nie było na Boże Narodzenie płatka śniegu to teraz ze święconką pojedziemy saniami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i wymienić bieliznę na coś nowszego.

 

Ja też wymieniałam ostatnio....na takie wielkie (antykoncepcyjne) majciory pod brzuch :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Mąż pewnie niezadowolony, ale co tam trochę postu mu nie zaszkodzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Takie majteczki przy takiej pogodzie na pewno się przydadzą, dzidziuś będzie miał cieplutko.

teraz to o męza bym sie nie martwiła....jakoś da rade :wink:

a dzidziuś musi miec cieplutko!! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to doborowe babsike towarzycho...

 

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

 

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

 

Nu coś ucichł...

 

To ja myślałam, że tutaj kobietki napiszą mi przepisy, a one -łot do rodziny i z głowy.................. Ale WAM dobrze :wink:

Jakoś przed BN to i pierniczki itp. A tutaj zerkam na te mazurki... i sama nie wiem... Nic tylko upiekę serniczek z brzoskwiniami -tym bardziej, że sprawdził się i pyszny i na duża blaszkę :wink:

Ło i łoooooooooo a co ja będę dumać... jajca będą a to najważniesze :lol:

 

Dzisiaj w sklepie zatrzymałam się przed barankami z lukru... Tak dumam ten nie -za duży, tu króliczki (zajączki :roll: ), patrzę jest!!!!!!! Hura akurat ostatni a taki jaki chciałam -nie za duży nie za mały :wink: W duchu myslę - udało mi się bo na końcu półki -schowany stoi.

Wyciągnęłam rękę -sięgnęłam owego baranka zadowolona, ale tak patrzę na niego... a jemu co to... głowy nie ma :o I jakoś taka głupawka mnie złapała, chichrałam i chichrałam. Kupiłam wiekszego, ale z główką :wink: :lol:

 

Wyobraźcie sobie, jaka byłam w szoku, gdy weszłam na konto dzisiaj, a tutaj... ZWROT VAT :D W dodatku kilka dni temu już był.

 

A ja myslałam, że przyjdzie mi bite 6 m - cy czekać -u mnie do czerwca, a tutaj proszę bardzo. Niespodzienka. :wink: :D

 

Najważniejsze, że wszystko było ok w WZM :wink: Bo jednej pozycji nie byłam pewna, czy dobrze w końcu odjęłam... :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to same dobre wieści... kaska się przyda, nie ma to tamto :roll: ...

 

Serniczek mówisz... jak sprawdzony i na dużą blachę (i tak znika w dwie godziny, do małej nie ma co piekarnika rozgrzewać :wink: ) to dawaj przepis... bedziem piec :lol:

 

Mama mi przywiozła ostatnio baranka z cukru, ale takiego innego, wygląda jak gipsowy :roll: ... może przez to wytrzyma do świąt :-? :wink: :lol:

 

Misia... jak wiem, że wiecie, ale tak dla spokoju ducha... nie dajcie przypadkiem styropku pod ścianki działowe :roll: ... my działówki robimy na chudziaku (u nas trochę tłuściejszy ten chudziak), dopiero potem każdy pokój oddzielnie zalewamy wylewką :)

 

Pozdrawiam serdecznie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to doborowe babsike towarzycho...

 

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

 

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

 

Nu coś ucichł...

 

Dzięki za pamięć o mnie, żyję :wink:

 

Ja mam cztery kobitki w mieszkaniu to wszystko już widziałem :oops: i żadny temat mnie nie rusza.

Najlepiej jak robię zakupy zbiorcze i wiozę podpaski / sterta /, mała sęsacja przy kasie . :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Zwrot vat to to tak jakby lewa kasa . :p

Na co pięknego pójdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to same dobre wieści... kaska się przyda, nie ma to tamto :roll: ...

 

Serniczek mówisz... jak sprawdzony i na dużą blachę (i tak znika w dwie godziny, do małej nie ma co piekarnika rozgrzewać :wink: ) to dawaj przepis... bedziem piec :lol:

 

Mama mi przywiozła ostatnio baranka z cukru, ale takiego innego, wygląda jak gipsowy :roll: ... może przez to wytrzyma do świąt :-? :wink: :lol:

 

Misia... jak wiem, że wiecie, ale tak dla spokoju ducha... nie dajcie przypadkiem styropku pod ścianki działowe :roll: ... my działówki robimy na chudziaku (u nas trochę tłuściejszy ten chudziak), dopiero potem każdy pokój oddzielnie zalewamy wylewką :)

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie :p

 

 

Arctica, to mi kołek zabiłaś...

My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to doborowe babsike towarzycho...

 

Tylko Zbysio zdegustowany pewnie :roll: :wink: :lol: ... bo jakoś cichutki ostatnio :-?

 

Zbysiu to juz do Szwecji dojechał na orbiterku -teraz zapewne wraca :roll: :lol:

 

Nu coś ucichł...

 

Dzięki za pamięć o mnie, żyję :wink:

 

Ja mam cztery kobitki w mieszkaniu to wszystko już widziałem :oops: i żadny temat mnie nie rusza.

Najlepiej jak robię zakupy zbiorcze i wiozę podpaski / sterta /, mała sęsacja przy kasie . :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Zwrot vat to to tak jakby lewa kasa . :p

Na co pięknego pójdzie ?

 

Zbysiu to sensacja jest dla tych takich ciut zamkniętych ludzi. Ja Bogu dzięki też mam facecika, który kupi podpaski jak trzeba. :wink: Nu ale TY to zapewne ilością ludzi szokujesz :lol: :lol: :lol:

 

Zbysiu zwrot vat pójdzie na cosik pięknego :wink: Najpiekniejszego...

Na DOMEK :D Zapewne drzwi balkonowe -tarasowe 3 skrzydłowe i starczy na drzwi wejściowe - ewentualnie dołozymy do docieplenia budynku... nie wiem.

Wiesz bez kredytu, to każdy grosik ważny :wink: :D

A jak ma się cel - to pomimo, iz jestem kobietką i przechodzę wzdychając koło wystaw sklepowych, to cieszę się nawet ze styropianu :lol: :lol: :lol:

Byle do przodu :wink: A ja zbyt duzo zwrotu nie miałam, bo wcześniej bralismy też sporo bez vatu -a to na jedno wychodzi :D Nu czasami korzystniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! :p

ale z Ciebie szczęściara.....już Ci kase zwrócili!! 8)

..a ja nawet nie zabrałam sie do tego VAT-u.

i nawet nie mam pojęcia jak do tego się zabrać :x

 

Kaluś dasz radę odliczyć sama -spokojnie! Skoro ja odliczyłam, a nie cieprię takiej papierkowej roboty, to odliczysz... To nie trudne. Ja z początku jakieś wzory nawet zaczęłam tworzyć :lol:

 

Najtrudniejsze w tym wzystkim to sprawdzić co się nada do odliczenia a co nie i nie szukaj żadnych kodów do towarów -teraz nie ma takiego wymogu... ja nie pisałam i nie szukałam. Żadnych PKWiU. Nie ma to nie ma :wink:

 

Ja poświęciłam 2 dni i cyk zawieźliśmy do US.

 

A teraz czeka mnie PIT :-? :roll:

 

Kala raz w roku możesz rozliczyć vat -WZM, mi podpowiedziała w US, że najlepiej pod koniec roku, bo wtedy uzbierasz te faktury za rok... i nie ma jeszcze tych PIT-ów. U Ciebie, będziesz mogła spokojnie z 2009 roku dołączyć faktury do WZM i te z tego...

Powodzenia :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, to mi kołek zabiłaś...

My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

 

Eeee... ja myślałam, że normalne, murowane... jak k-g to nie było marudzenia :wink: ... tak mierzę własną miarką i nie mogłam się dodumać dlaczego najpierw wylewki później ścianki :) ...

 

i przypominam się z sernikiem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arctica, to mi kołek zabiłaś...

My wylewki i na nich ścianki działowe -z regipsów. Tak jak w projekcie. :roll: Aaaaaaaa bym zapomniała, w tych wylewkach wzmocnienie będzie. :wink:

 

Eeee... ja myślałam, że normalne, murowane... jak k-g to nie było marudzenia :wink: ... tak mierzę własną miarką i nie mogłam się dodumać dlaczego najpierw wylewki później ścianki :) ...

 

i przypominam się z sernikiem :roll:

 

Kochana... oto przepis na 1 str. jakoś 2 post -to mój przepis :wink: -sprawdzony znaczy się :D

 

http://forum.muratordom.pl/przepisy-obiadowo-deserowe-pan-z-kola,t172038.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...