Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ten pod spodem sernik cappucino też jest ok :wink: :D

 

Może jego zrobię? :roll:

 

A nawet się wtrącę, ze bardzo dobry, bo mój zrobił capuccino według Twojego przepisu i bardzo mi smakował :D

 

Gosiu ten Twój to zdolny chłopak :wink: :D

Mój mi tylko powiedział: - upiekłbym placek, kiedys piekłem (hm :roll: ), ale jak by Tobie posmakował, to musisałbym potem piec jeszcze placki :lol: :lol: :lol:

Ot se wymyslił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj słonecznie ba nawet wiosennie :D

 

Aż wierzyć się niechce, że nagle taka zmiana pogody nastąpiła.

 

Życzę dobrego dzionka... ja zaraz zmykam po rurki i inne materiały z Miśkiem :wink:

 

Wczoraj caluśki dzionek do 18 byliśmy w domku... Wszystko porządkowaliśmy -aby pusty dom był, a nazbierało się i pustaków itp.

Wczesniej rano ciut Misiek poćwiczył ze mną callanetics, w nocy słyszę Miska:

- callanetics... syyyyyy... callanetics...

 

:lol: :lol: :lol:

A się ciut wczoraj nadźwigalismy -zwłaszcza Misiek...

 

Uciekam... kawę już wypiłam :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani -czas na porządki przed wylwekami :wink: Domek musi być pusty -ani śrubki :wink: :D

 

Najpierw rurki itp. Dzisiaj też cały dzień nam minął -wyjechaliśmy po 8. a wróciliśmy po 17.

 

Malowałam rury a Misiek przykleił ytong pod okanmi i uszczelnił dokładniutko pianką nic od okienek nie dmucha... :wink:

 

Jutro jak dobrze pójdzie to zaczniemy układanie rur :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochana...ja widzę, że wiosennego powera dostaliście :lol:

Wszystko się budzi do życia, a my budowlańcy musimy brac się do roboty (chociaż moi budowlańcy całą zimę pracowali :lol: ).

Jesteście krok przed nami więc będę śledzić, jak Wam idzie układanie rurek :D [/b]

 

Witam :wink:

 

Iwonko tylko patrzeć, jak zaraz będziecie krok przed nami :wink: Z takim zacięciem :D My teraz rurki będziemy kłaść (my pomagamy tylko hydraulikowi) popołudniami, bo nasz hydraulik ma pracę. Sam wczoraj powiedział, że szkoda, że np. zimą się nie umówiliśmy, no i faktycznie by już ten etap był gotowy pod wylewkę :wink:

Jak wpadnie ekipa z kilku osób znowu u Ciebie Iwonko -to zaraz przeczytam - Przeprowadzka :wink: :lol: Czego życzę z całego serducha :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie wiosennie !!!! :p

a te piekne krokusiki to juz na Twojej działce??? :o

 

witaj Kalaaa... widze, że dzisiaj wolne od nauki :wink: :D

Kaluś niestety nie, to są kwaitki, które rosną u mnie przed domkiem, niestety tam nie mogę narazie nic posadzić -sporo ziemi musimy nawieźć najpierw. Nu ale napewno tam będą też rosły :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka ruszyłaś z kopyta :o . Rurki,kózka-wykańczanie rozpoczęte. Kiełbaska-sezon domowy uważam za otwarty :lol: . Trzymam kciuki za dalsze postępy.

 

Nu tylko dzisiaj jednak cosik hydraulik nie zadzwonił po 15 -tej, a mieliśmy dalej te rurki robić, może dłużej pracował :roll:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-162.gif

A nie ma jak do niego się dodzwonić, bo on nie cierpi telefonów kom.-twierdzi, że woli być wolny :roll: :wink:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14515/SugarwareZ-094.gif

 

Dzisiaj za to pojechaliśmy i pomalowalismy zakupione dzisiaj rurki... :wink: :D

 

Asiu no tak sezon otwarty -powoli aby do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego maluje się te rurki?

 

Asiu rurki stalowe i miedzoane powinno pomalować się farbą tzw. minią -przed korozją, rdzewieniem się zabezpiecza. :wink:

My daliśmy stalowe, mielismy dawać miedziane, ale i hydraulik i inni od C.O. proponowali nam stalowe, wiesz potem ze zmianą pieca jest ok. Miedziane rurki są węższe... :wink:

To tak jak zabezpieczasz drewno -wieźbię dachową, tak zabezpieczasz rurki -spisz spokojnie :wink: Ale spawy jeszcze nie pomalowne -przed próbą. Podczas spawania wiadomo, że farba Ci się spali , podczas gięcia uszkodzi -dlatego maluje się potem drugi raz.

Farba szybko schnie -malowałam na zewnątrz to z 10 minut przy wiaterku i na słonku i już suche :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...