Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Miska pewnie na budowie siedzicie i działacie bo słyszałam że pogoda tez piękna jest tam 'u nas' :D :D :D buziaczki przesyłam

 

Witaj Jessi :wink:

 

Mieliśmy dzisiaj jechać, ale wzięłam się za solidne porządki. Poza tym nasz hydraulik na całe 2 dni do nas przyjdzie, bo ma ciut pracy, myslał, że się wyrobi popołudniami aby do nas przyjeżdżać, ale niestety, musimy poczekać. Nu ale jest ciut robotki -trzeba np. dziurę wykuć do wody :wink:

 

Była super dzisiaj pogoda -słonko, wiatr i ciepło.

Wzięłam się za mycie okien, pranie, nu porządki na maksa -ledwo żyję :lol: A jeszcze zostały mi 2 okna (zapomniałam o oknie w łazience :-? ) :o :wink: :lol:

Pozdrawiam wiosennieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Misiu!!!

Ja tak wiosennie i świątecznie dziś zaglądam do wszystkich :D

Kurcze ja myślałam,że wy wszyscy w jakiś sen zimowo-forumowy zapadliście jak ja,ale widze,że jednak nie...aż wstyd się przyznać,że nie zaglądałam i nie śledziłam :oops: :oops: :oops:

Ale troszkę nadrobiłam i czytałam,że wylewki się szykują!!! No to juz zobaczysz,domek zrobi się taki czyściutki.Ale na chwile....aż zaczną się następne prace :lol: :lol:

Zostawiam buziaki i lecę do mojego małego,bo coś mi marudzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie i materiały juz zakupione :wink: Ba nawet zakupilismy miskę sedesową -wiszącą, bo komplet cały to 399 zł. A śruby do regulacji ma i deseczkę odrazu, wsio. Porównywaliśmy chyba z pół godziny z innymi - firmowymi bardziej :wink: i nu ja żadnej różnicy nie widziałam. to po przepłacać, chyba, że ktoś chce mieć inny kształt itp.

 

Nu i zbłądziliśmy oglądając drzewka w takim centrum ogrodniczym... szczerze, to ja nie wiedziałam, że te magnolie takie drogie :o Liczyłam z 20 zł. :lol: Pooglądaliśmy ale nie kupowaliśmy, bo u nas zakup będzie MOŻE jesienią, albo za rok :-? :cry:

 

Nachodziłam się po tych sklepach i jestem padnięta... a od tych ozdób -kurczaczków, zajączków, kwiatków można dostać oczopląsu :lol:

 

margay & kala napisały:jak by mi sie przydała twoja energia, mi też brak jeszcze wiosennej energii.......

 

Słonko zaraz naładuje WAS kofane :wink: :D Aż strach pomysleć jak dostaniecie powera :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Misiu!!!

Ja tak wiosennie i świątecznie dziś zaglądam do wszystkich :D

Kurcze ja myślałam,że wy wszyscy w jakiś sen zimowo-forumowy zapadliście jak ja,ale widze,że jednak nie...aż wstyd się przyznać,że nie zaglądałam i nie śledziłam :oops: :oops: :oops:

Ale troszkę nadrobiłam i czytałam,że wylewki się szykują!!! No to juz zobaczysz,domek zrobi się taki czyściutki.Ale na chwile....aż zaczną się następne prace :lol: :lol:

Zostawiam buziaki i lecę do mojego małego,bo coś mi marudzi :wink:

 

 

Witaj Asiuuuuu :wink: :D Nu ja się zastanawiałam gdzie TY przepadłaś :roll: Ale super, że wpadłaś :D Koniec snu zimowego :lol:

 

Asiu wylewki i zaczną się sufity, ściany i koniec byczenia w domku!

 

Buziaki slę -pozdrawiam wiosennie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie ....

 

Witaj. :)

Szkoda,że nie wiedziałem może byśmy się spotkali :(

Byłem z mamą w szpitalu na kątroli w Tarnowie .

Ze Skawiny to ładny kawałek.

Centralne ładnie wam idzie , jeszcze trochę i domek do zamieszkania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

Dzisiaj od rana byłam w Tarnowie ....

 

Witaj. :)

Szkoda,że nie wiedziałem może byśmy się spotkali :(

Byłem z mamą w szpitalu na kątroli w Tarnowie .

Ze Skawiny to ładny kawałek.

Centralne ładnie wam idzie , jeszcze trochę i domek do zamieszkania. :)

 

Oj ze Skawiny faktycznie Zbysiu spory kawałek :o Właśnie może byśmy się spotkali :cry:

Zbysiu ten mój dumał i dumał -nie daje mu to spokoju, że jednak mogliśmy górą puścić rurki :roll: Bo gdy zabraknie prundu pompka nie będzie działała, to przy takim obiegu bez problemu sobie by popchnęło wodę :o Ale da niżej piec - za ścianą w kotłowni ( któej jeścio nie ma :D ).

W sobotę z rurakmi ciąg dalszy :wink: potem dopiero się zacznie... izoalcja, ściany, sufity, kaznalizacja do końca i woda, prąd jeszcze... oj Zbysiu ciut pracy jesssssssst -ale w końcu pustaki były cięższe.

A jak sobie przypomnę, że autem jechałam powoli aby Miśkowi do góry wciągnąc te duże pustaki kominowe -to smieje się z naszych pomysłów. Ale siły nie miałam wciągnąć - by w połowie mnie do góry pociągnął.

 

Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

 

Potrzebowaliśmy szybko rozrusznik wszczepić, miała arytmię do 6-8 sek :o

Tu nas skierował znajomy lekarz.

Już miesiąc po zabiegu, była do kątroli , wszystko OK. :wink:

Kolejna w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,dobrze,że ja magnolie dostałam w prezencie na parapetówkę :lol:

W ogóle prawie wszystkie rosliny jakie mam ,to nie mój nabytek tylko dostałam 8)

Ale z tym sadzeniem,to u mnie tez najwyzsza pora tzn.ja myslę akurat o owocowych drzewkach.Achhhhhhhhhhh...ciężko nam się jakoś zebrać :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zbysiu to Twoja mama z Tarnowa, czy tutaj specjalista? Mam nadzieję że z mamą Twoją dobrze :wink: Pozdrowieńka.

 

Potrzebowaliśmy szybko rozrusznik wszczepić, miała arytmię do 6-8 sek :o

Tu nas skierował znajomy lekarz.

Już miesiąc po zabiegu, była do kątroli , wszystko OK. :wink:

Kolejna w czerwcu.

 

Zbysiu, to dobrze, że wszystko ok. :wink: Straszna ta arytmia :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domek prezentuje się wspaniale, zarówno w zimowej, jak i wiosennej szacie.

Kózka także (żeby nie napisać, że przystojna jest :lol:).

Pozdrawiam!

 

Witam :wink:

 

Kózka jak się nagrzeje, to memnt kiełbacha usmazona :lol: Nu i tutaj jest dla mnie przekleństwem -ostanio zjadłam 3 pętka kiełbaski... co się zakręciłam to już szamałam, bo ten zapach kusił :wink: :lol:

 

Też pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,dobrze,że ja magnolie dostałam w prezencie na parapetówkę :lol:

W ogóle prawie wszystkie rosliny jakie mam ,to nie mój nabytek tylko dostałam 8)

Ale z tym sadzeniem,to u mnie tez najwyzsza pora tzn.ja myslę akurat o owocowych drzewkach.Achhhhhhhhhhh...ciężko nam się jakoś zebrać :roll:

 

A ja dostałam jakiegoś wirusa :roll: , dośc, że tyle pracy przed nami, to ja będąc w sklepie nabrałam nasion -marchew, rzodkiewka itp. Nie szalałam z duża ilością, bo pomyslałam o warzywach na obiad np. Tylko zapomniałam o jednym!

Działka nie ogrodzona -psy biegają... mało tego to glina :-? :-?

Wydumałam, że najwyżej w najbliższej przyszłości zakupię siatkę taka ogrodniczą -hm chyba z 50 cm -taka plastikowa, aby zasłonić sobie swoje warzywa... Nu tak, tylko w którym miejscu posiać :roll: Poza tym ziemię bym musiała zakupić :o

Dumałam tak kilka dni, będąc w domu -tam na budowie, nawet rozglądałam się, gdzie nie daleko aby podlać zrobić ten nieduży ogródek... i w końcu wpadłam na jeszcze jeden pomysł, że co ja sie będę bawiła w ten ogródek, a może lepiej... kupić balkonówki i z 6 sztuk postawię sobie na balkonie :roll: :lol:

Rano podleje, wieczorem też, ziemie kupię :wink:

Tylko, czy to wystarczy i wyrośnie ahahaaaaaaaaaaaaaaaa :lol:

 

A potem powiedziałam sobie -oj babo babo, jakaś ty głupia... :lol:

I narazie dumam nad tym pomysłem, jeszcze mam ciut czasu, bo w kwietniu sianie -ewentualne :lol:

 

Toż tam zielsko a opielic tez trzeba... czasu nie będe miała, poza tym tyle kopców kreta mam na działce... że SZOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK :o

 

Asiu zazdroszczę takich prezentów :wink: :D Super!

Ja ciut działki mam, więc zanim wyrównamy itp. a gdzie tam drzewka...

Z tymi drzewkami też trzeba przemysleć, aby potem nie wycicinać po latach :lol:

 

co do tych nasion to nie wiem czemu ale ciągle mam je w torebce :roll: Misiek mówi, że kolejny mój zwariowany pomysł :evil: Powiedziałam jemu -jeszcze będziesz chciał młodziutką marcheweczkę :wink: :lol:

Teraz jednak muszę liczyc się z tym, że lokator -Kret może mi zepsuć ten ogród, a te balkonówki to nie fiem nie fiemmmmmmmmm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka - wpadłam z wiosenną rewizytą :

http://gfx.efotek.pl/images/39v127gudirxuoj3ahkz.jpg

Nie wiem co to jest, ale u mnie na działce z ziemi wyłazi w sporych ilościach :D :lol:

Normalnie jestem w szoku jak patrzę na Wasze postępy budowlane :o

Rurki się układają, obiadki się gotują - rewelacja :)

Wiosna chyba nam wszystkim dodała sił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!!!

 

Wam to fajnie, już Wam nie nakapie :( , tes tak kcem :roll: ...

A nam właśnie na jutro przelotne zapowiadają i jak nam zalewane kolumny rozmoczy to :evil: .... nawet nie chcę myśleć :x , ma być słonko!!!, noooo doooobra wystarczy, że deszczu nie będzie :wink:

 

Miśka, kret Ci marchewki nie wszamie, on ino glizdy zjada :roll: , najwyżej wykopie z kozioniem :wink: :lol: ... ale do krzynki to marchewka nie nada :) ...

 

My też niebawem rurkami się zajmiemy, tylko na początek takie większe gabarytowo pójdą :lol: , kanaliza pod chudziak :lol: ... echhhh aż mi to wsio ciężko ogarnąć myślami, ale wymyśliliśmy, że po świętach camping ściągniemy i nie będziemy dojeżdżać... znaczy się i tak nie jeździmy z domu tylko nocujemy u brata, ale to i tak 20parę kilosów... i to pakowanie i zbieranie całych bambeli :roll: ... i to najczęściej na mojej głowie bo chłop zazwyczaj coś tam kończy :roll: ... ale sobie pomarudziłam :oops:

 

Haaaa... drzewów sobie nakupiłam, nawet adres dostawy na budowę podałam... ciekawe kto to będzie sadził :-? ....

 

aaaaa.... zapomniała bym... mój grudnik też ma pąki :roll: ... chiba cuś mu się pośmajdało :-?

 

Pozdrawiam wiosennie i........ plissssss - bezdeszczowo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...