Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kometarze do mojego dziennika:)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nu mnie też cholercia łapała, najpierw nie mogłam się przez cały dzionek zalogować w końcu wybrałam opcję - zapomniałam hasła, wyskoczył m i login po & amp; :( stąd nie mogłam wejść, teraz poprawiono mój login -na mój!!!! Poza tym w święta zaczęłam czekać kilka minut na otwarcie się komentarzy, poza tym nie mogłam wysłać życzeń do nikogo -ba o komentarzach i dzienniku mogłam zapomnieć... Dzisiaj tez czekam na otwieranie się stron... :( Wczoraj uzupełniałam dziennik - 2 ostatnie posty do poprawy -nie ma zdjęć i poprzestawiało wyrazy! dlatego uzupełnię jak wróci wsio do normy... Szok... A wcześniejsze 3 posty weszły ale z mniejszą ilością zdjęć... nie wiem czy są błędy w pisowni... Nie wiem jak dzisiaj to działa -ale ALE JESTEM ZADOWOLONA ŻE MAM SWÓJ LOGIN - SAMO & z góry dziękuję:)

Jestem zmęczona od rana w domku - układaliśmy i docinaliśmy styropian i to nie jest hop siup... zwłaszcza z tymi rurkami - jutro 1/3 została, ale trzeba odciąć prąd, wynieść piecyk... niby mało, ale ciut zostało do roboty... W poniedziałek wylewki:)

 

Dziaisj jeszcze mierzyłam wszystkie rurki i zaznaczałam na planie - aby potem nie przebić rurki :)

 

Fajnie WAS widziec...

 

Gosiu mnie też szlag trafia z tym czekaniem na otwarcie strony... ja wchodzę w swój profil i tam mam ostatnie wpisy i tak szybciej odnajduję wsio...:)

Dziennik wczoraj jak szukałam to go w spisie nie znalazłam ahahaaaaaaaaa... ale znalazłam pod swoim postem...

Oj ciut potrwa zanim wsio zacznie działać jak ma... aby szybko:)

Ja jutro znowu od ranka do pracki -do domku... najgorzej, że muszę piecyk wynieść i zero ciepełka w domku:( Ale damy radę:)

 

Pozdrawiam WAS...buziaki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessi oj tak, od raniutka do wieczora, niedawno wróciliśmy - wsio przygotowane pod wylewki -jutro jeszcze prądzik puszczamy dołem, żeby wiedzić, gdzie będą ściany, zaznaczaliśmy na folii:wiggle:więc widziałam odkąd dokąd ten mój pokój, ten salon.:D.

Jutro jedziemy z kabelkami.

Rano nie jest ciepło. Musieliśmy kózkę wystawić, palić nie moglismy -bo styropian, folia juz porozkładane... Później ociepliło się - ale w domu hula wuatr górą, więc nie jest za ciepło - poza tym ja zmaźluch;).

 

Jak się wyrobię i wsio będzie ok -to uzupełnię dziennik... Narazie mykam do kuchni, Misiek mięsożerny:cool:, trza o chłopinkę zadbać, aby miał jutro siłę:D.

 

Cieszę się, że szybciej już otwierają się stronki...

 

:stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu:D

 

Tak rurka jest schowana na ścianie do kaloryfera w łazience, misiek akurat zaszpachlował ją. W kuchni też sterczy tam gdzie będzie ściana pomiędzy jadalnią rurka bordowa i biała - będzie grzejnik 10 żeberkowy plus podłogówka.

 

Wiesz to nie taka oryginalna podłogówka, że masz skrzynkę itp. To ala podgrzewacz podłogi, będzie też sterownik przy nich. W łazience grzejnik drabinkowy. Na ścianie.

 

Gdy powstaną ścianki wszystko bardziej nabierze wyglądu. Teraz też widać w pomieszczeniu rurki... jest do 2 piecy komplet, a oprócz tego wystaje rurka, też gdzie powstanie ścianka między pom. gosp. a wiatrołapem. Tam będzie grzejnik prócz podłogówki 3-4 żeberkowy.

 

Powiem szczerze, że tak ciągle na kucaka i schylonym być to makabra, mnie nawet pobolewał wieczorem kręgosłup. Fakt od rana do wieczora.

 

Nu ale teraz krótki odpoczynek, gdy będzie sobie schnąć wylewka to planujemy drewno przywieźć, które jest do ścięcia... zresztą ja to już się gubię co dalej... potem, tylko słyszę od Miśka- a wiesz jeszcze trzeba będzie zrobić to... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajer wprowadził murator. :p:p

Jak nie jesteś zalogowany to nie pokazuje ci zdjęć wklejanych ostatnio w dziennikach budowy. Chciałam sobie u Miśki podglądnąć, :p:p:p:pco tam wykańcza w domku a tu lipa jakieś cyferki i literki a jak się załogowałam to proszę jak ładnie kawa na ławę wyłożone.:lol2::lol2:

 

 

Miśka przyznaj się, co w ustawieniach pozmieniałaś może i ja takie coś wprowadzę.

:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać, że Ty Miśka powinnaś dostać jakiś puchar od muratora za to ile pracy wkładasz w ten dom.

http://emoty.blox.pl/resource/23_130_2.gif

Nie wiem czy znajdzie się jeszcze na tym forum druga taka super babka jak ty. Oj mąż to Cię po stopach powinien całować.

 

Nieźle praca wam idzie. Gratuluję.

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci lokator się wprowadził. Nie licha historia, ale na pocieszenie dodam,:lol2::lol2::lol2::lol2: że nie tylko ty masz dzikich lokatorów. Ja w zimie miałam coś dużego co sobie jadalnie:stirthepot: i toaletę z mojego salonu w piwnicy zrobiło. Niekulturalny był to zwierz, bo po sobie nie posprzątał i pełno piór i kupek pozostawiał a przed wejściem którędy wchodził pełno krwi i piór z kosteczkami było. Ptaszek najwyraźniej był za gruby i nie mógł mu przez ta dziurę w całości przejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajer wprowadził murator. :p

Jak nie jesteś zalogowany to nie pokazuje ci zdjęć wklejanych ostatnio w dziennikach budowy. Chciałam sobie u Miśki podglądnąć, :p:p:p:pco tam wykańcza w domku a tu lipa jakieś cyferki i literki a jak się załogowałam to proszę jak ładnie kawa na ławę wyłożone.:lol2::lol2:

 

 

Miśka przyznaj się, co w ustawieniach pozmieniałaś może i ja takie coś wprowadzę.

:D:D

 

Ja nawet nie wiedziałam, że tak jest ze zdjęciami, bo jak wchodzę to jestem automatycznie zalogowana

 

Aniu... o jakie ustawienia chodzi? O zdjątka, jak wkleić i ten rozmiar, czy cosik innego?

 

Ja to najpierw z załącznika korzystałam, ale potem obcykałam jak szybciej wklejać te fotki i je powiekszać... można je dać od lewej, prawej, wyśrodkować itp.

Ale ja nie dodaję z kompa tylko z netu fotki...

Napisz czy o zdjątka chodziło...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać, że Ty Miśka powinnaś dostać jakiś puchar od muratora za to ile pracy wkładasz w ten dom.

http://emoty.blox.pl/resource/23_130_2.gif

Nie wiem czy znajdzie się jeszcze na tym forum druga taka super babka jak ty. Oj mąż to Cię po stopach powinien całować.

 

Nieźle praca wam idzie. Gratuluję.

:D:D:D

 

Eeeeeeeeeee tam, są są takie KOBIETKI ;) O chocby - Arctica:D

 

właśnie powinien nosić mnie na rękach i nie nosi... Bydlak no... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci lokator się wprowadził. Nie licha historia, ale na pocieszenie dodam,:lol2::lol2::lol2::lol2: że nie tylko ty masz dzikich lokatorów. Ja w zimie miałam coś dużego co sobie jadalnie:stirthepot: i toaletę z mojego salonu w piwnicy zrobiło. Niekulturalny był to zwierz, bo po sobie nie posprzątał i pełno piór i kupek pozostawiał a przed wejściem którędy wchodził pełno krwi i piór z kosteczkami było. Ptaszek najwyraźniej był za gruby i nie mógł mu przez ta dziurę w całości przejść.

 

Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj... :jawdrop: Ja to tylko mam nadzieję, że tam nie zamieszkają, bo w końcu tak czy siak będzie tam ktos im chodził, a poza tym też podbicie będzie robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(Misia.......brak słów........szok.....niedowierzanie............ból okropny...........nie mogłam powstrzymać potoku łez - a co dopiero czują rodziny ofiar?????..........przerasta mnie ta tragedia.......:( Mam przed oczami Pierwszą Damę.......taka ciepła, szanowana kobieta......:( i prezydent......:(.....SZOK..........

 

 

Zostało nam się modlić i pamiętać........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(Misia.......brak słów........szok.....niedowierzanie............ból okropny...........nie mogłam powstrzymać potoku łez - a co dopiero czują rodziny ofiar?????..........przerasta mnie ta tragedia.......:( Mam przed oczami Pierwszą Damę.......taka ciepła, szanowana kobieta......:( i prezydent......:(.....SZOK..........

 

 

Zostało nam się modlić i pamiętać........

 

To najbardziej tragiczne wydarzenie w tej niepowojennej Polsce - tak m.in. powiedział premier D. Tusk.

Zginęło tyle osób, nie tylko Para Prezydencka... Gosiu ja co na chwilę przełączę na inny kanał zaraz znowu oglądam relacje w TV, nie wiem. Jestem w szoku...

 

Brak słów...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...