Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Tomku

 

nie masz pojęcia jak o wiele lepiej pisze się do Ciebie, wiedząc, że słyszysz to co do Ciebie piszemy. Dziś kolejny dzień ogromnego postępu, usłyszałeś a następnie zobaczyłeś Aneskę. Ona jest takim naszych dobrym duszkiem który stanowi łącznik między forum a Toba, i nawet wredny OJOM nic tu nie ma do powiedzenia.

Spoko dziś już próbowałeś nawet coś powiedzieć, znak to że idzie ku lepszemu, i to z dnia na dzień coraz większymi krokami.

 

Bardzo tu wszyscy o Tobie myślimy, śląc za każdym razem wiele pozytywnej energii. Pamiętaj Tomku, że byliśmy, jesteśmy i będziemy tu tak długo Cię wspierać, jak tylko będziesz sobie tego życzył.

 

Wkrótce Twoje urodziny, wiemy że te urodziny będą dla Ciebie szczególne. Do tego czasu będziesz pewnie już 'na nogach', czego Ci z całego serca życzę

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymuszonej przerwie mogę i ja się zameldować wieczorem. :D

Radość noszę wielką w sercu, że tak pięknie walczysz, Tomku, wiem, że ta walka będzie na pewno wygrana.

Towarzyszę Ci w niej cały czas, chociaż mnie nie widać.

Jednak jestem przy każdym Twoim westchnieniu i oddechu, przy każdym drgnięciu.

I będę - aż wstaniesz i do Majki i swoich cudnych Dzieciaków się uśmiechniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minęła godzina 20, w oczekiwaniu na nowe, dobre wieści od Jaska przypominam o naszym codziennym spotkaniu o 21.30

 

Jest coraz lepiej, ale będzie jeszcze lepiej, Tomku ponownie będziemy dziś z Tobą

 

Specjalne zaproszenie dla Zeljki naszej kochanej :D

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...