Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Tomku

 

Dziś będzie trochę inaczej, oczywiście nic się nie zmieniło w kwestii, ważności, wsparcia i przesyłania dobrej energii, ale nie będę o tym pisał, bo Ty i tak o tym wszystkim dobrze wiesz.

 

Dziś napiszę, o Tobie dla tych który Cię nie znają. Co poniektórzy mogą się zastanawiać skąd taka 'armia' ludzi stoi tak murem za Tobą. Po prostu Tomek jest dobrym człowiekiem, w pełni znaczenia tych słów. Nie znam nikogo komu Tomek by nie pomógł, jak ten tego potrzebował. A że jest człowiekiem renesansu i zna się na bardzo wielu rzeczach, to i zakres oferowanej pomocy jest ogromny.

Choć jego nick mógłby sugerować iż jest człowiekiem w lekko już zaawansowanym wieku, to jednak siedzi w nim cały czas młody duch, w dodatku wieczny optymizm i patrzenie na świat szukając w nim tylko pozytywów przysporzyło mu ogromne rzeszę znajomych i przyjaciół.

Sam mam tą przyjemność znać Tomka od ponad sześciu lat i wiem, że przed nami jeszcze wiele lat wspólnej przyjaźni i wielu kontaktów.

 

Wiem Tomku, że już wkrótce wrócisz w pełni sił do nas, bardzo nam Ciebie brakuje, bez Ciebie to forum jest niekompletne. Mówi się, że nie ma ludzi nie do zastąpienia, ale od każdej reguły jest wyjątek i Ty właśnie jesteś takim wyjątkiem, Ciebie zastąpić się nie da i nawet niech nikt nie próbuje, bo szkoda jego czasu. Tomek1950 jest tylko jeden, tak było, jest i będzie!

 

do zobaczenia Przyjacielu

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palce mi się plączą z niecierpliwości co dzisiaj znowu , Tomek, zmalowałeś 8) ]

Jestem niezmiennie, bo czekam na Ciebie nasz Przyjacielu i wierzę, że jeszcze nie raz podjedziesz pod Starą Stajnię :D

Kamper już zamówiony ... trasę do Komturii na pamięć znam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był Dzień Rodziny w naszym przedszkolu, czyli Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym. taka już kilkuletnia tradycja, bardzo sympatyczna. Pozdrawiam i wysyłam całą radochę z zabaw właśnie Tobie. I trochę smaczków na dobre jedzonko, i nie tylko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...