Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też spóźniona, ale już jestem!!! "Wielką nam uczyniłeś radość w sercach naszych tymi gestami swoimi" - że napiszę parafrazując nieudolnie poetę naszego!!!

Maksiu pięknie opisał Twoją Osobę - najpiękniej, bo szczerze, z serca !! Nie znam Cię osobiście, ale już niedługo mam nadzieję to nadrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że o tej porze - ale pora nie ważna jest zatem to co chciałbym powiedzieć.

maksiu - szacunek wielki - napisałeś to przednio.

Może i ja celem oświecenia i rozjaśnienia powiem od siebie słów parę.

Fenomen Tomka polega na tym że jest człowiekiem bezinteresownym. Jest człowiekim kulturalnym i jest człowiekiem który ma kosmiczną wręcz wiedzę nt wszystkiego co nas otacza. Pozatym pomimo tego że nie znamy sie osobiście zarówno ja jak i wielu na tym forum może powiedziec jedno - nigdy nikomu nie odmawia pomocy, ciepłych słów. Tomek jest poprostu osobowością tego forum w kazdym calu. Jego zaangażowanie w to co robi zawsze jest 110%-towe. Najfajniejsze jest to że to on sam czerpie ogromną radośc z tego co robi. Jest pasjonatem, dociekliwym i szczegołowym technikiem poszukującym zawsze i wszędzie idealnego rozwiązania.

Mi jako jednemu z wielu na tym forum wypada tylko uniżyć się przed tym jakim jest człowiekiem, uścisnąc jego dłoń i powiedzieć krótkie "dziękuję".

Tomku dziękuję że jesteś z nami - że wspierasz nas tym co masz w sobie najcenniejszego - bezinteresownością.

Osobiście nie dziwię się że taka armia - jak to określił maksiu stoi za nim murem.

Co więcej przekonany jestem że będzie nas jeszcze więcej.

Co wiem napewno - to wiem to że Tomek wróci tutaj niedługo - a co więcej podejrzewam że wróci tutaj ze zdwojoną siłą...:)

Znając go "tylko z forum" wiem że będzie dziękował, dozgonnie za wsparcie - od siebie powiem "Tomku nie ma sprawy - to poprostu Ci się od nas należy"

Pozdrawiam

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie tylko symbolicznie tu sie melduje po 20.00 - tej.

Bo zagladam tu, jak wiekszosc z nas kilka razy dziennie, a w myslach wciaz mam Tomka i dzien kiedy bede mogla Go serdecznie usciskac.

Tomku sle dobra energie, zdrowiej szybko i wracaj do nas, bo czekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku

 

oj Tomku normalnie łza sie w oku kręci, jak się czyta wieści od Gabrysi i Jaśka, wczoraj był taki ogromny postęp, że aż się nawet zacząłem zastanawiać co takiego musiałbyś uczynić, aby dziś przebić wczorajsze swoje osiągnięcia.

A Ty to po prostu zrobiłeś. Tempo w jakim robisz postępy warte jest chyba odnotowania w jakiejś księdze rekordów.

Wierze, w to, że nasze wszystkie życzenia, prośby, modlitwy, myśli pomagają CI w tym odrobinkę, ale to dzięki Twojej własnej ogromnej woli życia i dobrego charakteru zdrowiejesz. Masz tez oczywiście sporo szczęścia spotykając na swej drodze ludzi którzy są w stanie Ci pomóc, ale jak to ktoś już tu kiedyś napisał, dobro podarowane innym wracam do nas pomnożone wielokrotnie.

Na to wszystko sobie uczciwie zapracowałeś, powie Ci to każdy kto Cię zna i nie będzie w tym ani krzty przesady, a jedynie szczera prawda.

 

Wkrótce ponownie, będziesz między nami, na co zapewne nie tylko my czekamy.

 

Do zobaczenia Przyjacielu

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem cały czas - bo inaczej się po prostu nie da.

Tomku, czekamy na Ciebie, mamy nadzieję, że już niedługo znowu przy świecach i winie w basenie posiedzimy!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...