Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Komturze, od prawie dwóch lat śledzę twoje zmagania z "komturią" i jestem pełna podziwu dla ciebie! Miałeś tyle siły,żeby walczyć z przeciwnościami losu i teraz tez dasz radę! Chcę jeszcze móc czytać twoje dzienniki, bo wciągnęły mnie one bardzo! Jesteś wielki i trzymam za ciebie kciuki! Zdrowiej!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku

 

dziś sobota, a to oznacza u mnie, że dzień to pracowity, dziś z pomocą ojca przykręcaliśmy płyty GK na suficie, w jednym z pokoi na poddaszu. czas to najwyższy, bo trzeba zacząć coś robić z poddaszem.

z całej pracy, jestem zadowolony, bo wyszło naprawdę fajnie, teraz 'tylko' wystarczy zaszpachlować, przetrzeć i pomalować...

dlaczego o tym wszystkim piszę w Twoim wątku? ano dlatego, że cała ta nasza dzisiejsza praca, dała mi tyle radości i tak zwanego powera, że energia mnie normalnie roznosi, dlatego przygotuj się na dużo większą dawkę energii niż zwykle, ale wiem, że na pewno Ci sie przyda i spożytkujesz ją dobrze

 

A zatem, adin, dwa, trii.... energia do ciebie idii :D :D

 

Trzymaj się Przyjacielu

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś wolny taboret??? Pozwólcie przysiąść utrudzonej, złachałam się dzisiaj totalnie!!!

 

Tomku, cały pakiet pozytywnej energii wysyłam :D :D

 

chyba wpisałaś mojego posta :wink: nogi mi ramionami wychodzą

pozdrawiam ciepło i pozytywnie wibruję (wibracjuję :roll: )w kierunku Tomasza :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...