Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wpadłam poczytać o najnowszych postępach na wewnotek sąsiedni i przyleciałam zdyszana na "do skutku" :D

Czuję się cała w skowronkach, po takich słowach Gabrysi można czuć się jak ptak ! :-) Tomku, jeszcze trochę a przejdzie ból, będziesz mógł swobodnie komunikować się ze wszystkimi i w ogóle zrobi się najnormalniej na świecie - czyli tak, jak zwykle - chociaż często narzekamy że tak własnie jest :-)

Dlatego czekamy na normalne czasy Komturze, kiedy przychodziłeś na wątek Agro i plotkowaliśmy sobie o tym i o owym, o ważnym i o niczym ... :D

wierzę, że za chwilkę tak będzie kochany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadyszana przyleciałam, bo korzystam ze świeżo odzyskanej wolności od przymusowego leżenia. :D

Tomeczku, wiem, jak to jest tak leżeć, kciuki zawsze trzymam i zawsze się modlę. Całą energię dobrą przesyłam - też jak zawsze. Zdrowiej, Kochany, zdrowiej jak najszybciej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomeczku :)

 

Wiesz ja cały dzień latam jak zakręcona to stać niezbyt. mogę . Wszyscy taboreciki i zydelki pozajmowali to je sobie fotel przydźwigałam a co :) bo tamte foteliki to wszytkie zajete też :)) swój mogę matce z dziecięciem na ręku ustąpić albo w brzuszku .... dlaczego taki ? bo w zielnym mi do twarzy :D a bujanie uspakaja :) jednym słowem jak w łonie matki się człowiek się czuje . Wracam z Twoich włosci . Mgła delikatna po polach się ściele . W domu wszystko w porządeczku Majeczka , kot i pies ...wszyscy czekają na Ciebie BARDZO i my tutaj TEŻ :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/fotel.1..jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem, cały czas, tylko mi tchu zabrakło, tak mocno taboret ściskałam ... ktoś chciał mi go spod czterech liter wyrwac .... przyznać się :evil: :wink: :D

nie ja ! ja se na doopie siadłam :wink:

 

Matko, Ty to w porzo Kobieta jesteś, tak więc dzisiaj z pełną radością odstąpię Tobie swój zydelek a sama na własnej doopie przysiędę, żebyś swoich szanownych czterech liter nie narażała niepotrzebnie na odciski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...