Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

i ja się spózniłam ..ale deszcz lał olbrzymiasty i parasolki musiałam szukać ...złośnica schowała się :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/parasolka.jpg

Komturku jesteśmy w Twoim śnie ??? a jak Ci się śnimy ???...w białych kaftankach czy w strojach kelnerskich ?( Patusia to na pewno :) w kelnerskim ...a ja może w ......ciastkarskim ( tylko jakims nowoczesnym ) .tak ??? :lol: ( bez podtekstów absolutnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam! Późno, ale jestem! Złachałam się, naganiałam, zrobiłam z 15 kilometrów na własnych nogach i wchodzą mi ... no wiadomo gdzie!!! Siadam w tym Depsiowym fotelu i niech mnie nikt nie próbuje zgonić, bo zagryze!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj przez czas nieokreślony to podwójnie jakby - w imieniu swoim i Zeljki, bo ona, bidulka, od netu odcięta nie wiadomo na jak długo. :(

Myśli o Tomku cały czas i zawsze, modli się za niego i mnóstwo ciepłych myśli śle.

No i czeka zawsze na dobre wiadomości - jak to Zeljka nasza kochana. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku

 

Dziś od odrobinkę wcześniej, aby więcej ludzi mogło przeczytać, to co chce napisać.

 

Tomku chciałbym Cię o coś prosić, odkąd pamiętam zawsze chciałeś pomagać innym, dlatego chciałbym prosić się o przysługę. Poproś wszystkich ludzi którzy Ci tak dobrze życzą, aby dziś równie dobrze życzyli mojemu szwagrowi. Artur leży w śpiączce w szpitalu w Poznaniu, miał ostre zapalenie trzustki. Skutek jest taki, że trzustka nie chce zadziałać, dlatego lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej. Teraz czekają, aż trzustka wreszcie wystartuje i będzie można ocenić jakie są straty związane z trzustką.

Artur jest młodym człowiekiem, ma 30 lat, żonę i dwoje dzieci, z czego jedno urodziło się niespełna miesiąc temu.

Proszę, aby oprócz przesyłania energii i wsparcia dla Tomka, wysłać również drugą porcja dla Artura. Bardzo teraz tego potrzebuje. Wiem, że Tomek bardzo by chciał mu pomóc, więc mam nadzieje, że i Wy kochani forumowicze wzorem Tomka również będziecie wspierać Artura.

 

Z góry za wszystko dziękuje

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...