Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to ja zaczynam przekaz, dopóki jeszcze mój net przesyła.

Stefek, Zeljka, Artur, Dosia, Tomek - dla Was wszystkich wieeeelka porcja dobrej energii, myśli i modlitw.

Poszło!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś, kochany ..... dochodź do siebie , bo nam się powtórka afterparty zlotowgo we wrześniu szykuje .... być z nami musisz :p

 

Dosia , Artur... z braku czasu nie zaglądałam :wink: ... ale ja wiem- w serduszku czuję , że już dobrze wszystko :wink:

 

Zelka , kochana - wiesz , że myślę .... jak już Ci powiedziałam przez telefon - o obrazki się nie martw , pójdą w swoim czasie za godną cenę :wink: .... buziaczki dla Stefcia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę później.. ale jestem oczywiście jak co dzień... Tomku walcz dzielnie dalej..

Dosia juz w domku, brawo! Stefek i Zeljka - wierzę że wszystko jest możliwe, trzeba tylko bardzo mocno chcieć...

A co do Artura.... to jest dobrze... jak nic nieoczekiwanego sie nie wydarzy to w przyszłym tygodniu wraca do domu. Wczoraj miał gości w szpitalu, odwiedziła go najbliższa rodzinka, żonka, 5letni syn i 2 miesięczna córeczka, no i poszli razem na spacer :D - oczy jakoś same się robią wigotne ze wzruszenia.

 

A teraz ----------------------->>>>>>>>>>>>>> poooooooszło!!!!

 

złapali???

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bądź z nami... Stefek, Zeljka, Dosia, Tomek i Artur liczą na Ciebie![/color][/size][/b]

 

m.

na mnie mogą liczyć, chociaż zamierzam przejść wyłącznie na nasłuch

 

Jamles .. jak nie przestaniesz tych goopot wygadywac to jak bony dyny nie zdzierżę :evil:

 

Wysyłałam, wysyłam i wysyłać będę dopóki taka będzie potrzeba!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bądź z nami... Stefek, Zeljka, Dosia, Tomek i Artur liczą na Ciebie![/color][/size][/b]

 

m.

na mnie mogą liczyć, chociaż zamierzam przejść wyłącznie na nasłuch

 

Jamles .. jak nie przestaniesz tych goopot wygadywac to jak bony dyny nie zdzierżę :evil:

 

Wysyłałam, wysyłam i wysyłać będę dopóki taka będzie potrzeba!!!!

 

Ja też nie. I będę Ci codziennie rano, w południe i wieczorem wypijać całą kawę. I oponki zjadać. No.

 

Tomuś wracaj do nas szybko, bo widzisz jakie J goopoty opowiada :roll: I w ogóle... zamieszanie ze zdjęciami po zlocie się zrobiło, kłócą się ludziska, choć jeszcze nie biją :roll: Toooooomeeeeeek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...