Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

Dzięki Wam moi najdrożsi!!! Choć może to brzmieć nieprawdopodobnie, ale ja cały czas czułem tę Waszą energię i dzięki niej wracaja mi siły. Oprócz dozgonnej wdzięczności obiecuję, że jak tylko wrócą mi siły i przypłynie trochę energii, będę ją dzielił z wszystkimi potrzebującymi. Badania patologiczne wskazuję, że mój skorupiak nie wydostał się na zewnątrz usunietego gruczołu, wiec rokowania są dobre i wrócę do zdrowia ( w czym również Wasza wielka zasługa). Myślę, że teraz winniśmy się skupić w naszych modlitwach na innych potrzebujących. Kiedy otrzymałem wiadomość od Anetki o chorobie Tomka i jaki to dobry człowiek ( co zreszta widać z oczu na fotografiach), modliłem się żarliwie o Jego powrót do zdrowia. O swojej chorobie dowiedziałem się tuż po powrocie z wakacji na Hawajach, gdzie również modliliśmy się za Tomka w pobliskim kościele Sw. Augustyna w Waikiki. Wierzę, że powróci do zdrowia a być może nawet przyjdzie nam się kiedys spotkać przy ognisku i wychylić gąsiorek mojego starego miodu (25 lat), który jest najlepszym katalizatorem w nocnych Polaków rozmowach. I love You guys !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pigwa:

 

cieszymy się ogromnie z tak dobrych wieści, oczywiście nadal będziemy wspierać Cię, nie myśl sobie, że to było tylko tak chwilowo :D

 

Jak już wrócisz trochę do sił to zapraszam na nasze forum, ono niby budowlane, ale budować można nie tylko dom, ale również bardzo sympatyczne relacje międzyludzkie. Z tym drugim wychodzi nam chyba równie dobrze jak z pierwszym :D

 

A skoro jestem już przy głosie, to przypominam o godzinie 21:30 zaczynamy kolejny przekaz energetyczny dla naszych sympatycznych przyjaciół i znajomych

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę cały czas, na szczęście na to nie trzeba osobnego czasu... :wink: :roll:

Nie zawsze teraz daję radę napisać o tym, ale naprawdę myślę i wysyłam cały czas energię i trzymam kciuki zaciśnięte.

Poszłoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

 

I jeszcze wiele razy pójdzie!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maksiu jakoś brakuje mi Twojego nawoływania :oops: Swoimi komunikatami odznaczałeś kolejny dzień w kalendarzu, kiedy to ślemy energię dla naszych potrzebujących.

Ale ja wiem, że teraz masz inne obowiązki i nie zawsze możesz o jakiejś ustalonej porze być przy kompie. Pozdrawiam Twoje Szczęścia.

 

Tomku, Zelijko, Stefku, Pigwo i Teściowo 1950 energia do Was biegiem ruszyła i migiem będzie na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i 21.30 tuż tuż...

 

a zatem zaczynam przekaż...

 

 

dla Tomka -> poszło

dla Stefka -> poszło

dla Zeljki -> poszło

dla Zdziśka Pigwy -> poszło

dla Teściowej 1950 -> poszło

 

no to teraz juz musicie zdrowieć :D :D :D

pozdrawiam

m.

 

ja też jak Maksiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...