Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Codziennie do skutku o 21.30 Forumowicze dla Tomka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

I może jeszcze codzienne śpiewanie o 15-tej. Myślę, że tego Tomek nie zniesie i się obudzi :wink:

 

Wiesz Joola, może by jednak nie ryzykowac ... Komtur z nas marmoladę zrobi za te "przyjemności" :-? :wink:

 

Brazunia chyba się nie boisz? 8) Już lepiej sie przyznaj, że po prostu piesa Ci szkoda :wink:

 

Piesa też ... teraz mi jeszcze darowała, ale ja wiem, jak przyjmie to znowu :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku... wiem, że już nas słyszysz, i reagujesz na nasze słowa...

 

bardzo tu wszyscy za Tobą tęsknimy i to nie tylko dlatego że forum bez Ciebie jest niepełne, ale przede wszystkim dlatego że dla wielu z nas jesteś Przyjacielem, a przyjaciele to skarb, a każdy lubi mieć skarby, my jesteśmy w tej dobre sytuacji, że mamy Ciebie.

 

Dziś trzeci raz spotykamy sie o 21.30 aby przekazać się dużą porcje energii, której teraz tak bardzo potrzebujesz. Trzeci raz, nie znaczy że ostatni, będziemy tu tak długo jak będzie trzeba.

Niektórzy siedzą prawie całą dobę i czekają na dobre wieści od Ciebie, tak... właśnie od Ciebie, choć te od Gabrysi czy Aneski też nas bardzo interesują. Czekamy, kiedy powiesz.. 'no to już jestem', ja czekam... bardzo.

 

Zapamiętaj.. my się nie poddamy, nigdy, tego samego oczekujemy od Ciebie, masz walczyć, dla Siebie, dla Majki, Gabrysi, Jaśka, dla wnuków i dla nas.

 

No to do dzieła

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...