Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przestrzegam przed WYLEWKA.COM


gonzo93

Recommended Posts

Może trzeba było zaznaczyć inwestorowi, że to nie Ty będziesz wykonywał zamówioną usługę na jego budowie? Miałby szansę uniknąć wpadki. Teraz po tym zdarzeniu masz jeszcze jedną osiągniętą sprawność harcerską. Najgorsze jest to, ze dalej nie zauważasz problemu człowieka któremu robotę schrzaniłeś. Wątek zaczyna przypominać lamenty wykonawców, a nie został założony przez nich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 480
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Czytam ten wątek i nie wierzę. Proszę Pana z BMS Pan sam doprowadził swoją firm e do bankrutcwa odpowiadając na łamach forum w ten a nie inny sposób inwestorowi. Naprawdę tak ciężko to Panu zrozumieć? Niczego z tego co Pan pisze nie rozumiem gdyby Pan chciał zachować firmę to osobiście pojechałby Pan z ludź i w dwa weekendy naprawił to co zepsuł i byłoby po sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilości Twoich postów jednak jakąś fascynacje widać. Tak jak Ciebie jako wykonawcę interesuje ta sprawa, tak innych, również jako inwestorów interesuje co może ich spotkać ze strony nieuczciwego majstra. Gdzie wyczytałeś że wierzę w uregulowanie należności ze strony winnego tej sytuacji? Poza tym zainstaluj sobie słownik w kompie i używaj czasem przecinków. Łatwiej będzie Cię zrozumieć.

 

interesowala jak juz cos i nie wiem co Ty widzisz w ilosci moich postow.Ty jetes elita tego forum:wave:.no coz moze pamietnik piszesz z tego watku.slownik mi nie jest potrzebny ,ale Ty pewnie go zaraz zainstalowales kiedy rejestrowales sie na tym forum z zalozeniem nabijania postow.moze Cie interesuje jakie raty ewentualnie bedzie placil BMS?wyluzuj troche bo sie spinasz ostro a kiedy ja napisalem cos na forum zaraz sapiesz do mnie chlopaku.,nie musisz sie ze mna zgadzac ale nie prowokuj wiiecej.po co Ty nastepny ciagniesz ten watek i sie powtarzasz sto razy.gosc tak postapil i juz/to nie jest Twoja sprawa niech zalatwiaja ja miedzy soba akiedy bedzie koniec na pewno ktos napisze.a Ty BMS jakbys byl madzrejszy odposcilbys i sie nie tlumaczyl.sa wazniejsze watki na tym forum a Wy pozycjonujecie wyzej wlasnie ten watek,po co?meczace to juz sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zakończyć to litrówką i literatką?

 

Być może, ale myślę, że dopiero jak będę notowany na GPW :)

 

Poza tym, nie chcę aby ktokolwiek mi współczuł, jestem dużym chłopcem, dam sobie radę.

 

 

Szczecinianie uważajcie, jutro znowu będę grasował po Waszym terenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teka, to nie budowa. Jak masz problem i chcesz się poobrażać to masz coś takiego jak priv. To następna wskazówka jak na forum nie robić z siebie głupka.

 

posluchaj...nie obrazaj mnie.pisze na forum bys mogl sobie troche postow nabic,bo chyba o to Ci chodzi co?jeszcze raz Ci wytlumacze,jechalem po BMS ie jak malo kto na tym forum`i pewnie sam to moze potwierdzic,ale wszystko ma granice chlopie.nie zamierzam dnia spedzac na trzepaniu sie do kogos jak Ty w kolko to samo.zakoncz wiec te swoje madrosci i wykaz sie jakas wiedza lepiej a tak prywatnie rozluznij sie troszeczke bo przezywasz to strasznie jeszcze bezsennosc Cie dopadnie.na priv Ci nic nie bede pisal bo wyskoczysz na forum sie poskarzysz zaraz...za duzo Cie pochlania ta sprawa czy Ty nie masz nic innego do roboty jak wstac o 5 rano i robic wpis na forum?nie chce mi sie z Toba gadac bo jestes takim typowym neostradowym znawca tematow i nawet kropki i przecinki Ciebie raża.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna wskazówka to godziny nadawania forumowiczów. Forum nie zawsze dobrze odczytuje godziny wpisów. Ale i o 5 rano zdarzało mi się pisać na Muratorze. Nie wnikaj jednak w to jak sobie dzień układam, bo guzik Cię to obchodzi. Co do Twoich wypowiedzi wobec BMS. Punkty sobie nimi zbierałeś, że ciągle do tego nawiązujesz? I pisałem już, że nie nasz bohater założył ten wątek, ani również Ty nie masz w tym udziału. Nie decyduj więc kto ma tu pisać, ile ma pisać, ani jak to robić. Jakiej wiedzy oczekujesz od ludzi tu piszących? Jak się nie dać przekręcić przez posadzkarza, czy co zrobić żeby wyegzekwować swoje należności? I przede wszystkim jeśli nie chce Ci się gadać to się nie męcz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następna wskazówka to godziny nadawania forumowiczów. Forum nie zawsze dobrze odczytuje godziny wpisów. Ale i o 5 rano zdarzało mi się pisać na Muratorze. Nie wnikaj jednak w to jak sobie dzień układam, bo guzik Cię to obchodzi. Co do Twoich wypowiedzi wobec BMS. Punkty sobie nimi zbierałeś, że ciągle do tego nawiązujesz? I pisałem już, że nie nasz bohater założył ten wątek, ani również Ty nie masz w tym udziału. Nie decyduj więc kto ma tu pisać, ile ma pisać, ani jak to robić. Jakiej wiedzy oczekujesz od ludzi tu piszących? Jak się nie dać przekręcić przez posadzkarza, czy co zrobić żeby wyegzekwować swoje należności? I przede wszystkim jeśli nie chce Ci się gadać to się nie męcz.

 

:lol::lol::lol::lol:,tak tak juz sie nie bede meczyl,szkoda mi czasu na Ciebie wskazowkowiczu.BMS napisz kiedy kolejna sprawa compi na nia przyjedzie i wszystkim na forum opisze heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest w zyciu mozliwe,pamietaj.moze Ty BMS a na swojej drodze spotkasz spuscisz glowe i juz nie bedziesz taki madry jak przed komputerem:no:

nie marnuj mojego czasu juz i wiecej mnie nie obrazaj ok?

 

Sory że Ci głowę zawracam cały czas. Wyłącz subskrypcję tego wątku to przestaniesz się czuć jako obrażony. Problem zniknie. Wątek powinien wisieć jak najdłużej, jako przykład. Przede wszystkim dla wykonawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duzo wciagasz w nos dzieciaku

http://www.posadzkiplock-teka.pl, jesli masz jakis problem do mnie to dzwon

odwazni jestescie wszyscy przed komputerem

 

Ale przyjdziesz z kolegami czy sam? Bo nie wiem czy brać palną czy ostrą ; ). Przestań błaznować, bo klienci jeszcze pomyślą, że tak właśnie kończysz niewygodne dla siebie rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjdziesz z kolegami czy sam? Bo nie wiem czy brać palną czy ostrą ; ). Przestań błaznować, bo klienci jeszcze pomyślą, że tak właśnie kończysz niewygodne dla siebie rozmowy.

no pewnie ze z kolegami przyjde,wszyscy bedziemy mieli noze :-)heh

wez ze soba beckera.jeszcze pewnie na forum pare osob do Was dolaczy.

becker masz racje BMS to teka a plock to okolice warszawy.gratuluje Ci logicznego myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...