Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przestrzegam przed WYLEWKA.COM


gonzo93

Recommended Posts

Wczoraj późnym wieczorem wróciliśmy, po zakończeniu jednego z etapów wylewania luksusowych Loftów w Żyrardowie.

 

Widzisz, jak robisz w przędzalni gdzie karierę zaczynał Leszek Miller, powinieneś sobie wziąć do serca jego bon mot... "Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy..."... :lol: :p :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 480
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bartolinka, bardzo Wam współczuję i podziwiam za upór w odzyskiwaniu ciężko zarobionych pieniędzy.Nie jestem prawnikiem ale co nie co o sporach sądowych wiem. Po pierwsze Twój adwersarz to cwaniak kuty na cztery nogi, co na pewno już wiesz, więc jak najszybciej złóż w Sądzie wniosek o zabezpieczenie jego majątku na poczet należności. Takie sprawy mogą się toczyć latami, poprzez odwołania, niestawianie się na rozprawach itd.Niby odsetki rosną ale gość może wtedy już nic na siebie nie mieć a sprzętu budowlanego ani samochodów mu nie zajmiesz.A skarga pauliańska to kolejne lata.

...miałem coś napisać do Pana Wylewki...ale nie ...dostanę bana za wulgaryzmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...
Przyznam że temat BOMBA !

 

Bardziej mnie wciągnął niż niejeden film.

 

Może się mylę, ale wydaje mi się że wina leży po obu stronach.

 

Czekam na WIELKI FINAŁ !

 

:wiggle:

 

No też jestem pod wrażeniem...wow. W pale się nie mieści i czekam jak to się skończy. Normalnie film można nakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych :).

Sprawa w toku. Za nami 3 rozprawy: 1. na której strony przedstawiły swoje racje; 2. na której zeznawali nasi świadkowie na okoliczność "utrudniania dostępu do budowy"; 3. na której zeznawali świadkowie BMS-a na okoliczność incydentalnego na tej naszej budowie pobytu, szkód poczynionych podczas napraw i nieznajomości technik naprawczych. Przed nami czwarta rozprawa pod koniec września, bardzo możliwe, że ostatnia, będą zeznawać strony, czyli BMS i mój mąż.

Między stronami toczy się wymiana pism procesowych, w której my niezmiennie podtrzymujemy swoje powództwo, a BMS je odpiera, w każdym piśmie argumentując inaczej. A to, że miał utrudniony dostęp do budowy, a to, że żądamy horrendalnej kwoty (hmmm, jedynie pokrycia kwot z faktur za naprawy; nie wnosiliśmy o pokrycie innych strat); a to, że nasze żądania są niesprawiedliwe społecznie, i to, że on tak bardzo chciał naprawiać tylko my mu nie pozwoliliśmy. I tylko cały czas panu BMS umyka fakt, że kilkukrotnie przekroczył terminy napraw, do których to terminów zobowiązał się sam i na piśmie oraz fakt, że również sam i na piśmie zobowiązał się do pokrycia kosztów napraw w przypadku, gdyby nie dokonał rzeczonych napraw w określonym przez siebie terminie.

 

Pan BMS w pierwszym pismie procesowym poinformował nas i Sąd, że uważa nasze prace naprawcze i wystawione za nie faktury za ustawki i wysłał w związku z tym do urzędów skarbowych donos - zapytanie, czy te firmy zapłaciły vat. Tupet i głupota pana BMS rozkładają na łopatki zważywszy na fakt, że my do tej pory faktury za jego usługi nie otrzymaliśmy, a na piśmie potwierdzenie odbioru kasy mamy; hmmm, ciekawe co na to urząd skarbowy pana BMSa.

 

Opiszę finał sprawy, bez względu na jej wynik. Czekamy w przekonaniu, że racja jest po naszej stronie, że wiarygodnie potwierdziliśmy szkody (zresztą BMS i jego świadkowie również to potwierdzali), że udowodniliśmy, że przez cały ten czas był dostęp do budowy i że zawsze ktoś na pracowników pana BMS i jego samego czekał, że koszty, których żądamy nie są "kosztami nadmiernymi", ale są uczciwą zapłatą za wykonaną pracę naprawczą.

 

z pozdrowieniami :)

bartolinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się powstrzymam od komentarza :)

Zarzuty wręcz żenujące.

 

Też mi się wydaje, że lepiej, żeby Pan juz milczał. A tak swoją drogą, czy Pan jest świadom, że przez swoje niegrzeczne odpisywanie stracił Pan kilka setek klientów z forum? A ok. 80% budujących przegląda FM. Więc co Pan teraz będzie robnił? Pisał na FM. Na neta Pana nie będzie stać za chwilę.

Takich jak Pana pokroju firmy niszczą dobrą markę polskich budolańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
bartolinka

 

moze napiszesz co dalej w sprawie, mysle ze wypada po tylu stronach w temacie

 

Pozdrawiam

 

Nie mam o czym chwilowo pisać, czekamy na kolejną rozprawę.

Może wartym odnotowania jest fakt, że zniknęła strona www.wylewka.com (to konto zostało zablokowane). Ciekawe pod jaką nazwą działa teraz BMS i dlaczego zamknął stronę, jeśli tak dobrze mu się działo, również dzięki "naszej reklamie", o czym niejednokrotnie tutaj zapewniał.

Odezwę się po rozprawie.

 

pozdrawiam,

b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...