Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przestrzegam przed WYLEWKA.COM


gonzo93

Recommended Posts

Witam,

 

Opisana historia jest bardzo nieprzyjemna. Sposob obrony i argumentacja wykonawcy calkowicie przekonuja mnie do slusznosci zarzutow stawianych przez klienta. Kiedys jak sprawdzalem na stonie http://www.wylewka.com to znajdowala sie tam nazwa firmy. Niestety teraz juz jej nie ma.

 

Czy ktos moglby podac pelna nazwe firmy o ktorej chodzi w tym watku - w koncu domena to rzecz latwo zmienialna, a nazwa firmy juz mniej. Tym bardziej ze byla to spolka jawna, przy ktorej podawanie wszystkich nazwisk udzialowcow w nazwie jest obowiazkowe.

 

pozdrawiam

saper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 480
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widze ze niektórzy realizują sie na tego typu forach.Takie strony powstały poto by jezdzić po wykonawcach ,niezawsze przez poszkodowanego klienta.Latwo jest sie wypowiadać na tematy o których niewiele wiemy,a przedsiebiorca broniąc sie tylko może sie pogrązyć.

 

wiesz więcej i chcesz jola podać więcej szczegółów sprawy - to proszę bardzo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boho wystarczy przeczytac twoje posty :lol: ,jesteś tu po to by podkręcać tematy :wink: .Temat usypia wyskakuje boho rzuca dwa teksty niekoniecznie sensowne i znowu sie kręc :D i.

 

pewnie "nabija sobie posty"

 

Jola.... Może zamów sobie wylewkę... Firmę juz masz z polecenia tylko sie na nią uwzięli na forum...

 

Ło matko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, Bartolinka teraz dopiero przeczytałem, moje problemy z firmą Dachlux to nic w porównaniu z Twoimi, weź jakiegoś prawnika, niech za Ciebie prowadzi sprawę, szkoda tak się denerwować, na pewno wypracuje dla Was dobre rozwiązanie i odszkodowanie.

 

Szkoda, że poniekąd uznana w przeszłości firma nie potrafi stanąć na wysokości zadania i naprawić zgodnie z deklaracją własnych błędów. To niestety będzie się za nimi długo ciągnąć - pewnie do rychłego zniknięcia tej firmy z rynku.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo bicia forumowej piany, jakoś wiecej zniewolonych przezemnie inwestorów nie widzę.

Przyznaję, zdarzyła się wpadka, częściowo poprawiona (a byłaby poprawiona do końca - zabrakło cierpliwości inwestora) a temat rozdmuchanay do granic możliwości. :)

 

a wystarczyło pomyśleć i załatwić sprawę z klasą.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam, prowadzę działalność zajmująca się wykonywaniem wylewek, też mamy dużo zleceń, ale naprawdę trzeba raczej indywidualnie traktować każdego klienta przecież to nasz " chleb". Oczywiście zdarzają się takie budowy że są tak źle poprowadzone że z naniesieniem poziomu jest problem, każde pomieszczenie wychodzi inaczej, no ale gdzie pytam kierbud??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotyczy mojej firmy więc pozwolę sobie na ustosunkowanie się do powyższego.(...)

Nigdy nie wypierałem się ani nie mówiłem że nie naprawię wylewki. Czas jaki upłynął (niecałe dwa miesiące) był potrzebny na przeanalizowanie problemu i wybranie takiego wariantu naprawy, który gwarantowałby odpowiednią jakość posadzki(...)

To takie małe "pieprzenie w bambus". Dwa miesiące....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.

 

Wylewka poprawiona; kilka firm w ogóle nie chciało podjąć się naprawy, kiedy zobaczyli zorane (czyt. sfrezowane) przez BMS wylewki. W końcu udało nam się znaleźć fachowca, który naprawił wylewki i firmę, która naprawiła uszkodzone ściany.

 

Wysłaliśmy do BMS pismo - wezwanie do zapłaty; zwrotnie otrzymaliśmy ciekawego smsa i pismo:

"Oświadczam, że uznaję wezwania do zapłaty (...) za bezpodstawne. (...) Nie było odpowiedniego współdziałania z inwestorem ze względu na znaczące, przez niego, ograniczenie dostępu do budynku."

 

Przed nami sprawa sądowa.

 

pozdrawiam,

bartolinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...