Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KONWALIA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 314
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

AAA, Ty już mówisz o wkładzie, ja na razie o pustakach na przewody kominowe :)

Jeszcze do końca nie wiem, rozeznajemy się powoli w cenach

I właśnie podobno te fi 20 jest za małe, powinno być fi 27

No i fi, zgłupiałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

robiliscie jakies przeróbki na dole .Chodzi mi głównie o te czesc gdzie jest pokój z garderobą, lazienka i kotłownia.Potrzebuje troche poszerzyc kotłownę ( bede miała piec na paliwo stałe), ale nie chce zupełnie rezygnowac z garderoby.

może macie jakies pomysły?

Ja połączyłam oba pomieszczenia. Spowodowało to też zmianę na elewacji (pozbyłam się jednego okna). Zostawimy miejsce na szafę wnękową dostępną od strony pokoju - głębokość ok. 70cm (planujemy tam gabinet, może kiedyś sypialnię dla babci/dziadka jeśli będzie taka potrzeba...)

Wychodzi spora kotłownia, my tam planujemy zrobic także spiżarnię. Dzięki temu "super reprezentacyjnych" szafek kuchennych będzie mogło byc mniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioma gratuluję chudziaka :D

Mam pytanie, czy ocieplaliście fundamenty? No i napisz jak możesz ile wyniósł Was stan zero, materiał,robocizna.

My dopiero dziasiaj wylewamy ławy a na koniec stanu zero to muszę jeszcze trochę poczekać. Na razie wszystko robimy sami dlatego dłużej to trwa.

 

ps. moje zdjęcia znajdziesz w stopce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam!

Przymierzam sie do budowy domu. Razem z zona przekonujemy sie do domu Konwalia w wersji C, z pracowni Horyzontu. Zastanawiamy sie nad wyborem materialow na budowe, interesuje nas wszystko na temat tego projektu. Moze ktos juz go wybudowal? Moze ktos zamierza podobnie do nas wziac sie za zbudowanie wlasnego gniazdka i wybral ten projekt? Bede wdzieczny za wszystkie informacje i sugestie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sadzilem, ze trafie na tak szacowne grono milosnikow konwalii!

:D Razem z zona zamierzamy w przyszlym roku rozpoczac budowe konwalii w naszym zakatku pod Wroclawiem. Poki co czekamy na zakonczenie (mam nadzieje pomyslne) uchwalenia planu zagospodarowania przestrzennego terenu. Nasz kolega jest w trakcie budowy konwalii. My optujemy za konwalia w wersji C i mamy tez sporo uwag. Ciesze sie, ze i Wy zawarliscie na tym forum swoje - na pewno dzieki temu bedzie nam latwiej sie w tym wszystkim polapac. Bede sledzil na biezaco wszelkie uwagi i mam nadzieje, iz w chwilach zwatpienia mozemy na Was liczyc :wink: Dzieki! Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...