Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KONWALIA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 314
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Spotkalismy sie w domku Wiomy, razem z JSZ33. Poogladalismy, popodziwialismy, zagladnelismy do srodka konwalii, rzucilismu okiem na piekna i spokojna okolice i po wymianie pogladow - wrocilismy z powrotem. Moznaby dopisac, ze "pozegnaniom nie bylo konca" :wink:

Wioma: w oknie kuchennym zostawilismy Ci kartke. Bylo milo - pozdrawiamy! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioma ale fajnie już wygląda twoja Konwalia :D

Tak sobie na nią patrzę i wydaje mi sie że masz wyrównane stropy na piętrze tzn. chodzi mi o garaż a nie widzę żebyś podnosiła ściankę kolankową. W takim razie to jak to pomieszczenie wygląda, nie jest za niskie?

No chyba że macie to jakoś inaczej rozwiązane a ja na zdjęciach się nie dopatrzyłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jaką masz teraz wysokość garażu i pomieszczenia nad garażem?

U mnie też są wyrównane poziomy tyle, że mieliśmy podnosić ściankę kolankową ale teraz to nie jestem tego juz taka pewna. Przekonuję męża żeby jej jednak nie podnosić tylko żeby obniżyć trochę strop nad garażem. Czyli dokładnie jak u Ciebie dlatego tak jestem ciekawa tych wysokości pomieszczeń.

A co u mnie? W porównaniu do waszych postępów to u mnie tempo żółwie, czyli dopiero stan zero osiągnięty :roll: Ale i tak mnie to cieszy bo sporo zaoszczędzone i wszystko zrobione własnymi rękami :D Teraz czekam na materiał na ściany nośne i powoli zacznie coś wyrastać z ziemi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - wlacze sie do duskusji. Chce zbudowac garaz, by w srodku moc zmiescic busa. Potrzebuje wiec ok 290 - 300 cm wysokosci garazu. Jakie wysokosci sa w Waszych garazach w tej chwili (zbudowane zgodnie z projektem)? Chcialbym wyrownac poziom stropu na pietrze i poziom stropu nad garazem a jednoczesnie podniesc cale pietro o 2 pustaki, tak by pomieszczenie nad garazem nie zrobilo sie zbyt ciasne. Dzieki temu zyskalbym nieco wiecej przestrzeni w pomieszczeniach na poddaszu, pomieszczenie nad garazem wyjdzie takie jak mialo byc a garaz bedzie wyzszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - wlacze sie do duskusji. Chce zbudowac garaz, by w srodku moc zmiescic busa. Potrzebuje wiec ok 290 - 300 cm wysokosci garazu. Jakie wysokosci sa w Waszych garazach w tej chwili (zbudowane zgodnie z projektem)? Chcialbym wyrownac poziom stropu na pietrze i poziom stropu nad garazem a jednoczesnie podniesc cale pietro o 2 pustaki, tak by pomieszczenie nad garazem nie zrobilo sie zbyt ciasne. Dzieki temu zyskalbym nieco wiecej przestrzeni w pomieszczeniach na poddaszu, pomieszczenie nad garazem wyjdzie takie jak mialo byc a garaz bedzie wyzszy.

Ja muszę zmierzyć jak wyszło. Mam obecnie 2 a nie 3 poziomy , podniesiony strop nad garażem i ściankę kolankową na ok. 90 cm. Pomierzę i odpowem co do cm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...