Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt KONWALIA pracownia HORYZONT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 314
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nareszcie! mocno ćwiczyłaś moją cierpliwość :wink:

ale warto było poczekać, Konwalia fajnie się prezentuje. No i dochodzę do takiego samego wniosku jak już ktoś tutaj napisał, chyba każda Konwalia będzie inna. Twoja też troszczkę się zmieniała poprzez podniesienie ścianki kolankowej i dach 40 stopniowy. Ale naprawdę wygląda super :D

 

ps. Baba a na pierwszej fotce to która to Ty? stawiam na czerwony sweterek 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! mocno ćwiczyłaś moją cierpliwość :wink:

ale warto było poczekać, Konwalia fajnie się prezentuje. No i dochodzę do takiego samego wniosku jak już ktoś tutaj napisał, chyba każda Konwalia będzie inna. Twoja też troszczkę się zmieniała poprzez podniesienie ścianki kolankowej i dach 40 stopniowy. Ale naprawdę wygląda super :D

 

ps. Baba a na pierwszej fotce to która to Ty? stawiam na czerwony sweterek 8) :wink:

 

Zgadza się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

juz w poniedziałek bede miała okna , drzwi i bramę garazowa.

Na górze sa scianki działowe i wyglada to super.W kazdym domu góra jest fajniejsza niz dół( tak wynika z moich obserwacji)

 

Witaj wioma !

Jak Twoje rozmowy z elektrykiem ? czy znasz już cenę za jaką zrobią Ci elektrykę ?

Mam jeszcze pytanie , czemu wstawiasz już bramę garażową i drzwi wejściowe , nie boisz się że mogą je uszkodzić , w trakcie wylewania posadzek ?

 

Pozdrawiam Ciebie i wszystkich Konwaliowiczów !

 

JSZ 33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich Konwaliowców

jutro wyprowadzam sie z mojego mieszkanka (niestety jeszcze nie do Konwalii) tymczsowo do babci.Tam nie bede miała dostepu do sieci wiec moje wizyty na forum beda sporadyczne.Licze ze do domku wprowadzimy sie na poczatku przyszłego roku i tam podłączymy sie do internetu ( jak TPSA załozy tel.)

Życze wszystkim szybkich postepów na budowie, krótkiej i łagodnej zimy (to życzenie dla mnie)i bezproblemowych kontaktów z wykonawcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich Konwaliowiczów.

 

Oto nasza KONWALIA :D :

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=44313&q=konwalia&k=4

 

wiem, wiem długo mi zchodziło zrobienie albumu, liczę na wyrozumiałość [wiecie jak to jest gdy się buduje dom :lol: ]

 

Na dzień dzisiejszy mamy zrobione wylewki, przygotowujemy się do ocieplania dachu i w tym roku mamy nadzieję zacząć grzać.

 

Oby zima była dla nas wszystkich łagodna.

 

Pozdrawiam i życzę daleko zaawansowanych prac budowlanych :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jakbym patrzyła na nasz dom :o :D

Widzę, że też zrobiliście murowany składzik pod schodami. Jak robicie barierkę w górnym biegu schodów? My chyba wymurujemy wyższą ściankę, w której będzie poręcz.

Nawet studzienka kanalizacyjna "sterczy" jak u nas ;)

Jaki będzie kolor elewacji? Po odbłożeniu styropianem dom zrobił się smukły i dostojny. Czy na cokole i wykuszu będą płytki klinkierowe?

Postaram się powklejać nasze "wnętrza" - mam nadzieję, że dam radę objąć cały salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj baba_budowniczy.

Wkleiłam do albumu jeszcze jedno zdjęcie, żeby była jasność - dom jest już otynkowany i ma łagodnie żółty kolor [jakość zdjęć nie jest najlepsza].

Na wykuszu i cokole będą płytki klinkierowe.

Jeśli chodzi o schody to będą obłożone drewnem z barierką także drewnianą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Podnoszę troszkę - cisza u nas zapadła...

U nas powoli zabieramy się do ocieplania poddasza i elektryki. Później (w lutym) planujemy okna, drzwi - i jazda dalej

 

Dla wszystkich budowniczych i sympatyków Konwalii - wesołych, radosnych i spokojnych Świąt - i góry pieniążków pod choinką :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...