Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ciekawe co z niego wyrosnie ?


selimm

Recommended Posts

Wraca synuś z zielonej szkoły

 

z 14 par majtek ...przywiózł 7 - w tym jedno nie swoje

 

z 14 par skarpetek ...przywiózł 6 - ale... pojedynczych

 

pewnie z troski...

przytargał w walizce tonę piachu

i smród stęchlizny znany mi z kawalerskich czasów...

ech.. to były czasy

nie to co teraz

teraz... to jesteśmy w czarnej d@pie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaa się poryczałam ahahaha

ze smiechu....

Te dzieciaki mają manię zbieractwa...ja sama zbierałam kamyki, bilety, pazłotka od czekolady i opakowania. Potem opakowania -pudełka po papierosach i puszki matalowe po piwie- wtedy to był szał :lol:

Teraz zbieram, ale skarpetki leżące w kącie... ahahaha

A najlepiej jak kiedyś z bratem zbieralismy slimaki -skupowali winniczki :wink: Nazbieraliśmy i wstawiliśmy do łazienki na noc. Rano wstajemy, aby zanieść do skupu... a te cholery wszędzie były... tym bardziej, że lamperia była na ścianie, więc nawet ze ścian je odrywaliśmy ahahahaaaaaaa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dopiero na tę szkołę jedzie ale....... no własnie już mu ukradli rower nie gdzie indziej tylko w kościele, a odkąd zrobiło się ciepło zgubił bluzę, trzy czapeczki z daszkiem, tonę długopisów i przyborów szkolnych o gaciach do gimnastyki nie wspomnę.

Więc na bilans strat i zysków przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać a on nie ma jeszcze 12-tu lat. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje młode kiedyś wróciło z przedszkola bez majtek i w zielonej kurtce w kwiatuszki (Młode płci męskiej)

 

Odbierane było przez dziadka.....sprawy sie jednak wyjaśniły . Majty zdjął razem ze spodenkami od gimanastyki i wcisnął do worka, a kurtkę Zuzi założył "przez przypadek" :roll:

Juz się lękam jego pomysłów w przyszłości :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje młode kiedyś wróciło z przedszkola bez majtek i w zielonej kurtce w kwiatuszki (Młode płci męskiej)

 

Majty zdjął razem ze spodenkami od gimanastyki i wcisnął do worka, a kurtkę Zuzi założył "przez przypadek" :roll:

:-?

 

dobrze , że przez przypadek .... w takim razie nie musisz się lękać i pewnikiem wnuków doczekasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gubi wszystko. Ostatnio zgubiła mundurek szkolny szyty miesiąc temu, bo poprzedni też zgubiła.

Przybory szkolne kupuję średnio raz w miesiącu. Z wycieczek, kolonii, zimowisk wraca zawsze bez paru rzeczy. Ulżyło mi trochę, że nie tylko ona taka łajza.

Jak coś weźmie w ręce, to jest 99.9 % pewności, że ślad po tym czymś zaginie. I to dosłownie w kilka sekund.

A smród z walizki po powrocie porównywalny ze smrodem z tornistra, w którym często kanapka leży z tydzień na dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gubi wszystko. Ostatnio zgubiła mundurek szkolny szyty miesiąc temu, bo poprzedni też zgubiła.

Przybory szkolne kupuję średnio raz w miesiącu. Z wycieczek, kolonii, zimowisk wraca zawsze bez paru rzeczy. Ulżyło mi trochę, że nie tylko ona taka łajza.

Jak coś weźmie w ręce, to jest 99.9 % pewności, że ślad po tym czymś zaginie. I to dosłownie w kilka sekund.

A smród z walizki po powrocie porównywalny ze smrodem z tornistra, w którym często kanapka leży z tydzień na dnie.

 

Czy to aby nie moja córcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moją kiedyś zaprowadzam - a tu szkoła zamknięta :o

dziecię zapomniało, że wolne mają :roll: :lol:

Ooooo Elutek!!

Nie jest dobrze!! :lol:

Taż o wolnym od szkoły mówi się od tygodnia! (przynajmniej u mnie w domu) Jak mogła zpomnieć?! Strasznie roztargniona musi jest...

U mojej najstarszej w standardzie jest wychodzenie z domu bez okularów. Ja nie wiem jakim cudem jej to nie przeszkadza, skoro ma wadę -2,5. I zawsze jest bieg od bramy: okularów zapomniałam!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A smród z walizki po powrocie porównywalny ze smrodem z tornistra, w którym często kanapka leży z tydzień na dnie.

 

Ulżyłaś mi

my też znajdujemy kanapki... sprzed miesiąca i w różnych miejscach.

Choć od kiedy kazałam córce samej je wyrzucać (takie obślizgłe, spleśniałe) i to gołymi raczkami, to jest trochę lepiej. Stara się pamiętać :roll:

 

 

A co do gubienia, ona zawsze robi spis przedmiotów zabieranych, żeby wszystko przywieźć. Skuteczne na ogół, chyba że się zgubi .... spis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Mój kolega ma córkę, która wszystko zostawia gdzie popadnie. Mówił, że kiedyś przed przyjściem gości udekorował żyrandol rzuconymi koło kosza z brudną bielizną majtkami córci. Od tej chwili dziecko pamięta i wrzuca do kosza, a nie obok :wink:

 

Mój żyrandol by tego nie wytrzymał, jakbym chciała wszystko wieszać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek

z tymi kanapkami to mi się przypomniało :lol:

 

któregoś roku, w sierpniu, pojawiły się u nas dziwne latające muszko-robale :roll:

mimo że sprzątam na bieżąco - wysprzątałam wszystko jeszcze raz, myślałam, że to z kuchni

ale nie pomogło, najwięcej "dziadostwa" było na górze, w pokoju młodszej córki, i co się okazało?

banan /czarny już/ i kanapka /ruszała się/ w plecaku córeczki, od czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca synuś z zielonej szkoły

 

z 14 par majtek ...przywiózł 7 - w tym jedno nie swoje

 

z 14 par skarpetek ...przywiózł 6 - ale... pojedynczych

Jaki wniosek? Nastepnym razem nie dawac majtek i skarpet. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włażę do młodego w czasie kąpieli

-szyje umyłeś ?

Młode mydli się pod brodą , szoruje

- a z tyłu to już się nie myje?

- a z tyłu mamusiu to jest kark, szyja jest z przodu

 

no ręce opadają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...